добър фризьор

  • 238 002
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 417
Аз да похваля Чочо от Фетиш.....(почти всички фолк певачки се правят при него, много бизнес дами и популярни хора)той е най- добрия , от опит го казвам  Simple Smile
Аха, само да имаш търпение или късмет да се вредиш Simple SmileМного съм доволна от Деси за сешоара и от Чочо за подстригване, обаче след 10дни ще се местят някъде в Лозенеци аз съм в ужас, че трябва да сменям салона,а сега са ми под носа Confused
А в тази връзка някой да е ходил в салон Хелита? Той ми се вижда най.свестен в моя район, ама нямам отзиви

# 16
  • Мнения: 122
 mi6i - нямам проблем с вреждането Wink  записвам си предварително час ... но и на мен това ми е проблем - преместването им ....и си мислех да ги сменя ...но по- добър от Чочо едва ли ще намеря и не ми се рискува ....преди да ги открия ми беше писнало от проби  и не бях доволна от никъде ... Whistling

# 17
  • Мнения: 122
като цяло не съм очарована нито от чираците на Капанов нито от самия него .....имало някакво момче в Кемпински  ,но ако някой има повече инфо по въпроса или ходи там на фризьор да сподели, сещам се и за Вальо (  Гала  и др. водещи от нова тв.) но и той си мести салона до колкото разбрах Whistling

# 18
  • Мнения: 22 905
Аз да похваля Чочо от Фетиш.....(почти всички фолк певачки се правят при него, много бизнес дами и популярни хора)той е най- добрия , от опит го казвам  Simple Smile
И аз го хваля,направи страхотна прическа за сватбата на моята кумица.

# 19
  • Мнения: 22 905
като цяло не съм очарована нито от чираците на Капанов нито от самия него .....имало някакво момче в Кемпински  ,но ако някой има повече инфо по въпроса или ходи там на фризьор да сподели, сещам се и за Вальо (  Гала  и др. водещи от нова тв.) но и той си мести салона до колкото разбрах Whistling
Този в Кемпински също е бобър,моя приятелка ходи там.ЮДоколкото знам е фризьор на много фолк диви,една от които Преслава.

# 20
  • Мнения: 139
здравейте!аз ходя при една момиченце(адски симпатично),което сегасе премести в дианабад!салона се казва "magic"!тя е на 23 ,а прави уникални неща!аз съм доволна!а и оправя косите на известни персони!
Къде по-точно се намира този салон?

# 21
  • Мнения: 3 830
Бисер от Кало - 0888 196 601

Много е добър и внимателен!

Иначе имам всичките им адреси на салони в София, ако някой се интересува ще дам и адреси и телефони  Peace

# 22
  • Мнения: 274
Бисер от Кало - ха ха няма по голям ужас  #Crazy занимава хората с любовните си терзания и е пълен олигофрен

# 23
# 24
  • Мнения: 115
Аз отдавна искам да опитам изрусяване с продуктите на Лореал, хубави неща чета за тях, но за сега не смея да сменям моята фризьорка. Малко ме е страх на какъв специалист ще попадна. В салона обаче с Лореал не работят. Ако има мама, която се изрусява силно в салон, работещ с тези продукти и е доволна, ще съм и много благодарна да сподели координати.

# 25
  • Мнения: 3 830
Бисер от Кало - ха ха няма по голям ужас  #Crazy занимава хората с любовните си терзания и е пълен олигофрен

Никога не ме е занимавал с любовните си терзания.  Stop Много е добър в работата си и внимава за комфорта на клиентите си. Мразя, докато ме фризират да ми смъкнат скалпа от скубане!

# 26
  • Мнения: 326
Да се включа и аз. След като 5 год. си търсих свестен фризьор, най-накрая го открих във Венера Фешън Студио. Казва се Светльо. Имат два салона - в Скай Сити и на Шипченски проход.
Аз лично съм много доволна, даже за довечера имам час при него.
Доколкото знам повечето фризьори в тизи салони са добри. И не са скъпари. Съвсем прилични цени.

# 27
  • Мнения: 60
Да споделя и аз за моята фризьорка.
Аз от 5-6 години ходя само в салон Хаос , намира се на  бул. Дондуков.
Много съм доволна и от фризьорките , манкьориските  и масажиста.
Отвсякъде на шест  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 401
Бисер от Кало - ха ха няма по голям ужас  #Crazy занимава хората с любовните си терзания и е пълен олигофрен

Никога не ме е занимавал с любовните си терзания.  Stop Много е добър в работата си и внимава за комфорта на клиентите си. Мразя, докато ме фризират да ми смъкнат скалпа от скубане!

а къде се намира салона му?и колко взима за подстрижка и изправяне?

# 29
  • Мнения: 2 673
ЧОЧО - Фетиш е супер, само искам да предупредя девойките, които са за подстригване, .....Ако искате "малко" да реже предупредете го изрично ТОЧНО КОЛКО, за да не останете изненадани...Аз не уточних последния път...викам ...искам леко филирана ..та ми заминаха 20 см от дължината на косата Cry

Общи условия

Активация на акаунт