добър фризьор

  • 238 015
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 490
Bastet, така се процедира в доста салони. първо ти вземат по-малко пари, после уж са ти правили това, онова, особено ако е боядисване и подстригване или кичури и подстригване никога не можеш има хвана края.
разбира се има и салони в които цените са ясни, смятат ги пред теб, така, че знаеш за какво колко плащаш.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 840
За Света Троица мога горещо да препоръчам Йордан Асенов. Иначе мен Бисер от Кало два пъти ме е правил за снимки и мога само хубави неща да кажа за него.

# 47
а този Тино дето се препоръчва мове и да е добър, но винаги, когато си запазвам час при него, никога не ме взема той, а все някакви негови ученички, #Cussing out които да си призная, не са кой знае колкоз талантливи, така че внимавайте. baby_neutral

# 48
  • Мнения: X
И аз се интересувам от добър фризьор в Стара Загора само че. Crazy

# 49
  • Мнения: 2 414
Аз мога да препоръчам Роси от ЕКСПЕРТА в Лозенец Peace
И аз и майка ми сме и клиентки, справя се прекрасно, моята коса е огромна, дълга, гъста, майка ми - същото, но и къдрава  Simple Smile Единствено Роси си справя с нашите коси, салона не е евтин, но определено си заслужава. От 7 години се доверявам само на нея Peace

Къде се намира, в коя част на Лозенец е?  Simple Smile

на Дж. Баучър 101

С какви продукти работи и каква е цената за боядисване на дълга коса? Rolling Eyes
 Hug

# 50
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

С какви продукти работи и каква е цената за боядисване на дълга коса? Rolling Eyes
 Hug

Работи с Лореал и Керастас, но за цена за боядисване не мога да те ориентирам, на майка ми взима 60-80лв в зависимост колко боя използва, като имаш предвид, че мама има коса за 3 жени  Grinning 

# 51
  • Мнения: 902
оооф, косата ми е доста дълга и искам да я скъся до раменете(може и по-късо), но имам лош опит с фризьори и не мога да избера при кого да отида. все пак доста ще отрежа, а не ми се иска при кой да е. да ви питам какви са ви мненията за Мария Томова от салони Вени? за сега на нея се спирам. гледам и за Чочо от Фетиш има много добри отзиви, ама това че прави повечето фолк певачици някак си не ми допада. пък и едва ли ще се вреда за час при него. друг добър фризьор е Жоро Петков за „Кемпински хотел Зографски" и той прави доста фолк певачици. продължавам да се чудя ooooh! newsm78

# 52
  • Мнения: 1 012
daite koordinati na dobar frizior v Plovdiv plz/sorry za kirilicata

# 53
  • Мнения: 4 358
Препоръчвам ти Анелия Кошарска.  Peace Много е добра. Работи със списание Булка и Белла, а преди работеше в салоните на Митко Дамов и Луксор. Сега работи частно и даже прави посещения по домовете. Намира се в Младост 2 срещу ХИТ във високите блокове. Аз се подстригвам при нея от доста време, като единия път отрязах много дълга коса!  Naughty

Ето ти и един телефон: 0889 306 588


Ама има ли салон или приема в дома си?

# 54
  • Мнения: 2 414

С какви продукти работи и каква е цената за боядисване на дълга коса? Rolling Eyes
 Hug

Работи с Лореал и Керастас, но за цена за боядисване не мога да те ориентирам, на майка ми взима 60-80лв в зависимост колко боя използва, като имаш предвид, че мама има коса за 3 жени  Grinning 
Мерси.  bouquet
А каква е цената за подстригване?

# 55
  • Мнения: 529
оооф, косата ми е доста дълга и искам да я скъся до раменете(може и по-късо), но имам лош опит с фризьори и не мога да избера при кого да отида. все пак доста ще отрежа, а не ми се иска при кой да е. да ви питам какви са ви мненията за Мария Томова от салони Вени?

Тя е прекрасна фризьорка.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 580
daite koordinati na dobar frizior v Plovdiv plz/sorry za kirilicata
        Даниела и София от "Жорж и Софи". Много са добри и двете.

# 57
  • Мнения: 2 414
оооф, косата ми е доста дълга и искам да я скъся до раменете(може и по-късо), но имам лош опит с фризьори и не мога да избера при кого да отида. все пак доста ще отрежа, а не ми се иска при кой да е. да ви питам какви са ви мненията за Мария Томова от салони Вени?

Тя е прекрасна фризьорка.
В кой точно салон на Вени работи?

# 58
  • Мнения: 794
Днес бях при Теодор в "Кало" на Плиска, още едно положително мнение за него!

ПС. само салона изглежда захабен...

# 59
  • Мнения: 2 414
Как се цените при Чочо от Фетиш-интересувам се най-вече за боядисване и подстригване. Wink

Общи условия

Активация на акаунт