Хоби, Мания или ефектът Монк??

  • 7 017
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Вчера мернах подобна тема в Красива мама и се изплаших от прочетеното....  Rolling Eyes
Повярвайте, вашите странности са нищо  Wink

# 46
  • Мнения: 3 647
Вчера мернах подобна тема в Красива мама и се изплаших от прочетеното....  Rolling Eyes
Повярвайте, вашите странности са нищо  Wink
да видях я -> тази е по дъртичка
 Peace

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вчера мернах подобна тема в Красива мама и се изплаших от прочетеното....  Rolling Eyes
Повярвайте, вашите странности са нищо  Wink
да видях я -> тази е по дъртичка
 Peace


Как се казва темата - ако не те затруднява  newsm78
Извинете за емотикона в предишния постинк , не знам защо отпечата само него  #Crazy

# 48
  • Мнения: 2 386
Ами аз не мога да я открия нещо...Дано ANGYA я намери. Wink

# 49
  • Мнения: 3 647
Ами аз не мога да я открия нещо...Дано ANGYA я намери. Wink
ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170640.0

# 50
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Благодаря - ще почета малко - за успокоение  Joy

# 51
  • Мнения: 2 591

да, ама тя тази темичка си е баш за "красива мама" и като чета някои неща, имам чувството, че тийнейджърки са го писали, а ние го обърнахме на мании в домакинството, което е много по-забавно  Blush

# 52
  • Мнения: 3 647

да, ама тя тази темичка си е баш за "красива мама" и като чета някои неща, имам чувството, че тийнейджърки са го писали, а ние го обърнахме на мании в домакинството, което е много по-забавно  Blush
и  не само  в домакинството
 Embarassed последната  ми "издънка" беше като си извадих антибактериалните  кърпички за да си почистя приборите в ресторанта  Embarassed Embarassed bowuu bowuu

# 53
  • Мнения: 2 591
[ Embarassed последната  ми "издънка" беше като си извадих антибактериалните  кърпички за да си почистя приборите в ресторанта  Embarassed Embarassed bowuu bowuu

 hahaha Joy

# 54
  • Мнения: 3 647
[ Embarassed последната  ми "издънка" беше като си извадих антибактериалните  кърпички за да си почистя приборите в ресторанта  Embarassed Embarassed bowuu bowuu

 hahaha Joy
Flutter сега ме подсетиха, че и  в автобусите вадя накаква салфетка и така се  хващам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 15:40 от ANGYA

# 55
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз не понасям да видя отворен или полу отворен шкаф или чекмедже - направо лудвам.

Мислех си че съм единствена. Преди да си легна проверявам всички шкафове, имам чувството, че ако има отворен шкаф, не мога да спя добре.

И това също:
Цитат
Основната ми мания е към миризмите. Все нещо ми мирише на лошо. Завесите, покривките за легла, завивките - всичко се пере през две седмици. Мокетените пътеки - веднъж в месеца. Веднъж допуснах съпруга ми да ги занесе на автомивка - груба грешка - докара ги изпрани и....вмирисани.  Crossing Arms Обичам мириса на препарати, на чисто.


+ страх от засядане на асансьора, тесни пространства, съчетани с много хора. На празници никога не ходя в църква, защото получавам безумно главоболие. И някакъв неестествен страх от високото.

В леглото - винаги спя от външната страна, в заведенията винаги сядам на най-близкото до вратата място
Стана цял списък.



Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 15:20 от luda

# 56
  • Мнения: 2 467
Не излизам от къщи без антибактериални кърпички с лизол и такъв гел  Embarassed Сега стягам багаж за морето и първото което сложих, беше спрея с лизол Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Откачам като ни свърши тоалетната хартия - мразя да няма и винаги се запасявам  Embarassed  Embarassed

# 58
  • Мнения: 2 591
Откачам като ни свърши тоалетната хартия - мразя да няма и винаги се запасявам  Embarassed  Embarassed

 hahaha и аз - имам цяла планина от запаси вече  Joy

Общи условия

Активация на акаунт