Хоби, Мания или ефектът Монк??

  • 7 010
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 647
Та на какво сте маниаци?
 И странни ли са маниите ви в очите на другите?
...................................
Аз лично съм маниячка на тема червен цвят,имам специални системи на подреждане и тежко и горко на този които не им схване логиката hahaha Joy hahaha
 Embarassed даже ме обвиниха че страдам от ефекта на Монк ->когато извадих антибактериални кърпички да си забърша клавиатурата,мишката и бюрото на работа  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 258
Разбира се,маниак съм на тема носене на фотоапарат и аксесоари навсякъде.И на използването им непрекъснато. Grinning.

# 2
  • Мнения: 6 461
Относно цветовете маниачка съм на СИНИЯ. Повечето ми дрехи са в син цвят.
Децата ги обличам в СИНЬО.Спалнята ни  е в Синьо.


Ето нещо и от мен Mr. Green
Цитат
Синьо / Море
Синьото и неговите различни вариации са символ на свежест и спокойствие. Може да се използва за всяка една стая от дома: хол, трапезария, тераса, кабинет, баня или спалня, като за последната е подходяща небесно синята тоналност. В кухнята се препоръчва за покривки и посуда, но не е препоръчително да се прекалява поради ефектът от намаляване на апетита.

Чрез небесно синьото пространството се разширява оптически, създава се свежест чрез комбинацията му с по-светли цветове или контраст – при съчетанието с червено. Нюансите на синьото започват от тъмното, минават през тюркоазеното и стигат до небесно синьото. С помощта на синия цвят се предизвиква усещане, че времето тече бавно и човек се чувства по-спокоен. Особено подходящ е за спалня.

Използваните платове могат да бъдат с различни десени, но без да се прекалява. Въпреки че се счита за момчешки цвят, синият цвят е подходящ за пространства унисекс, като създава приветлива, модерна и свежа обстановка.

Може да изберете всякакъв плат и материал, защото синьото стои добре с всичко.Този цвят има успокоителен ефект и е подходящ за места, отредени за почивка. Сините тоналности са предпочитани за малки стаи, защото създава оптически разширява пространството. За да предизвика ефект за дълбочина се избира тъмносин цвят, а за големи помещения – светли нюанси.

# 3
  • Мнения: 6 461
Да споделя и друга мания.... Mr. Green
Обожавам да пия КАФЕ.

Кафето   
     
Кафето - горещо, черно и сладко. Така биха описали повечето хора сутрешното си кафе. Това за мен обаче е една доста ограничена представа за тази неповторима напитка, която не само прави началото на деня ми по-поносим, но и сгрява душата и крайниците ми по-един специфичен начин несравним с нищо друго. За да може и вие да се докоснете до разнообразието му, днес ще ви предоставя кратък обзор на най-известните топли вариации на тази напитка. Съзнателно съм подбрала само топли комбинации, тъй като дъждовното време предразполага именно към стоене вкъщи и релаксация с ароматна, димяща чаша кафе.

Espresso
/Еспресо/
Малко, горещо и тъмно, но с кадифен вкус. Това е еспресото (от италиянски – бърз, спешен). Който веднъж е опитал истинско и добре направено еспресо, твърде трудно ще се откаже от това изживяване. Еспресото се прави само при много силно налягане. 92 до 94 градусова гореща вода бива изтласкана през кафето. Така се получава едно гъсто питие с невероятен вкус и силен аромат. Запазена марка на еспресото е златистият, нежен каймак, който е идеален завършек на тази творба и кара сърцата на всички любители на еспресото да потръпват. Този вид кафе се сервира в малка, затоплена чашка от дебел порцелан. По желание може да добавите захар. Пие се докато е горещо и на малки глътчици, като не забравяте да се насладите на всяка една от тях!

Кафето

# 4
  • Мнения: 17
страдам от ефекта на Монк ->когато извадих антибактериални кърпички да си забърша клавиатурата,мишката и бюрото на работа  ooooh!

не си сама Laughing, и аз страдам от него с пълна сила:D.
иначе имам много мании, но все пак дайте дефиниция за мания, да не вземе да се окажа без нито една Mr. Green.
наблягам на синия цвят, не търпя накривена , макар и леко картина, веднага я оправям, не понасям да ми поднасят мокра/от външната страна / чаша и един куп още Crazy.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
не понасям да ми поднасят мокра/от външната страна / чаша

Мъж ми обяви, че не съм в ред, защото мразя да пия от мокри чаши - дори пред мен изплакнати и сипана вода. Всякакви мокри прибори и съдове мразя, също и да ме пипат с мокри ръце, целувка от мокро лице и всякакви такива Crazy

# 6
  • Мнения: 3 647
не понасям да ми поднасят мокра/от външната страна / чаша

Мъж ми обяви, че не съм в ред, защото мразя да пия от мокри чаши - дори пред мен изплакнати и сипана вода. Всякакви мокри прибори и съдове мразя, също и да ме пипат с мокри ръце, целувка от мокро лице и всякакви такива Crazy
ох тези неща и аз ги мразя   Flutter поне  не съм сама  hahaha Joy

# 7
  • Мнения: 8 505
Двете мании на Дими са и моите най-големи две Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз не понасям да видя отворен или полу отворен шкаф или чекмедже - направо лудвам.

# 9
  • Мнения: 4 406
Аз не понасям да видя отворен или полу отворен шкаф или чекмедже - направо лудвам.
това и фактът, че не правя нищо сутрин, преди да глътна кафе!

# 10
  • Мнения: 6 164
Аз не понасям да видя отворен или полу отворен шкаф или чекмедже - направо лудвам.

Аз също! Или врата, открехната на половина.

# 11
  • Мнения: 2 591
и аз се присъединявам към маниаците на тема синьо

а иначе в домакинството - мании колкото щете! мъжът ми например от време на време размества бурканчетата ми с подправки да види дали ще забележа и досега винаги съм го пипвала  #2gunfire  Joy hahaha

# 12
  • Мнения: 1 639
Не мога да ям с един и същ прибор два пъти.

# 13
  • Мнения: 3 647
Не мога да ям с един и същ прибор два пъти.
аз пък обожавам да ям  от тенджерата  Embarassed Rolling Eyes

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не мога да ям с един и същ прибор два пъти.
Аз пък това не съм го смятала за мания, а за най-нормалното нещо на света. Освен ако нямаш нещо по-различно предвид, но не си представям да ям лютеница и след 2-3 часа със същата вилица със засъхнала лютеница да боцкам салатка Sick Или яхнията и десерта да ги ям с една и съща вилица, ужас!

Отворените шкафове и гардероби и аз ги мразя, дали затова ми се падна такъв мъж, който никога не ги затваря?!?!?!  hahaha

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мокри чаши, които оставят кръгчета по масата...Бррр, човек убивам, ако го видя.

# 16
  • Мнения: 1 639
 Juana, друго е моето.
 Ам си мляко, примерно и се присетя да правя нещо някъде(много съм импусливна ...), след 10 мин. се връщам, но не ям със същия приобор млякото...
По принцип не ми е проблем , сама си мия чиниите .  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 647
Да споделя и друга мания.... Mr. Green
Обожавам да пия КАФЕ.

Кафето   
     
Кафето - горещо, черно и сладко. Така биха описали повечето хора сутрешното си кафе. Това за мен обаче е една доста ограничена представа за тази неповторима напитка, която не само прави началото на деня ми по-поносим, но и сгрява душата и крайниците ми по-един специфичен начин несравним с нищо друго. За да може и вие да се докоснете до разнообразието му, днес ще ви предоставя кратък обзор на най-известните топли вариации на тази напитка. Съзнателно съм подбрала само топли комбинации, тъй като дъждовното време предразполага именно към стоене вкъщи и релаксация с ароматна, димяща чаша кафе.

Espresso
/Еспресо/
Малко, горещо и тъмно, но с кадифен вкус. Това е еспресото (от италиянски – бърз, спешен). Който веднъж е опитал истинско и добре направено еспресо, твърде трудно ще се откаже от това изживяване. Еспресото се прави само при много силно налягане. 92 до 94 градусова гореща вода бива изтласкана през кафето. Така се получава едно гъсто питие с невероятен вкус и силен аромат. Запазена марка на еспресото е златистият, нежен каймак, който е идеален завършек на тази творба и кара сърцата на всички любители на еспресото да потръпват. Този вид кафе се сервира в малка, затоплена чашка от дебел порцелан. По желание може да добавите захар. Пие се докато е горещо и на малки глътчици, като не забравяте да се насладите на всяка една от тях!

Кафето


аз съм го издигнала в култ   bouquet
имам си ритуал за сутрешното кафе
не ми пречи да стана  1/2 час по рано само и само да му се насладя
  bouquet

# 18
  • БГ
  • Мнения: 352


Ето и едно определение от тълковен реник за мания:
1.Душевно разстройство при което човек си е втълпил нещо.
2.Прекален до болезненост стремеж,прекалена страст към нещо.
Надявам се да нямате предвид първото и маниите които споделяте не са болезнени и не ни карат да страдаме.
за мокрите кърпи и аз съм така но моето по скоро отива към страхова невроза от микроби и бактерии
за цветовете аз имам "мания" към жълто и оранжевов къщи-стени, посуди, завивки, саксии са в тези цветове но ми харесва 

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 10:07 от De4i

# 19
  • Мнения: 6 461
Ето и едно определение от тълковен реник за мания:
1.Душевно разстройство при което човек си е втълпил нещо.
2.Прекален до болезненост стремеж,прекалена страст към нещо.
Надявам се да нямате предвид първото и маниите които споделяте не са болезнени и не ни карат да страдаме.
Е ,няма да гледаме тази страна на маиите.... Peace
Аз нямам такива които да ме карат да страдам  Wink

# 20
  • Мнения: 4 916
Аз не понасям да видя отворен или полу отворен шкаф или чекмедже - направо лудвам.

Аз също! Или врата, открехната на половина.

И аз, и аз!!!

# 21
  • Мнения: 3 647


Ето и едно определение от тълковен реник за мания:
1.Душевно разстройство при което човек си е втълпил нещо.
2.Прекален до болезненост стремеж,прекалена страст към нещо.
Надявам се да нямате предвид първото и маниите които споделяте не са болезнени и не ни карат да страдаме.
за мокрите кърпи и аз съм така но моето по скоро отива към страхова невроза от микроби и бактерии
за цветовете аз имам "мания" към жълто и оранжевов къщи-стени, посуди, завивки, саксии са в тези цветове но ми харесва 
за мерси за инфото мила
май страстта ми към червеното е прекалена  #Crazy

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Моите т.нар. мании-
Мразя да ме мокрят, мразя да съм мокра, мокри целувки и прегръдки... Иначе се къпя по два пъти на ден, обожавам да плувам  Crazy  Rolling Eyes
Не понасям, когато някой мести нещата ми  Stop Обичам всичко да е така, както аз съм го оставила.
Имам клаустрофобия ( или поне нещо близо до нея)- мразя тесни пространства и много хора около себе си. Изпадам в ужас като си представя, че мога да заседна в асансьор  cry На място с много хора винаги гледам да съм открая, където мога да се измъкна бързо ( представете си да гледате кино или театър на такова място   nnnuu).
Кафе с цигара  Grinning
Обличам детето винаги цветово подбрано до последния детайл. Подариха й зелен сукман и блузка, купих зелен чорапогащник, фибички и ластички. Но... няма зелени обувки  Crossing Arms Обличали сме веднъж ансамбъла за една снимка  #Crazy

# 23
  • Мнения: 364
Основната ми мания е към миризмите. Все нещо ми мирише на лошо. Завесите, покривките за легла, завивките - всичко се пере през две седмици. Мокетените пътеки - веднъж в месеца. Веднъж допуснах съпруга ми да ги занесе на автомивка - груба грешка - докара ги изпрани и....вмирисани.  Crossing Arms Обичам мириса на препарати, на чисто.
Полудявам, когато: паднат капки вода на пътеката; приборите са на капки; на масата има мокри следи след бърсане; на мивката има капки вода; малки боклучета и косми по земята.
Бих убила ако: някой нахълта с обувките у дома! Може да е мизерната ми квартира, но не прощавам! smile3513

# 24
  • Мнения: 6 461
Оооо, косми по земята мразя и то много.... Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 3 647
Моите т.нар. мании-
Мразя да ме мокрят, мразя да съм мокра, мокри целувки и прегръдки... Иначе се къпя по два пъти на ден, обожавам да плувам  Crazy  Rolling Eyes
Не понасям, когато някой мести нещата ми  :stop: Обичам всичко да е така, както аз съм го оставила.
Имам клаустрофобия ( или поне нещо близо до нея)- мразя тесни пространства и много хора около себе си. Изпадам в ужас като си представя, че мога да заседна в асансьор  cry На място с много хора винаги гледам да съм открая, където мога да се измъкна бързо ( представете си да гледате кино или театър на такова място   nnnuu).

i az i az i az  newsm48

# 26
  • Мнения: 458
Моята мания е свързана с простирането на дрехите. Винаги слагам първо панталоните и долници на анцузи, следват горниците и блузките, бодитата на малкия винаги слагам отзад (да не се виждат много), там са и чорапите, лигавниците и други подобни. Винаги гледам щипките да си отиват с цвета на дрехата. Не знам защо го правя. Правя го само с дрехите на малкия. Нешите ги слагам както ми падне  newsm78
А вчера открих още нещо. Бях подредила каналите на тв-то - първо български, после бг музикални, музикални чужди, програми подобни на дискавъри, всякакви чужди. Моят мъж вчера реши, че ще си сложи дискавърито по-напред (по средата на бг програмите), а на мен сякаш нещо ми се обърна като видях.

# 27
  • Мнения: 235
Основната ми мания е към миризмите. Все нещо ми мирише на лошо. Завесите, покривките за легла, завивките - всичко се пере през две седмици. Мокетените пътеки - веднъж в месеца. Веднъж допуснах съпруга ми да ги занесе на автомивка - груба грешка - докара ги изпрани и....вмирисани.  Crossing Arms Обичам мириса на препарати, на чисто.
 smile3513
Все ми мирише на нещо.Голям потребител съм на ароматизатори , омекототели и прах за пране , постоянно проветрявам Embarassed

# 28
  • Мнения: 22
 Joy Случайно попаднах на тази тема и слава богу- не съм самаааа. От 7-8 години съм в син период, постоянно затварям врати и вратички, а за приборите...същата работа. Не мия с голи ръце, ползвам постоянно ръкавици, даже картофи беля с домакински ръкавици, защото не ми е приятно да пипам мокри неща. Оправдам се , че бързо ми "гъбясват ръцете от водата и че си пазя маникюра, ама вече май няма да се оправдавам. Всеки луд с номера си, а някой с цял репертоар  Joy След сериала "Монк" мъжът ми ме нарича така като започна да попрекалявам

# 29
  • Мнения: 4 195
леле много сме:
1. Мразя безбожно много да меся каймата за кюфтетата - изпадам в ужас като трябва да го правя.
2. Винаги,когато легна си оправям ухото, да не подвито Crazy
3. Ходя по стаите и гася лампите.
4. Нахраня ли се - почвам да прибирам веднага масата - мъжа ми откача - обикновенно той е наполовина нахранил се Wink
5. Много мразя някой да диша срещу мен - май само детето се ползва с това право, просто ако някой ми диша в лицето, съм готова да го шамаросам Embarassed
6. Но от всичко, най - много мразя някой да ме пипа по косата ( а мъжа ми обожава #Cussing out) - веднъж си тръгнах от една фризжорка полупостригана - просто толкова жестоко ме скубеше, че не издържах и за да не я фрасна - просто скочих от стола и се изнесох. После ме беше срам да минавам от там Blush

# 30
  • Мнения: 3 647
 Embarassed имам  фобия от обществени тоалетни - и изобщо тези , който не са мойте
не може човек да ме накара да вляза в тях освен ако не е спешен случай
и никога не сядам на клекалото - дори да знам че хората са много чисти

# 31
  • Мнения: 6 461
Embarassed имам  фобия от обществени тоалетни - и изобщо тези , който не са мойте
не може човек да ме накара да вляза в тях освен ако не е спешен случай
и никога не сядам на клекалото - дори да знам че хората са много чисти

Оооо , при мен е същата история.
Стискам до в къщи Mr. Green

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Страшно съм доволна, че не само аз страдам от тези неща  Joy за малко да повярвам на мажо, че не съм добре newsm45
1. Мразя да ме пипат с мокри ръце smile3512
2. Мразя безпорядъка   newsm75 newsm79 newsm28 1ironing
3. Както оставям- така искам да намирам - по този повод 2 пъти съм изхвърляла през балкона на дъщеря ми нещата, които не е подредила както трябва smile3511 но пък сега е по-добра и от мен в подредбите
Хайде ще спра до тук за да не ви стряскам  newsm29

# 33
  • Мнения: 2 591
ползвам постоянно ръкавици

аз пък в манията си всичко да е идеално чисто съм сигурна, само когато го почистя с гола ръка (в смисъл през ръкавицата не усещам почти нищо) е, тоалетната задължително я мия с ръкавици, де  Sick да не ме разберете, че търкам с нокти обаче Joy, имам цяла гвардия гъбички и четки   newsm28

още нещо неспоменато до тук имам като мания: шкафчетата ми трябва да са идеално подредени (и не само те)  newsm55, а що се отнася до използването на един и същи прибор - аз пък не мога да ползвам една и съща чиния или купичка за две неща докато готвя - мивката се залива от съдове, но не ми пречи да ги мия после  1dishes същото е и когато ядем! всяко нещо се слага в отделна чинийка и често двама души използваме два комплекта за хранене  Joy hahaha

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
аз също не мога да ползвам ръкавици затова ръцете ми приличат на нищо а ги мажа с какво ли не СЪЩО много ме е страх от височина просто ми се подкосяват краката а за щастие или нещастие мъжо е бив6 алпинист Joy   hahaha СЪДБА!!!!!!!

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
аз също не мога да ползвам ръкавици затова ръцете ми приличат на нищо а ги мажа с какво ли не СЪЩО много ме е страх от височина просто ми се подкосяват краката а за щастие или нещастие мъжо е бив6 алпинист Joy   hahaha СЪДБА!!!!!!!
ползвам постоянно ръкавици

аз пък в манията си всичко да е идеално чисто съм сигурна, само когато го почистя с гола ръка (в смисъл през ръкавицата не усещам почти нищо) е, тоалетната задължително я мия с ръкавици, де  Sick да не ме разберете, че търкам с нокти обаче Joy, имам цяла гвардия гъбички и четки   newsm28

още нещо неспоменато до тук имам като мания: шкафчетата ми трябва да са идеално подредени (и не само те)  newsm55, а що се отнася до използването на един и същи прибор - аз пък не мога да ползвам една и съща чиния или купичка за две неща докато готвя - мивката се залива от съдове, но не ми пречи да ги мия после  1dishes същото е и когато ядем! всяко нещо се слага в отделна чинийка и често двама души използваме два комплекта за хранене  Joy hahaha


# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
По повод на това че не мога да ползвам ръкавици съм си поръчала от Mihaela82 БИО препарати за почистване  smile3501 newsm44

# 37
  • Мнения: 1 080
Имам непоносимост към неприятни и силни (независимо дали са хубави или не ) миризми, към непроветрени помещения. Не ме кефят мръсни чинии, чаши зарязани за дълъг период от време някъде из стаите или мивката. Нямам нищо против седалката на тоалетната да е вдигната, но не мога да разбера, защо винаги си оставя мръсните дрехи върху коша за мръсните дрехи, а не вътре. #2gunfire

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вманиачена съм в кучето си !!! Малко да го усетя че е странен и ме обзема паника че може да не му е добре и да му се случи нещо Embarassed

# 39
  • Мнения: 1 884
Хм, и аз съм луда за връзване явно... Когато ходим на почивка, винаги си нося лично спално бельо - калъфки, чаршафи, кърпи за баня... Мъжа ми ми се подиграва и последно наистина ме нарече Монк. Проветрявам постоянно, дори и в кучешки студ. Не оставям мръсни чинии и чаши в мивката, мия ги веднага след хранене. Клавиатурата на компютъра ми е черна, малко прах да падне върху нея, веднага го забърсвам, защото винаги личи. 

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
SheDevil ами ако това е мания май ще трябва да я включа в моя дълъг списък  newsm78

# 41
  • Мнения: 836
за цветовете аз имам "мания" към жълто и оранжевов къщи-стени, посуди, завивки, саксии са в тези цветове но ми харесва 

Когато ходим на почивка, винаги си нося лично спално бельо - калъфки, чаршафи, кърпи за баня...
Все едно аз съм го писала..
Освен това, не мога да стоя спокойно при непочистена баня и под.
Полудявам като видя няколко чифта обувки в коридора, веднага ги прибирам в шкафа. Crazy

# 42
  • Мнения: 4 176
Да споделя и друга мания.... Mr. Green
Обожавам да пия КАФЕ.

Кафето   
     
И аз. morning

# 43
  • Мнения: 3 647
Да споделя и друга мания.... Mr. Green
Обожавам да пия КАФЕ.

Кафето   
     
И аз. morning
ooooh! и аз  Embarassed

# 44
  • Мнения: 3 647
напоследък съм се вманиячила на тема порцеланови фигурки и настолни календари
сгъване на  завивките по точно определен начин  и  слагане на калъфките на възглавниците

# 45
  • Мнения: 2 386
Вчера мернах подобна тема в Красива мама и се изплаших от прочетеното....  Rolling Eyes
Повярвайте, вашите странности са нищо  Wink

# 46
  • Мнения: 3 647
Вчера мернах подобна тема в Красива мама и се изплаших от прочетеното....  Rolling Eyes
Повярвайте, вашите странности са нищо  Wink
да видях я -> тази е по дъртичка
 Peace

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вчера мернах подобна тема в Красива мама и се изплаших от прочетеното....  Rolling Eyes
Повярвайте, вашите странности са нищо  Wink
да видях я -> тази е по дъртичка
 Peace


Как се казва темата - ако не те затруднява  newsm78
Извинете за емотикона в предишния постинк , не знам защо отпечата само него  #Crazy

# 48
  • Мнения: 2 386
Ами аз не мога да я открия нещо...Дано ANGYA я намери. Wink

# 49
  • Мнения: 3 647
Ами аз не мога да я открия нещо...Дано ANGYA я намери. Wink
ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170640.0

# 50
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Благодаря - ще почета малко - за успокоение  Joy

# 51
  • Мнения: 2 591

да, ама тя тази темичка си е баш за "красива мама" и като чета някои неща, имам чувството, че тийнейджърки са го писали, а ние го обърнахме на мании в домакинството, което е много по-забавно  Blush

# 52
  • Мнения: 3 647

да, ама тя тази темичка си е баш за "красива мама" и като чета някои неща, имам чувството, че тийнейджърки са го писали, а ние го обърнахме на мании в домакинството, което е много по-забавно  Blush
и  не само  в домакинството
 Embarassed последната  ми "издънка" беше като си извадих антибактериалните  кърпички за да си почистя приборите в ресторанта  Embarassed Embarassed bowuu bowuu

# 53
  • Мнения: 2 591
[ Embarassed последната  ми "издънка" беше като си извадих антибактериалните  кърпички за да си почистя приборите в ресторанта  Embarassed Embarassed bowuu bowuu

 hahaha Joy

# 54
  • Мнения: 3 647
[ Embarassed последната  ми "издънка" беше като си извадих антибактериалните  кърпички за да си почистя приборите в ресторанта  Embarassed Embarassed bowuu bowuu

 hahaha Joy
Flutter сега ме подсетиха, че и  в автобусите вадя накаква салфетка и така се  хващам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 15:40 от ANGYA

# 55
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз не понасям да видя отворен или полу отворен шкаф или чекмедже - направо лудвам.

Мислех си че съм единствена. Преди да си легна проверявам всички шкафове, имам чувството, че ако има отворен шкаф, не мога да спя добре.

И това също:
Цитат
Основната ми мания е към миризмите. Все нещо ми мирише на лошо. Завесите, покривките за легла, завивките - всичко се пере през две седмици. Мокетените пътеки - веднъж в месеца. Веднъж допуснах съпруга ми да ги занесе на автомивка - груба грешка - докара ги изпрани и....вмирисани.  Crossing Arms Обичам мириса на препарати, на чисто.


+ страх от засядане на асансьора, тесни пространства, съчетани с много хора. На празници никога не ходя в църква, защото получавам безумно главоболие. И някакъв неестествен страх от високото.

В леглото - винаги спя от външната страна, в заведенията винаги сядам на най-близкото до вратата място
Стана цял списък.



Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 15:20 от luda

# 56
  • Мнения: 2 467
Не излизам от къщи без антибактериални кърпички с лизол и такъв гел  Embarassed Сега стягам багаж за морето и първото което сложих, беше спрея с лизол Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Откачам като ни свърши тоалетната хартия - мразя да няма и винаги се запасявам  Embarassed  Embarassed

# 58
  • Мнения: 2 591
Откачам като ни свърши тоалетната хартия - мразя да няма и винаги се запасявам  Embarassed  Embarassed

 hahaha и аз - имам цяла планина от запаси вече  Joy

Общи условия

Активация на акаунт