;-)) Le Streghe di Eastwick...или Мами в Италия - 43!

  • 12 623
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ние си имаме турци в квартала - големи професионалсти, много ми харесват.
Правят дюрнер естествено  Grinning + страхотни пици + баклава, реване и т.н. и още някакви дреболии за предиастие. Те доставят по домовете.
Иначе по кус кус не си падам много. Фалафел правих веднъж от готовите смески ама не ми стана хубав.

НАли не говорим за кус кус както се прави в България, а по арабски. Щото и аз по първия хи4 не си падам.

А, да издам една голяма тайна на моми4етата, дето в момента не работят и се подвизават като домакини. Мноого внимание, 4е тия мъже тук така свикват с готовото дередже, 4е после не моеШ ги вкара в ред.  Twisted Evil (ако се има намерение да се работи рано или късно, де, ина4е, няма проблеми).  #Cussing out
това от ли4ен опит на леля ви Феиам.

# 31
арабски бе човек  Peace

обаче, сега като се самисля, в Тунис много ми харесваше, явно аз не сам го докарала нещо  Thinking

# 32
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
арабски бе човек  Peace

обаче, сега като се самисля, в Тунис много ми харесваше, явно аз не сам го докарала нещо  Thinking

трябва ли да се притесня, 4е се заприказвахме за манджи? newsm78

# 33
Съмнявам се, ти да можеш от нещо да се притесниш...  Twisted Evil
А и мойта питанка беше има ли ниакой да ги доставя, а не как се правиат  Crazy

# 34
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Понеже теми4ката е специално за мен и феиамска ( 10х ,Гери  Hug  bouquet )  мога ли да не се разпиШа  Wink Party Peace
Съвсем предкарнавално зву4и  Mr. Green

Абе гледам пак на манджи сте го ударили.  ooooh! Аре стига де,много сте гадни  Crossing Arms
Аз онзи ден се опитах да направя една торта...ами пълен провал. Embarassed ooooh! Явно аз и готвенето нямаме много обЩо по между си. На мен ми дай да консумирам,там нямам равна  bowuu Laughing


# 35
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Съмнявам се, ти да можеш от нещо да се притесниш...  Twisted Evil
А и мойта питанка беше има ли ниакой да ги доставя, а не как се правиат  Crazy

да ама както сме тръгнали, току виж и приготвянето сме обсъдили.  Mr. Green

Понеже теми4ката е специално за мен и феиамска ( 10х ,Гери  Hug  bouquet )  мога ли да не се разпиШа  Wink Party Peace
Съвсем предкарнавално зву4и  Mr. Green

Абе гледам пак на манджи сте го ударили.  ooooh! Аре стига де,много сте гадни  Crossing Arms
Аз онзи ден се опитах да направя една торта...ами пълен провал. Embarassed ooooh! Явно аз и готвенето нямаме много обЩо по между си. На мен ми дай да консумирам,там нямам равна  bowuu Laughing



Време беШе и ти да се разпиШеШ, даа.
За сладкиШи съм гола вода и аз. Или поне никога не съм се пробвала.  Crossing Arms

пп. абе ние с джоя на друг разговор го бяхме ударили, но не беШе интересен и го бяхме обърнали на 4ат, та се наложи, отваряйки нова тема, да сменим аргумента  newsm78

# 36
за мен правенето на торта си е чиста загуба на време, знаеш ли какви вкусни ги продават (сладко ми се яде два пъти в годината)
има хора дето са учили сладкарство с години, ниама да им взимаме занаята сега.

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
за мен правенето на торта си е чиста загуба на време, знаеш ли какви вкусни ги продават (сладко ми се яде два пъти в годината)
има хора дето са учили сладкарство с години, ниама да им взимаме занаята сега.

На4и не си от мойта порода  Mr. Green
Моя милост ако не хапне неЩо слади4ко поне веднъж на ден не ме бива. Laughing
4акайте да ви скандализирам :току Що изгълтах две Шоколадови будини Данет със 100 000 калории вътре и ми е едно готинооооо. Blush Интересното е,4е си ги ям в такива коли4ества по дефолт а не заЩото съм бременна. Twisted Evil
Преди време се опитах да направя баница,4е ми се беШе прияла....Пълен провал. И сега 4акам мама да дойде и да ми спретне една да не хабя матрИала. Embarassed

# 38
хич не ме скандализираш -  в твойто дупе отиват, не в моето  Grinning
аз харесвам примерно натурален шоколат с пеперончино  bowuu

# 39
  • Italia
  • Мнения: 4 492
хич не ме скандализираш -  в твойто дупе отиват, не в моето  Grinning
аз харесвам примерно натурален шоколат с пеперончино  bowuu

Няма му ниЩо на дупето ми,проверено е,4е може доста да носи.На кльопане имам предвид де   Mr. Green
И аз харесвам натурален Шоколад ама без пеперон4ино  Blush

# 40

Няма му ниЩо на дупето ми,проверено е,4е може доста да носи.На кльопане имам предвид де   Mr. Green


добре че уточни, че още сме във фаша протета ... или смениаме темата Embarassed?

# 41
  • Italia
  • Мнения: 4 492

Няма му ниЩо на дупето ми,проверено е,4е може доста да носи.На кльопане имам предвид де   Mr. Green


добре че уточни, че още сме във фаша протета ... или смениаме темата Embarassed?

Както кажете...На мен неЩо ми се струва,4е тия дни форумът бая се е одремал...ЗаЩо така  newsm78

# 42
изоставям ви ... до утре   Heart Eyes

# 43
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте, милички!
Вчера таман влязох и пак се блокира линията ни воип! Не стига че едвам се добирам до компа ами и това...
Благодаря на всички за поздравленията! И за комплиментите за МАргарет! Ами славянска хубост! МАйка ми вика: Нашата бг семка е по-силна!
Една глава ме "цепи"... Ставаме да храним беба по цял час нощем, после докато заспи... Аз цедя кърма, а да суче не ще заради малките ми зърна и време за това дори нямам. Днес гости, вчера регистрации в комунето( трябваше и аз да ходя, не сме женени), после запознаване с педито, утре махат конците, кога да седна кърма да цедя повече от един път вечер? Ще лудна!
Сега бягам пак за вечеря. Дано успея тия дни да седна на споко с вас тук!
Целувки!
До скоро!

# 44
  • Мнения: 1 467
Миликс, сложно е, ама не ми се вярва да не можеш да кърмиш заради малките зърна! Не се предавай, ще си улесниш живота! Навсякъде пише, че става, дори и да имаш този проблем, въпрос на търпение! Опитай отново!!!

Не я ли регистрирахте малката в болницата, че трябваше да ходите до комунето? Много странно..

Хайде, идвай по-скоро!
Сполуки!

Общи условия

Активация на акаунт