Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 25 912
  • 722
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Не се отчайвайте, нищо не се знае… Стискам палци всичко да се оправи съвсем скоро.
Моят мъж беше болен цяла седмица, сестра му също, тя живее до нас…Слава Богу аз оцелях, макар да съм на медикаменти отслабващи имунитета ми.  Има някакъв коварен вирус, но важното е да не губим вяра… Стискам палци 🍀🍀🍀

Но аз почти не боледувам.Дали се разболявам един път годишно,а работя в дъжд/сняг/вятър.Сега мъжът ми се разболява още докато бях в болницата,странеше от мен,но все пак сме в една къща.Отдавам го и на отслабения имунитет в момента.Не знам,но не е добре положението.

# 31
  • Мнения: 1 754
Lunatichka92 никакво предаване! Какви са тези лоши мисли? Разбира се, че заслужаваш живо и здраво дете и ще го имаш, но не спирай да вярваш в малкото човече. Не го отписвай така лесно.

За цигарите - отличен момент да ги забравите, ако още не сте Wink

# 32
  • Мнения: 2 508
Всичко ще бъде наред ❤️ Ще си родиш здраво детенце. По принцип може Проспан малко да засили кашлицата. Аз лично бих пробвала с Бронхо Бимби(на мен много ми беше помогнал), както и Лихенсед сироп. Бързо оздравяване! 🍀

# 33
  • Мнения: 109
момичета глътка въздух имам.Но от къде пък това кървене никаква идея нямам

# 34
  • София
  • Мнения: 1 155
Bebko, свържи се с АГ да ти е мирна главата.

# 35
  • Мнения: 106
Страхотен резултат, Bebko, браво! 🍀 Стискам палчета всичко да е наред занапред! 🙏🤞🤰Говори ли с доктора си за кървенето?
момичета глътка въздух имам.Но от къде пък това кървене никаква идея нямам

# 36
  • Мнения: 144
Момичета много исках да се похваля с положителен резултат но уви днес девети ден 0.31.
Пожелавам на вас късмет и положителни резултати 🍀

# 37
  • Мнения: 1 754
Ако си на клексан или фраксипарин ще трябва да го спреш, докато има кървене. Аз 2 дни бях без инжекции.
Гледам ти прогестерона, че е над 300 при граница 140 за първо тримесечие. И аз на 25.03 ще пускам. При мен единият лекар не е доволен от голямата доза прогестерон, изписана ми от репродуктивния (2×400 циклогест), заради тромбофилията ми.

Mialma ще те очакваме отново в темата, този път с трицифрено ЧХГ 🤗

# 38
  • Мнения: 167
Момичета много исках да се похваля с положителен резултат но уви днес девети ден 0.31.
Пожелавам на вас късмет и положителни резултати 🍀
Съжалявам, Mialma. Прегръдки от мен Hug Следващият опит ще е твоят Flowers Hibiscus

# 39
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, вчера ми беше трансфера на 2 5-дневни ембриончета. Още снощи корема ми беше много подут и имах леки болки и днес почти цял ден съм с леки болки. На някоя от вас случвало ли и се е, дали е нормално?

# 40
  • Мнения: 167
Здравейте момичета, вчера ми беше трансфера на 2 5-дневни ембриончета. Още снощи корема ми беше много подут и имах леки болки и днес почти цял ден съм с леки болки. На някоя от вас случвало ли и се е, дали е нормално
Няколко седмици след трансфера ме болеше корема всеки ден почти постоянно. Едва от няколко дни вече мога да ставам от дивана без да ме заболи. Напълно нормално е, но ако нещо те притеснява, питай лекаря, разбира се. Успех Hug

# 41
  • Мнения: 109
Mialma много съжалявам ужасно е да видиш отрицателния тест,но главата горе и напред ще стане.Аз момичета говорих с репрото каза да се успокоя да си продължавам терапията и на 22.03 на първи преглед.Каза да излеза е лошия филм и да се успокоя малко.

# 42
  • Мнения: 25
Здравейте, мили момичета! Идвам и аз с малък ъпдейт по моята тема. След кървенето, което получих преди няколко дена (буквално сякаш имах цикъл), трябваше да ме приемат по спешност за два/три дни, но от болницата отказаха, заради неустановена все още сърдечна дейност. Изплаках си очите и бях решила, че всичко е приключило...Зацапването продължи няколко дена, но вече за мое щастие приключи. Оказа се, че се е образувал малък хематом до ембриончето, който пък се развива за момента нормално. Пуснах изследване за НК-клетки, за да видим дали не е имунологичен проблемът или просто се изчистваше матката с това кървене.

Честито на всички с ++ ❤❤❤ и ще стискам палци да има все повече положителни резултати.

# 43
  • Мнения: 3 135
Миалма,съжалявам и  успех следващия път.
Лина,радвам се,че всичко е наред.
Аз съм малко по-добре.Вчера следобед бях много зле Когато дойде сестрата да ми бие Фраксито,не успях да стана.Тази сутрин обаче има изгледи за подобрение.Аз вчера успях без време и инхалатор да си купя и ме знам дали на инхалациите се дължи подобрението.Важното е,че вече кашлям веднъж на час и не с толкова напъни.Дано съществото да е оцеляло след целия тормоз.Може би да откачам,понеже е малко и няма как да го усещам,но ми се идва че се беше свило ниско долу вдясно цял ден.

# 44
  • Мнения: 175
Момичета, някоя от вас да е приемала Програф след трансфер и как ви се е отразявало?💐

Общи условия

Активация на акаунт