Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 25 889
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 226
Аз да Simple Smile 2 дни преди трансфера и след него до деня на теста мисля, че беше. Не съм имала някакви странични ефекти, дори смятам, че именно на Прографа до голяма степен се дължи успеха ни Simple Smile

Момичета, някоя от вас да е приемала Програф след трансфер и как ви се е отразявало?💐

# 46
  • Мнения: 175
Супер🌹благодаря за включването:) а ходихте ли си на работа, мен вирусите ме притесняват🍀

# 47
  • Мнения: 42
Аз приемам в момента. Като цяло прографа не ми се отразява странно, но има едно друго хапче Нидикард- определено не ми е любимо и ми разтуптява сърцето и ми прилошава от него… нямам търпение да го спирам…

Момичета, някоя от вас да е приемала Програф след трансфер и как ви се е отразявало?💐

# 48
  • Мнения: 226
О не, в болничен съм още от началото на бременността, а преди и след трансфера си бях хоум офис и избягвах срещите с много хора,  точно заради вирусите. Програф е лекарство, което се изписва на хора след трансплантация на органи и съответно понижава имунната защита. Пазете се 😘

Супер🌹благодаря за включването:) а ходихте ли си на работа, мен вирусите ме притесняват🍀

# 49
  • Мнения: 109
Момичета, някоя от вас да е приемала Програф след трансфер и как ви се е отразявало?💐
Аз приемам не съм усетила никакви странични ефекти вече месец го пия.

# 50
  • Мнения: 167
а ходихте ли си на работа, мен вирусите ме притесняват🍀
След болничния съм хоум офис вече няколко седмици. Да видим докога, че и в офиса трябва да се ходи, а не съм казвала още на шефовете.

# 51
  • Мнения: 42
Ние с мъжа ми преценихме, че е по-добре да си остана вкъщи. Иначе работя в училище, а там е инкубатор на всякакви болести и просто е неизбежно да не лепна нещо. Понякога откачам вкъщи, защото съм свикнала на много динамично ежедневие, но ще се адаптирам. 😊😊😊

# 52
  • Мнения: 106
Ох, знам какво е! И аз като теб съм учител и решихме с ММ да си стоя вкъщи и да се предпазя от вируси, от децата, които могат случайно да ме ударят и от стреса най вече.
Ние с мъжа ми преценихме, че е по-добре да си остана вкъщи. Иначе работя в училище, а там е инкубатор на всякакви болести и просто е неизбежно да не лепна нещо. Понякога откачам вкъщи, защото съм свикнала на много динамично ежедневие, но ще се адаптирам. 😊😊😊

# 53
  • Мнения: 249
Аз за сега ходя на работа , но да видим до кога ? Работя счетоводител, по принцип имам среден на брой контакти с хора. Проветрявам по често , но както казах не се знае до кога.

# 54
  • Мнения: 42
Добро утро, дами! Днес се събудих с леко зацапване -кафеникаво. До сега не съм имала зацапване, но нямах никакви болки или спазми, което ме изненада. Надявам се всичко да е наред днес, утре така или иначе съм на преглед.

# 55
  • Мнения: 25
Супер🌹благодаря за включването:) а ходихте ли си на работа, мен вирусите ме притесняват🍀

Аз излязох в болничен още две седмици преди трансфера, тъй като имаше точно тогава бум на вируси и имах болни колеги и съм все още в болничен (мина месец след трансфера). Страх ме е да не се разболея, а и работя в среда с мастила и машини и не ми се рискува.

# 56
  • Мнения: 19
Момичета, продължавате ли да пиете добавки като Опти ова или антиоксиданти след като ви е направен трансфер? 🤔 Питам, тъй като  съм чела,  някои лекари предпочитат изкуствено да понижат имунитета, за да подобрят шансовете за имплантация и затова не знам дали не е редно вече да ги спра.

# 57
  • Мнения: 2 504
Антиоксидантите се спират още преди трансфера.

# 58
  • Мнения: 39
Аз бях на опти ова до трансфер, след него доктора ми каза че след трансфер не може и ми каза да минавам на елевит

# 59
  • Мнения: 19
Антиоксидантите се спират още преди трансфера.

А Опти Овата? Извинявам се за въпроса, но докторът нито преди, нито по време на процедурата ми е казвал да приемам добавки, а съм на 41 години все пак. Едва в деня на трансфера ми каза да започвам фолиева киселина и магнезии …

Вече пих от Опти овата и от антиоксидантите след трансфера (само веднъж), дано не се окаже ключово 😔

Последна редакция: нд, 17 мар 2024, 15:24 от Pipilotina

Общи условия

Активация на акаунт