Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 25 916
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Спокойно, Bebko, може да е имплатационно зацапване само. И аз днес пуснах второ ЧХГ. Първото беше  576, а сега е 1186. Удвоява се нормално. Нямам зацапване, но и при първата ми естествена бременност нямах зацапване.  Стискам палци да се похвалиш и ти. Успех на всички, които чакат и на тези, които вече бременеят! 🤰🍀🙏🤞🌷
Аз минавам да се оплача,през ноща прокървих заболя ме изведнъж много рязко корема,с извинение чак на разтройство ме изкара и като се бърсах имаше кръв лошото в че беше ярка не много но ярка.Сега леко ми зацапва и е кафеникаво но не съм мигнала от притеснение.Мисле че и този път приключих.Пуснах си ЧХГ да видя как е преди 48ч беше 107 сега да видим,но съм много притеснена.Стискяйте ми палци докато излезе резултата

# 16
  • Мнения: 42
Успокойте се и не мислете за най-лошото!
🍀🍀🍀
Но наистина се консултирайте с доктор.

Аз минавам да се оплача,през ноща прокървих заболя ме изведнъж много рязко корема,с извинение чак на разтройство ме изкара и като се бърсах имаше кръв лошото в че беше ярка не много но ярка.Сега леко ми зацапва и е кафеникаво но не съм мигнала от притеснение.Мисле че и този път приключих.Пуснах си ЧХГ да видя как е преди 48ч беше 107 сега да видим,но съм много притеснена.Стискяйте ми палци докато излезе резултата

# 17
  • Мнения: 52
Успех на всички чакащи!
Какво мислите за това, че при ЗЕТ повечето деца са момичета?

Аз съм чела, че цифрата на грейда може да подскаже. Статистически бластоцити с грейд 4,5 и 6 са 72% момченца Simple Smile тези с грейд 3 са само 40% момченца Simple Smile

# 18
  • Мнения: 101
Bebko, и според мен потърси лекар! Много стиснати палци от мен всичко да е наред Hands Pray

# 19
  • Мнения: 144
Може да е от нисък прогестерон!Обади се  на репродуктивния лекар и най-важното, успокой се! Стискам палци всичко да е наред! 🍀🤍

# 20
  • Мнения: 2 508
Само ще кажа, че това с грейда не е вярно. Цифрите са големината на бластоциста, това няма никакво отношение към пола на бебчето 😅

# 21
  • Мнения: 195
Аз също прокървих след като видях чхг малко над 100. Беше червено петно по бельото и после едни ден ми зацапва кафяво и това беше. След това чхгто си се беше удвоило нормално. Според мен това беше от имплантацията, защото преди това и аз имах рязко прерязване и си мисля че ембриончето се е намествало нещо 😄 Провери си и прогестерона как ти е, но не се притеснявай, често се случва. Аз така се ошашках и си помислих че всичко е свършило, но слава Богу всичко си е наред!🐣
Аз минавам да се оплача,през ноща прокървих заболя ме изведнъж много рязко корема,с извинение чак на разтройство ме изкара и като се бърсах имаше кръв лошото в че беше ярка не много но ярка.Сега леко ми зацапва и е кафеникаво но не съм мигнала от притеснение.Мисле че и този път приключих.Пуснах си ЧХГ да видя как е преди 48ч беше 107 сега да видим,но съм много притеснена.Стискяйте ми палци докато излезе резултата

# 22
  • Мнения: 52
Само ще кажа, че това с грейда не е вярно. Цифрите са големината на бластоциста, това няма никакво отношение към пола на бебчето 😅

Не казвам, че има отношение към пола, а че това е статистиката, може да проверите Simple Smile Ще цитирам на английски и ще ви оставя линк

“ A total of 72% of blastocysts attaining the highest morphologic scores (5AA and 6AA) were found to be male, compared with only 40% of grade 3 embryos.”

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0015028210006 … ade%203%20embryos.

П.С Мисля, че за всяка една от нас минаваща по този труден път няма значение какъв пол ще бъде детенцето и 😊

# 23
  • Мнения: 2 508
Просто казвам да не се вярва на такава статистика. Може в една клиника грейд 4 почти 80% да са момичета, а в друга клиника 80% момчета. Зависи от мъжете, хаххаха 😅 Може да сте сигурни, че големината на бластоциста няма никакво отношение към пола.

# 24
  • Мнения: 52
Аз пожелавам на всички ни по 2, да има и от двете хаха

# 25
  • Мнения: 1 754
От любопитство попитах. Винаги съм искала живи и здрави деца. Тези около мен са били с предпочитанията.

# 26
  • Мнения: 42
Аз също искам живи и здрави дечица. След пет години ходене по мъките , за първи път се зарадвахме на положителен резултат. 2022 имах един задържан аборт. Тогава нито бях разбрала,че съм бременна , нито знаех какво ми се случва като започнаха контракциите… След това разбрах, че имам и тромбофилия и мутация на кръвта, ендометриоза и Хашимото … Просто прекрасна комбинация… Но с мъжа ми не се отказахме и така до днес.

# 27
  • Мнения: 3 135
Аз от сутринта съм на лечение с Проспан и Геломиртол.Полза за сега няма.Имам чувството,че бебето замина.Толкова лоша кашлица през живота си не съм имала.Нон стоп,през 2 минути.И то толкова силно,че се свивам на кълбо от болки.Все едно всичко отвътре ми се разкъсва.Толкова години мъки,да успея най-накрая и сега беля след беля.То не е хиперстимулацията,дископатия сега грип.Абсолютна убедена съм,че организма ми се опитва да се отърве.

# 28
  • Мнения: 1 385
Аз от сутринта съм на лечение с Проспан и Геломиртол.Полза за сега няма.Имам чувството,че бебето замина.Толкова лоша кашлица през живота си не съм имала.Нон стоп,през 2 минути.И то толкова силно,че се свивам на кълбо от болки.Все едно всичко отвътре ми се разкъсва.Толкова години мъки,да успея най-накрая и сега беля след беля.То не е хиперстимулацията,дископатия сега грип.Абсолютна убедена съм,че организма ми се опитва да се отърве.

Ох, съжалявам за всичко! Flowers Four Leaf Clover Не искам да те дразня, както и никой от потребителите, но при пушачите риска от белодробни болести е много по-голям, отколкото е при непушачите.
Стискам палци на ембриончето! Flowers Four Leaf Clover

# 29
  • Мнения: 3 135
Но аз почти не боледувам.Дали се разболявам един път годишно,а работя в дъжд/сняг/вятър.Сега мъжът ми се разболява още докато бях в болницата,странеше от мен,но все пак сме в една къща.Отдавам го и на отслабения имунитет в момента.Не знам,но не е добре положението.

Общи условия

Активация на акаунт