Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 88

  • 13 825
  • 356
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 385
Момичета, корема ми е подут много дори цялото тяло след започване на естрофем. Предполагам е нормално?

За свеж трансфер ли се готвиш или замразен?

# 16
  • Мнения: 140
Замразен
Момичета, корема ми е подут много дори цялото тяло след започване на естрофем. Предполагам е нормално?

За свеж трансфер ли се готвиш или замразен?

# 17
  • Мнения: 1 385
При мен такова подуване е нямало. Ако искаш се обади в клиниката.
Успешен трансфер! Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 359
Здравейте  някой дали е от хасково случайно ?

# 19
  • Мнения: 4 508
Nia, прочетох ти въпроса в другата тема. Не съм от Хасково и не мога да помогна с конкретно име. Вариант ли е да питаш личния лекар за сестринска практика? Аз съм ползвала такава в Стара Загора, за поставяне на абокат. Те ходят и по домовете. Личния лекар ме насочи тогава, тъй като в часа, в който трябваше да ми е поставен абоката, той не беше на работа. Или в някоя болница, в която предлагат такава услуга. На мен Гонала ми го поставя мъжа ми. Панирам се от игли. С предната бременност, веднъж сама опитах да сложа фраксипарин, тъй като мъжа ми беше заспал, и голям зор видях, докато успея да си я сложа.

# 20
  • Мнения: 140
Благодаря, Фрида.
По скоро имам болки като преди цикъл от време на време явно е нормално.
При мен такова подуване е нямало. Ако искаш се обади в клиниката.
Успешен трансфер! Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 1 750
При мен подуването беше от прогестерон. Иначе и аз бях на естрофем и циклогест от преди трансфера.

# 22
  • Мнения: 4 508
Искам да попитам, нормално ли е от гонал ф да ми намалее кървенето? Още след първата инжекция (втори ден) изчезна, на следващия ден през деня имах кървене, не като за трети ден, но имах и след инжекцията пак изчезна. Днес имах на два-три пъти. Във вторник съм при гинеколога, но ако е притеснително, ще звъня утре сутрин.

# 23
  • Мнения: 611
Не мисля, че е нещо притеснително да намали кървенето. Ако не се лъжа по време на първата ми стимулация, кървенето намаля. Но честно-казано не съм се вглеждала и следяла точно кървенето.

# 24
  • Мнения: 1 750
Моят цикъл беше точно 3 дни. Дойде ми, на 2-ри ден започнах с гонал и на трети ми спря кървенето. От хормоните е.

# 25
  • Мнения: 2 504
Напълно нормално е да спре кървенето. Това се дължи на покачващия се естрадиол. Имам 6 стимулации при всяка цикълът ми спираше по-рано от нормалното. Обикновено на третия ден спира.

# 26
  • Мнения: 4 508
Благодаря, момичета! Hug
И без да се вглеждам и следя точно кървенето, veli, прави впечатление, че има разлика с обикновено. Първа стимулация ми е и всичко ми е ново.

# 27
  • Мнения: 214
Здравейте, момичета,

Вчера започнах стимулация по къс протокол с Гонал ф 225 на втори ден от МЦ. На прегледа се видяха 14 антрални, но докторката се притесни, че два са 9 мм, един 6мм, един 5 мм и останалите по 3, т.е. са с различна големина. Каза, че по принцип в идеални условия всички ще са с еднаква големина и ще растат сравнително еднакво. Решихме обаче да действаме с условието, че ако тези двата много избързват ще отмени стимулацията и ще подтисне яйчниците за следващ цикъл. Във вторник съм на преглед да видим как вървят, но ми е интересно дали някоя от вас е била в подобна ситуация и какъв е бил крайният резултат?

# 28
  • Мнения: 12
Здравейте, тези дни ми предстои започване на процедура инвитро. Имам въпрос на кой ден се взема материал от партньора? И с пълна упойка ли се вадят яйцеклетките?

# 29
  • Мнения: 61
Здравейте, тези дни ми предстои започване на процедура инвитро. Имам въпрос на кой ден се взема материал от партньора? И с пълна упойка ли се вадят яйцеклетките?

Здравей 😊
В деня на пункцията се взима материал и от партньора. Иначе е с пълна упойка да, но е кратка.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт