Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 88

  • 13 804
  • 356
  •   4
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
И ние сме по фонд, два опита вече приключиха безславно. Започнах да се чудя кой път да хващаме и затова се заинтересувах от Турция. Оставила съм го засега като краен вариант, дано не се налага да стигаме дотам Simple Smile Но пък малко повече информация никога не е излишна Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 113
И ние сме по фонд, два опита вече приключиха безславно. Започнах да се чудя кой път да хващаме и затова се заинтересувах от Турция. Оставила съм го засега като краен вариант, дано не се налага да стигаме дотам Simple Smile Но пък малко повече информация никога не е излишна Simple Smile

 И аз два опита по фонд три трансфера. В мемориал цената е 3 хиляди евро без лекарства. Вчера ми казаха. Първичния е безплатен. Искат спермограма при тях и цветна снимка

# 47
  • Мнения: 4 097
Запис и от мен в новата тема. И успех на всички Flowers Four Leaf Clover . За мое огромно съжаление, нашият опит ще се наложи да отложим, не знам и аз за колко време.

Иначе и аз съм обмисляла и обмислям опит в Турция. Така или иначе ще се забавим и не съм подновила още заповедта, може би е добре отново да проуча вариантите в Истанбул.

# 48
  • Мнения: 15
Запис и от мен в групата.
Предстои ми ИКСИ/ ИМСИ в Надежда за пръв път следващия месец.

Успех на всички!

# 49
  • Мнения: 4 507
Момичета, определиха ми понеделник за пункция. Какво да очаквам? Накараха ме да махна лака на един нокът. Досега съм имала два кюретажа с венозна упойка и нямаше такова изискване. От вчера гърдите ми са ужасно чувствителни. Дори докосването на блузата ми дразни.

# 50
  • Мнения: 611
Отивате, приемат Ви, слагат абокат, след това Ви вкарват за пункция, заспивате, събуждате се и идват да Ви кажат колко Я са извадили. Може да има лека болка в яйчниците. На мен и двата пъти ми бяха сложили лед на корема. В коя клиника сте?

# 51
  • Мнения: 4 507
Благодаря, Вели. В Щерев съм. До пункцията всичко ми звучи като за кюретажа. Joy
Аз в момента се чувствам като глътнала балон. Усещам и лек дискомфорт. Казаха ми че е нормално, тъй като яйчниците се уголемяват.

# 52
  • Мнения: 4 831
Мини, няма нищо страшно. Особено щом вече си била под пълна упойка Simple Smile

# 53
  • Мнения: 611
И аз съм в Щерев. Всичко ще мине супер! Много са мили и грижовни. Аз нямам никакви забележки. Забравих да кажа, че преди пункцията, ако си с повече фоликули, ще ти направят клизма.

# 54
  • Мнения: 5 060
Не е задължително. Аз бях с много фоликули и само ме питаха дали съм ходила по голяма нужда сутринта. И не ми направиха. Всичко мина супер и при мен Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 502
Аз последния път имах 38 извадени яйцеклетки, като не са ми правили клизма. Просто без храна и течности от предния ден. Май 12 часа бяха точно от последното хранене.

# 56
  • Мнения: 4 507
Благодаря, момичета.
Аз и на двата кюретажа, в Щерев, бях много доволна от отношението. Даже първия път
Скрит текст:
бях в 12+6 г.с. и бях много уплашена и исках да умра заедно с бебето ми (дори сега като се сетя ми се насълзяват очите)
анестезиолога (жена) ме галеше по лицето и повтаряше, че всичко ще е наред.
Притесни ме, когато ми казаха, че поне на един нокът не трябва да имам лак. Предходните два пъти нямаше такова изискване. Сигурно ще ми направят клизма. Откакто стартирахме стимулацията не мога да ходя всеки ден. Иначе ми казаха лека вечеря до 20 ч. Вода до 22 часа. Пункцията ми е в 10:30 ч.

# 57
  • Мнения: 2 502
Препоръчвам ти свещички  EvaQ, също и клизми Мелилакс. Аз също не мога да се изхождам в последните дни от стимулацията, отделно болки, гадене, аз правя огромна бройка фоликули...яйчниците ми стават огромни.
Зависи от болницата от толкова много пункции, само на две са ми правили клизма и то докато съм под пълна упойка.

# 58
  • Мнения: 752
Кактусче, а с толкова много фоликули успяваш ли да се разминеш, без да лежиш за хиперстимулация?
Аз като гледам какво се пише оставам с впечателнието , че почти всяка жена се докарва до хиперстимулация накрая Flushed

Мини, иначе за лака по принцип знам, че като отидеш да раждаш е изискване , защото гледат нещо за промяна на оцветяването на и под нокътната плочка, което било важно (не помня защо се проверяваше обаче иначе ми бяха казвали, но ако те интересува, мога да попитам и да ти кажа), та предполагам може и това да е нещо такова.

# 59
  • Мнения: 4 507
Благодаря за информацията, момичета.
Celestia,  мен по-скоро ми е интересно защо е разликата в изискването за лака за двете процедури. С какво пункцията е по-опасна от кюретажа, та за първата искат да ми виждат цвета на нокът/нокътна плочка, а за втората не.

Общи условия

Активация на акаунт