Кокичета красят земята, втората черта изпълва с радост сърцата ! ~бебеправене 601~

  • 25 582
  • 942
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 488
Minnie, държиш се отвратително и неуважително, такова чудо не бях чела... ясно е,че си изнервена, ама момичетата тук не са виновни с нищо. Каквото и да са написали, не може да се отнасяш така. Аз не видях, която и да е да се е държала по подобен начин с теб.


Anigo, Честито! Стискам палци за успешен финал Heart Eyes

Bambie, и аз мисля че ще е БХ и се надявам да ти дойде скоро. Изпращам ти прегръдки Hug


Иначе и на мен ми дойде днес, както и на Le Strange. Чакам си датата за операцията през април, трябва да ми звъннат скоро..

# 931
  • Мнения: 4 509
Ако се върнеш и прочетеш дискусията, ще видиш поне трима, които ми слагат думи в устата, които не съм казала. Тяхното не е отвратително, но моето е?! Значи с мен няма проблем да се държат грубо?! Ами не, не сте познали. На лошото не отговарям с добро. Пъи нека е отвратително и неуважително. Към мен се държат неуважутелно, а от мен се очаква обратното?! Объркала си се. И не мисля да си мълча, когато някой ме напада. Ти също ми приписваш неверни неща, което не ти прави чест. Никого в нищо не съм обвинила. Не бях изнервена до момента, в който някои потребители започнаха да си измислят и да ме нападат.

# 932
  • Мнения: 912
Anigo, честито! Heart Страхотна новина е това и ти пожелавам оттук насетне само страхотни новини да чуваш. Късмет! Simple Smile

Bambie, пожелавам ти да преминеш леко през този период, изглежда биохимична. Simple Smile

Шанталче, късмет! Simple Smile

Le Strange, Golden stone, нов цикъл, нов опит, нов късмет! Simple Smile

Нека следващата тема бъде късметлийска за всички в тази тема! Simple Smile

Minnie и всички други, с най-добри чувства ви моля да прекратим тази дискусия и да насочим позитивна нагласа към следващата тема. Minnie, мисля, че е по-важно да насочиш положителна енергия и мисли за твоите 4 потенциални ембриончета. Опитай се да бъдеш спокойна и позитивна, защото в крайна сметка какво е най-важно за теб в момента - крайната цел от здрави ембриончета, нали така? Имай вяра и надежда, защото имаш всички шансове за здраво емрбионче и едно прекрасно пухкаво бебе. Представи си го, представи си как го гушкаш и нищо друго няма да има значение, вярвам, че скоро имаш реален шанс да го усетиш и физически. Всички тук ти мислим доброто и ти пожелаваме най-добрият развой възможен, просто сме жени, всяка с богата история, опит и микс от хормони, които понякога може да кажат нещо грешно, но винаги само с мисъл за доброто на отсрещния. Късмет мило момиче! Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 20:23 от S.G.C.

# 933
  • Мнения: 1 012
Миналия ми коментар го затриха, но се надявам този да остане. Момичета, недейте да спорите заради недоразумение. Мини в началото просто писа, за да излее разочарованието си, а се разбра като въпрос какво не е било наред. Останалите пък писаха за личния си опит и Мини го разбра като нападка към лекаря, който си е избрала. Оттам нататък нито един от коментарите не беше в добрия тон на градивната критика, та наистина е по-добре да уталожим емоциите и от двете срани и да почнем следващата тема на чисто.

# 934
  • Мнения: 1 113
Момичета дали 550 мг коензим е много и може ли да предозирам? В опти ова има 200, в regener life 150 и мисля да взима още една капсула от 200? Какво ще кажете?

# 935
  • Мнения: 249
Момичета имам един глупав въпрос, относно приема на фолиева киселина. Изписаха ми да приема по една таблетка на ден след хранене. И аз естествено, прецених вечерно време да е ...понеже не съм от много закусващите сутрин. Обачеее преди малко се загледах на опаковката и ми пише с химикал х1 таб. Сутрин сл.храна. Очевидно толкова време съм го пиша вечер , едва ли е проблем.
Може ли съвет , да взема да ги пия вече сутрин.


П.П. Възползвам се от тази тема , да не разводнявам новата 😁

# 936
  • Мнения: 488
Анди, аз пък винаги съм го приемала, по което и да е време Sad Изобщо никой не ми е казвал кога да го приемам. Ще ми е интересно да разбера дали съм го приемала грешно толкова време.. Ама пък като го изследвах си беше доста добре..

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 20:45 от Golden stone

# 937
  • Мнения: 434
Не е много! Чела съм различни американски протоколи за  IVF Supplements- дават до 1200мг.
Момичета дали 550 мг коензим е много и може ли да предозирам? В опти ова има 200, в regener life 150 и мисля да взима още една капсула от 200? Какво ще кажете?

# 938
  • Мнения: 2 504
Момичета дали 550 мг коензим е много и може ли да предозирам? В опти ова има 200, в regener life 150 и мисля да взима още една капсула от 200? Какво ще кажете?
Не е проблем, просто не трябва да се приема повече от 200мг наведнъж, защото по-голямо количество няма да се усвои. Доказано 2×200мг Убиквинол са достатъчно, но при по-тежки случаи е препоръчително 3×200мг.

# 939
  • Мнения: 1 113
Момичета дали 550 мг коензим е много и може ли да предозирам? В опти ова има 200, в regener life 150 и мисля да взима още една капсула от 200? Какво ще кажете?
Не е проблем, просто не трябва да се приема повече от 200мг наведнъж, защото по-голямо количество няма да се усвои. Доказано 2×200мг Убиквинол са достатъчно, но при по-тежки случаи е препоръчително 3×200мг.

Следобяд ми е сводобно ще взимам една от 200 мг хаха благодаря Кактусче

# 940
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 356
Без лекарско назначение до 600мг е ок, както Кактус е описала.

Анди, сутрин по-добре откъм усвояване на повечето витамини.

# 941
# 942
  • Мнения: 1 325
АА какво пиеш за по-добряване на късната овулация?  Моята е много късна, а след цветаната снимка е ужас.

Аз съм с дефицит на витамин Д. От 3 месеца приемам витамин Д и Мио Инозитол. От много години овулацията ми беше на 17-18-ти ден, цикъл на около 31 дни. Откакто ги приемам , вече 3-ти месец овулацията ми е точно на 14-ти ден, а цикълът ми идва на 28-ми ден.

Общи условия

Активация на акаунт