Кокичета красят земята, втората черта изпълва с радост сърцата ! ~бебеправене 601~

  • 25 583
  • 942
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 212
Жаки, ако не си имала прегнил инжекции и аз залагам, че е било опит за имплантация. От прегнила обаче дава 1-2 единици.

# 46
  • Мнения: 1 114
Жаки, ако не си имала прегнил инжекции и аз залагам, че е било опит за имплантация. От прегнила обаче дава 1-2 единици.

Не съм слагала никакъв ЧХГ препарат.
Ами момичета каквото такова, явно само гадаем. Продължаваме напред ще видим как Simple Smile дай боже скоро всички да имаме положителни тестове. Ще видим доктора какво ще предложи като вариант и почвам пак с добавките както и ММ. Какво ви е мнението за опти ова и мъжкия вариант mito motile?

# 47
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Жаки колко е Опти ова  лв ?
Аз мислех за добавки на  fertilit aid

# 48
  • Мнения: 1 114
Жаки колко е Опти ова  лв ?
Аз мислех за добавки на  fertilit aid

За един месец е 220 лв. Доста са скъпи, но като състав май са най- добри

# 49
  • Мнения: 1 506
И аз мисля, че е опитало да се имплантира. Правили сме много естествени опити, 4 инсета и 1 трансфер преди успешния, никога не съм имала 1 и отгоре, все 0. Чак при успешния имах хубава стойност.

# 50
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Жаки има различни рефер. Ктойности за чгх,  има и с до 1 за отрицателно.
Виж на ФЕРТИЛ ейд има за инвитро про серия https://fertilaid.bg/produkt-kategoriya/klinichna-seriya/

# 51
  • Мнения: 2 505
Жаки, пожелавам ти следващият път да е успешен ☀️❤️🫶 Не съм пускала палците за теб 🍀
Скрит текст:
Аз няколко пъти съм имала кръгла 0 и няколко пъти 1,....; 4,8 и т.н. Аз съм от хората, които не таят напразни надежди. Станулов да си мечтае, но със сигурност не е имало имплантация. Имам приятелка, която просто ей така беше пуснала и резултатът беше 3, преди това 1, нещо. Нормално е ЧХГ при небременни да варира между 1 и 5. Имам прекалено много опит, никой лекар не може да ме убеди, че съм имала поне 4 БХ по логиката на Станулов.....Момичетата с БХ имат стойности от 5 нагоре на 8ми ден. По принцип ЧХГ над 25 го водят бременност, между 5 и 25 е гранично и е по-скоро някакъв опит за имплантация. Стойност под 5 е категорично отрицателен.
....ЧХГ не пада толкова бързо. Това не е само от мои наблюдения и разговори с момичета след трансфер през години, но и потвърдено от няколко лекари. Просто се ядосвам, когато се заблуждават пациенти.... Аз съжалявам, че не проследих ЧХГ, когато имах аборт в 6+5 г.с....тогава си мислех, че е БХ, ама не е.
"При стойности под 5 mIU/ml се отхвърля вероятността за бременност.
При стойности между 5 mIU/ml и 25 mIU/ml – счита се като “неопределена бременност”. Това означава, че трябва да се изчака известен период и отново да се повтори изследването, тъй като по-вероятно е да няма бременност, но не е напълно сигурно.
При резултат над 25 mIU/ml се потвърждава наличието на бременност."

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 07:42 от Kactus

# 52
  • Мнения: 2 550
Сигурно много ще ми се смеете на въпроса на възрастна жена, но кой ден се брои за край на цикъла? Когато спре да зацапва или когато спре да има сериозно кръвотечение? Следващата седмица съм командировка и не искам да правя тестове за овулация, защото ще деля стая с колежка, от следващия цикъл почвам и ще се задвижва сериозно да пусна изследвания. Но искам да си настроя приложенията за изчисляване на овулация, защото просто ми е любопитно дали след това ще съвпадат с тест лентите. А приложенията искат дължина на цикъла и сега се чудя, по принцип може да ми зацапва и 5-6 дни, но след 4 тия ден вече нямам обилно кървене.

# 53
  • Мнения: 1 729
За край на менструацията се счита първия чист ден - тоест без зацапване, без менструална кръв .

# 54
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 356
На мен АГ друго ми казват - без ярка червена кръв. Ако премине към окислена кафеникава дори да е 2-3 дни това - вече е свършил.

# 55
  • Мнения: 2 550
Хм това удложнява нещата Joy

# 56
  • Мнения: 1 325
Дух (: , приложението изчислява овулацията на база от цикъл до цикъл, а не колко ти продължава кръвотечението/ зацапването.

# 57
  • Мнения: 2 550
Като го настройвах искаше дължина на цикъла в днй

# 58
  • Мнения: 119
Момичета, давам нови предложения за следваща тема, отдавна не сме имали:
Идва вече пролетта, носи вече втората черта.
Стига с тоз лош късмет, ориса ни сме за берекет, чудо вече идва, догодина бебче (или две) се вижда.
През април и май, нека вече +++ тестове  да са безкрай.

# 59
  • Мнения: 488
Дух, изисква ти дължина, само за да отбележи в червено кои дни да очакваш зацапване занапред. Няма общо с овулацията в приложението по никакъв начин. Отбележи си дните дори със зацапване, на мен сега ми зацапва по 10-12 дни, но си имам нормална овулация. Приложението ти я изчислява от първия ден на Ц и изобщо не го интересува колко дни точно ти зацапва за О. Поне това са моите наблюдения в моите приложения де.

Общи условия

Активация на акаунт