Кокичета красят земята, втората черта изпълва с радост сърцата ! ~бебеправене 601~

  • 25 587
  • 942
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 149
Благодаря за новата тема!

Имам един въпрос аз. Според вас на какво може да се дължи пулсиращо усещане в областта на десния яйчник? През последните 2 дни усещах подобно в матката, а от сутринта е в дясната страна около яйчника. Като дърпане, боцкане с лека болка. Очаквам М днес или утре, няма признаци засега, но направих днес тест, който е твърдо отрицателен. В сряда бях на АГ, но не се видя киста освен от О, която беше минала. Малко се притеснявам, защото довечера заминаваме извън страната на почивка до петък.

# 31
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 360
Спазъм/тик на мускулатурата. Движение на черва. Елементарни неща. Няма здравословен проблем с такива симптоми.

# 32
  • Мнения: 149
Благодаря, АА! Просто от сутринта не спира почти, а не нямам спомен да ми се е случвало досега. Може и преди да не съм обръщала такова внимание. Винаги малко откачам преди да пътувам така, защото ми се е случвало да имам здравословен проблем в друга държава и беше екшън Grinning

# 33
  • Мнения: 1 729
Момичета , взех си Убиквинол  200мг на Natural factors . На опаковката пише по 1 caps на ден . Обаче в темата за добавки гледам , че го приемат два пъти дневно , тоест по 400мг . Вие по колко приемате ?

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 16:46 от 💐💐 Sunshine_00 💐💐

# 34
  • Мнения: 120
Честита нова тема, момичета Simple Smile благодаря  rave. Jo di прекрасна история. Лека и успешна бременност. Вдъхва ми надежда.
 Момичета, вчера правих тест. Абсолютно отрицателен. Лошото е, че нямам признаци да ми идва. Това ще е трети пореден, много продължителен цикъл след цветната ми снимка. Днес ми e 35 ден, нямам признаци да ми дойде, предните два месеца ми идваше на 35, 36 дни. Преди цветаната снимка ми идваше на 30/31 дена. Ще ми дадете ли съвет какво да правя? Смятам да си пусна полови хормони. На кой ден трябва да се пуснат?  2 или 3 ден беше?

# 35
  • Мнения: 3 212
Момичета , взех си Убиквинол  200мг на Natural factors . На опаковката пише по 1 caps на ден . Обаче в темата за добавки гледам , че го приемат два пъти дневно , тоест по 400мг . Вие по колко приемате ?

И аз знам за 400, ма си пия по 1 хапче - демек 200. Щото дълго го пия.
Мерси са пожеланията и на теб успех скоро!! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
И теб не те броя за неуспяла, знам че ще се случи.

# 36
  • Мнения: 66
Здравейте пускам въпрос и тук Simple Smile
Днес реших да си направв тест ей така нямам никакви симптоми направих го по обяд два дни преди цикъл съм(първия тест на снимката -отгоре) виждайки резултата  веднага изтичах за нов направих и него но с много много по-бледа може би предвид че се бях изпишкала преди 30-40мин 😀 та какво мислите да вярвам ли на тестовете не знам… не искам да се навивам и да се окаже че няма нищо понеже вече съм преминала през това и ме е страх 😞

# 37
  • Мнения: 616
Запис и от мен❤
Jo di лека и спокойна бременност ти пожелавам,успех и на вас момичета🫶🏻😇

# 38
  • Мнения: 748
Положителни са!

# 39
  • Мнения: 1 114
Здравейте, момичета. Към тези, които са имали положителни тестове, но в последствие нещо е станало. На 8 ден от трансфера правих тест- резултат 1.33. Доктора каза, че явно  се е захванало и да пусна тест на 10 ден. Пуснах в една и съща лаборатория 0.1 два дни по късно. Според него е имало имплантация. Според мен не, нали трябва да е над 5. Възможно ли е да се е захванало и на 8 ден вече да е паднало чхг-то? За мен е важно да знам дали е имало наистина имплантация. Объркана съм. Ще съм благодарна ако дадете мнение

# 40
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Жаки нали чета темата за инвитро.  Над 1 е имало имплатация

# 41
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 360
Жаки, нали 8 ден от трансфера не се брои като 8 ден от О. В зависимост от 3- или 5-дневен Е съответно това е като 11 или 13 ден след О, така че е възможно да е имало опит за имплантация и да е паднало.

# 42
  • Мнения: 1 114
Жаки, нали 8 ден от трансфера не се брои като 8 ден от О. В зависимост от 3- или 5-дневен Е съответно това е като 11 или 13 ден след О, така че е възможно да е имало опит за имплантация и да е паднало.

Тоест все едно е 13 ден от овулация като ембриона е петдневен. Еми пак е нещо, значи ще работим върху качеството, защото аз си бях втълпила че има проблем в матката, но доктора днес ми каза, че за него ембриона се е захванал, но явно доста бързо са приключили нещата на 10 ден. Благодаря АА много Heart

# 43
  • Мнения: 2 508
Жаки, за съжаление не е имало имплантация 🥺 Имам 6 трансфера, като на последния беше 4,8 и Калчев+репрото бяха категорични, че не е имало имплантация. Това е на 9ти ден на 5 дневни. Нямам как при резултат 1 да е имало такава. Жени, които не са бременни е съвсем нормално да имат стойности до 5. Пожелавам ти успех следващия път! 🍀 За да е имало имплантация, то на 8ми ден след трансфер трябва стойността да е над 5 (по-скоро между 15-25).

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 20:54 от Kactus

# 44
  • Мнения: 1 114
Жаки, за съжаление не е имало имплантация 🥺 Имам 6 трансфера, като на последния беше 4,8 и Калчев+репрото бяха категорични, че не е имало имплантация. Това е на 9ти ден на 5 дневни. Нямам как при резултат 1 да е имало такава. Жени, които не са бременни е съвсем нормално да имат стойности до 5. Пожелавам ти успех следващия път! 🍀 За да е имало имплантация, то на 8ми ден след трансфер трябва стойността да е над 5 (по-скоро между 15-25).

Ами не знам, Кактусче. Доктор Станулов твърди обратното. Аз също знам, че трябва да е по високо, за да е имало имплантация,
Аз при двата трансфера винаги съм имала 0.1. За първи път имам 1.33. Пак ще го питам защо мисли, че се е захванало. Затова следващия път мисля да пусна кръвен още по рано от 8 ден, за да видя случва ли се нещо или не. Той ми обясни, че  може би на 6-7 ден е било по високо и вече на 8 ден 1.33 вече е паднало.

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 21:16 от Jakito999999

Общи условия

Активация на акаунт