"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 24 379
  • 644
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 537
Биби, на мен ми звучи като да е станало. Особено с таз болка в гърдите. Домашните тестове не са винаги вярни. Просто пусни кръвен.

# 16
  • Мнения: 1 327
ВаНиЛа , всичко е възможно. Но само болката в гърдите не е сигурен знак. И с двете ми бременности нямах никакви болки в гърдите и никакви симптоми преди тестовете. С първата бременност имах имплантационно зацапване, но нищо друго. И двата пъти болките в гърдите ми дойдоха около 10 дни след закъснението, преди това нищо. Не казвам, че не може да е станало, но само гърдите не са признак. Задължително да пусне кръвен още днес иначе още време ще се чуди.

# 17
  • Мнения: 2


Здравейте, какво мислите за този тест? Положителен ли е?

# 18
  • София
  • Мнения: 11 489
Не

# 19
  • Мнения: 42



Здравейте, какво мислите за този тест? Положителен ли е?

Аз пък виждам втора много бледа черта. Пуснете кръвен и на 48ч повторете кръвния

# 20
  • Мнения: 43
Добро утро!
Не съм предполагала, че някога ще си качвам теста за бременност за “мнение”, но ето, че и това ми се случи…
Над две години опити…
Последна М на 13.01, положителен тест за О на 27.01 и бебеправене на 26, 27 и 28.01. Около 1-2 дни преди М съм.

Определено виждам нещо, имаше го и на 5тата минута, но по-скоро беше на границата с доброто въображение. Снимката е направена точно на 10тата минута. Вие виждате ли я???



# 21
  • Мнения: 382
Добро утро!
Не съм предполагала, че някога ще си качвам теста за бременност за “мнение”, но ето, че и това ми се случи…
Над две години опити…
Последна М на 13.01, положителен тест за О на 27.01 и бебеправене на 26, 27 и 28.01. Около 1-2 дни преди М съм.

Определено виждам нещо, имаше го и на 5тата минута, но по-скоро беше на границата с доброто въображение. Снимката е направена точно на 10тата минута. Вие виждате ли я???




Виждам я аз, то е рано още. На 27 сте имала +тест за О. Имате всички шансове да е станало. Направете с първа урина, ако имате възможност лентичките с чувствителност 10 на лейди тест май бяха. Желая ви успех и пишете какво се случва! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 43
Направих и с друга марка и излезе това..
 
Скрит текст:



Добро утро!
Не съм предполагала, че някога ще си качвам теста за бременност за “мнение”, но ето, че и това ми се случи…
Над две години опити…
Последна М на 13.01, положителен тест за О на 27.01 и бебеправене на 26, 27 и 28.01. Около 1-2 дни преди М съм.

Определено виждам нещо, имаше го и на 5тата минута, но по-скоро беше на границата с доброто въображение. Снимката е направена точно на 10тата минута. Вие виждате ли я???




Виждам я аз, то е рано още. На 27 сте имала +тест за О. Имате всички шансове да е станало. Направете с първа урина, ако имате възможност лентичките с чувствителност 10 на лейди тест май бяха. Желая ви успех и пишете какво се случва! Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 09:52 от GabriellaM

# 23
  • Мнения: 382
Направих и с друга марка и излезе това..
 
Скрит текст:



Добро утро!
Не съм предполагала, че някога ще си качвам теста за бременност за “мнение”, но ето, че и това ми се случи…
Над две години опити…
Последна М на 13.01, положителен тест за О на 27.01 и бебеправене на 26, 27 и 28.01. Около 1-2 дни преди М съм.

Определено виждам нещо, имаше го и на 5тата минута, но по-скоро беше на границата с доброто въображение. Снимката е направена точно на 10тата минута. Вие виждате ли я???




Виждам я аз, то е рано още. На 27 сте имала +тест за О. Имате всички шансове да е станало. Направете с първа урина, ако имате възможност лентичките с чувствителност 10 на лейди тест май бяха. Желая ви успех и пишете какво се случва! Simple Smile
Напълно възможно е даже почти сигурно. Изчакайте си да мине датата на цикъл и 10 дни след това на лекар. Желая ви успех

# 24
  • Мнения: 1 327
GabriellaM , от сърце ви желая най-накрая да се е сбъднала мечтата ви. Но аз на Престо нямам вяра. Върнете се назад да видите колко лъжливи чертички имаше на други дами и за съжаление на момичетата им дойде цикъла. Всички на Престо изглеждат с изпарителни черти , на билийв изглежда положителен. Отивайте още сега на кръвен тест, че е петък. До следобед ще имате резултат. Не си давайте парите за повече тестове, а направо кръвен тест. Успех!

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 11:43 от Bibi85

# 25
  • Мнения: 382
GabriellaM , от сърце ви желая най-накрая да се е сбъднала мечтата ви. Но аз на Престо нямам вяра. Върнете се назад да видите колко лъжливи чертички имаше на други дами и за съжаление на момичетата им дойде цикъла. Всички на Престо изглеждат с изпарителни черти , на билийв изглежда положителен. Отивайте още сега на кръвен тест, че е петък. До следобед ще имате резултат. Не си давайте парите за повече тестове, а направо кръвен тест. Успех!
направила е и белив про. По-скоро кръвен като е датата на цикъл, да пусне да прецени кога да отиде на лекар. Аз престо не ги харесвам, шуърчек също

# 26
  • Мнения: 4 832
Тестовете са положителни. Не виждам защо на всяка се пише да тича за кръвен.

# 27
  • Мнения: 1 327
Лютиче , аз също не съм привърженик на кръвните тестове без причина. Веднъж в живота си съм правила. Но  според мен и трите теста Престо са с прекалено невидими черти, а е тест за ранно тестване. Бременност може да има, но е добре да види дали всичко е наред. Ако бяха видими чертите не бих бързала да давам съвет за кръвен.
Възможно е и едва сега да започва да се насища втората черта, но пък ще трябва да направи още няколко теста, което ми се струва безсмислено, вместо да направи кръвен. Отделно, като след 2 години опити чак сега е станало човек трябва да бъде по-предпазлив. В предната тема имаше много по-видими втори черти на Престо, но на кръвните се разбра, че нещата не са добре. Всеки сам си решава какво да прави.

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 12:44 от Bibi85

# 28
  • Мнения: 4 832
Чертата на Believe е очеизвадна. Защо трябва да се всява паника?

# 29
  • Мнения: 12
Здравейте искам съвет правим опити за бебче последната ми М беше на 10.01 а О беше на 24.01 а снощи правихме секс и днес ме зацапи много розаво какво значи

Общи условия

Активация на акаунт