"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 24 414
  • 644
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 658
Здравейте мили мами намерих темичката и реших и аз да се включа.
На 32год и имам 4 год детенце, но сега искаме още едно  от няколко месеца опитваме, но не можехме в овулацията. Този месец ми започна на 31.01 на 9ти бях в овулация успяхме да я хванем преди, по време и след нея.Много искам да се е получило преди направих тест 1 седмица по рано от датата на цикъла и бях разочарована. Сега нямам никакви симптоми абсолютни нищо. Много ми се иска да съм забременяла

# 46
  • Мнения: 537
Отговарям сама на въпроса си, защото се оказа, че съм бременна. 😊 Значи мен всеки цикъл много ме боляха гърдите 6-8 дни след О и после спираха да ме болят и си мислех, че това означава, че не е станало. Е оказа се, че не е така. Бременна съм, вече имам 3 дни закъснение и все още не са почнали да ме болят, както след О.

Здравейте, влизам с въпрос, към жените, които имат болка в гърдите всеки месец и са забременявали. В месеците когато е имало бременост, болката изчезваше ли или се запазваше/засилваше. Мерси Simple Smile

# 47
  • Мнения: 43
Пиша само, за да дам отчет какво се случва с почти невидимия тест Престо от преди няколко дни.
На ден закъснение:
ЧХГ - 76;
Прогестерон - 85;
Точно 48 часа по-късно:
ЧХГ - 159;
Прогестерон - 95.
С това мисля да приключа с изследванията, вече се поуспокоих и направо в края на другата седмица - на лекар. Grinning

# 48
  • Мнения: 1 327
ВаНила честито и лека бременност. Най-вероятно ще започнат да те болят след 10 дни. Поне при мен беше така първата бременност. Никакви болки в гърдите, никакво гадене, това на 4-ти ден закъснение. Даже се бях похвалила в една тема , че нищо не ме боли. След седмица започнаха ужасно да ме болят гърдите и зърната, започна да ми се гади сутрин от кафето, никога не съм повръщала, но ми се гадеше много от аромата му и спрях да го пия до 3-ти месец. А иначе обожавам кафе и пия по 3 на ден.

# 49
  • Мнения: 218
Bibi85,
 Явно наистина симптомите и бременностите са много много различни. Абсолютно никакви симптоми на бременност нямам- без повръщане, гадене, сънливост..само едни гърди леко надути и всяка сутрин се събуждам гладна. До преди месец се притеснявах, че нямам симптоми и дори споделих на АГ. За съжаление ако ги имаме, ще се молим да ги нямаме...каквото няма човек, това иска.

# 50
  • Мнения: 1 327
baby96 , така е , с втората бременност и аз нямах никакви симптоми, дори пиех кафе сутрин. Лека и спокойна бременност !

# 51
  • Мнения: 8
Здравейте, със приятеля ми от 2 месеца правим опити за бебче, на 28.01 бях в овулация и също правихме опит. Трябваше да ми дойде цикъла на 12.02 но за сега още го няма, а на 10.02 си направих тест и е отрицателен. Според вас дали има вероятност теста просто все още да не ми е показал защото е било рано ? От няколко дена насам имам често почти постоянно гадене от сладко, кафе и цигари, гърдите ме болят от страни и зърната но не са напрегнати като при цикъл и усещам на моменти болка в левия яйчник , моля ви за мнение , чудя се дали да изчакам още няколко дена и да си направя пак тест

# 52
  • Мнения: 48
Здравейте, със приятеля ми от 2 месеца правим опити за бебче, на 28.01 бях в овулация и също правихме опит. Трябваше да ми дойде цикъла на 12.02 но за сега още го няма, а на 10.02 си направих тест и е отрицателен. Според вас дали има вероятност теста просто все още да не ми е показал защото е било рано ? От няколко дена насам имам често почти постоянно гадене от сладко, кафе и цигари, гърдите ме болят от страни и зърната но не са напрегнати като при цикъл и усещам на моменти болка в левия яйчник , моля ви за мнение , чудя се дали да изчакам още няколко дена и да си направя пак тест
Ако сте сигурна , че овулацията е била на 28 ( не да е просто изчислена от календара) , със сигурност днес тестът ще отчете вярно .

# 53
  • Мнения: 13
Здравейте мами! На 26 януари имах позитивен тест за бременност, направих си кръвен тест на 30-ти и чхг беше 1683. Сега последните два дена си направих два теста за бременност и чертата бе много по-бледа от колкото в началото. А теста го направих сутринта, което не би ли трябвало чертата да е по-тъмна? По принцип не пия много течности, и не вярвам това да е проблем за да е толкова бледа линията. Вече съм в 7г.с, а теста сякаш избледнява… Имали ли сте такава бременност и според вас това нормално ли е ?? Имам една биохимична бременност, която също ме кара да се притеснявам допълнително.Качвам снимка и на теста . И час при гинеколог имам чааааак след две седмици. Ужас! 😕

# 54
  • Мнения: 1 327
Пуснете кръвен утре.

# 55
  • Мнения: 12

Помощ!! Втори такъв има ли нещо 😔

# 56
  • София
  • Мнения: 1 154
Виждам нещо суупер бледо и не знам дали не е с въображение. Кой ден закъснение?

# 57
  • Мнения: 12
Виждам нещо суупер бледо и не знам дали не е с въображение. Кой ден закъснение?
1 ден найстина е бледа но и на другия тест на друга марка е пак такъв 😔

# 58
  • София
  • Мнения: 1 445
Виждам нещо суупер бледо и не знам дали не е с въображение. Кой ден закъснение?
1 ден найстина е бледа но и на другия тест на друга марка е пак такъв 😔
Това доколкото виждам е Шуърчек, вземете Престо или направо от лентичките, които се продават в аптеките за по 2-3лв.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 154
Дам, Шуъра са като цяло доста скапани.

Общи условия

Активация на акаунт