Кухненски робот-да или не?!

  • 24 115
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 860
Правилно предполагаш. WinkНе става за рязане на зеле,освен ако предварително не нарежеш зелето на по-малки парчета.Не съм пробвала.И аз точно зарадизелето исках робот.Но се отказах заради едното зеле да си го купя. Confused

# 46
Здравейте, аз също съм за кухненския робот. Може ли да ми кажите от къде да си купя нова кана защото на мояна и се повреди уплатнението. Кухн.робот ми е Мулинекс.
Благодаря Ви!

# 47
  • Мнения: 22 908
Имам,ползвам го рядко,защото ми е неудобен шкафа,където стои,аробота е голям.Преди го използвах непрекъснато,но ми бе под ръка.Сега имам пасатор с чопър и използвам предимно него.

# 48
  • Мнения: 22 908
Здравейте, аз също съм за кухненския робот. Може ли да ми кажите от къде да си купя нова кана защото на мояна и се повреди уплатнението. Кухн.робот ми е Мулинекс.
Благодаря Ви!
И на мен ми трябват резервни части за Мулинекс.

# 49
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз искам робот най-вече заради рязане на зеле и моркови. Според мен си е нужен в кухнята!

# 50
  • Мнения: 1 906
Кухненският робот е много полезна вещ. Единствения му недостатък е размера  Laughing. За съжаление аз рядко го ползвам, защото  е в шкафа и направо ми призлява като си помисля, че трябва да го сглобявам, а и после миенето на всички тези части  Rolling Eyes Все пак е много практичен. Има си всичко - сокоизтисквачка, цитруспреса, миксер, приставки за зеленчуци, за месо и т.н. вие си ги знаете. Добре е вкъщи да има такъв уред.

# 51
Здравейте, аз също съм за кухненския робот. Може ли да ми кажите от къде да си купя нова кана защото на мояна и се повреди уплатнението. Кухн.робот ми е Мулинекс.
Благодаря Ви!
И на мен ми трябват резервни части за Мулинекс.

Днес питах същото в Технополис. Всякакви джаджи и приставки за него се купуват от сервиза на Мулинекс. Някъде записах адреса и телефона, дадоха ми го в Технополис.
От скоро го имам, ползвам го всеки ден и се чудя как толкова време съм живяла без него  Peace

# 52
  • Мнения: 966
имам всички уреди и нямам нужда от робот...Ако нямаш уредите по добре робот Peace

# 53
  • Мнения: 6 461
Аз съм ЗА кухненски робот  Peace .

# 54
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Аз съм за  Peace имам на Филипс и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт