Кухненски робот-да или не?!

  • 24 112
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 546
И аз съм против. Обикновено тези уреди са с пластмасови части и като резултат вече не ползвам сокоизтисквачката му тъй като започна да мире ше доста гадно.

че не са ли всички сокоизтисквачки по принцип с пластмасови части  newsm78

# 31
  • Мнения: 5 475
И аз бих заложила на робота. Предпочитам да имам един уред с няколко функции, отколкото за всяка дейност - различен Flutter

и аз съм на същото мнение  Peace

# 32
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моя е на Тефал близо 400лв. струваше  Close  Седи ми в шкафа. Купата му е голяма и ако ми се наложи да режа 1 глава лук, не си заслужава да го ползвам. Защото повече ще мия отколкото...да ме улесни с рязане. Всичко мога да правя с него, но в големи количества иначе не си заслужава...
Аз ти предлагам да си вземеш чопър  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 9 860
Благодаря на всички.Преди малко си купих чопър Нео! Laughing

# 34
  • Мнения: 814
Честита да ти е новата придобивка, да си я ползваш с радост и да облекчава домакинския ти труд! newsm10

# 35
  • София
  • Мнения: 9 860
Честита да ти е новата придобивка, да си я ползваш с радост и да облекчава домакинския ти труд! newsm10
Благодаря!Да се похваля-взехме си и пералня нова,и кафемашина Party.

# 36
  • Мнения: 1 269
Честита да ти е новата придобивка, да си я ползваш с радост и да облекчава домакинския ти труд! newsm10
Благодаря!Да се похваля-взехме си и пералня нова,и кафемашина Party.
Честити придобивки! Със здраве да си ги ползвате! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 095
имаш моята питанка от преди месец Hug, аз се реших и скоро ще се сдобия с това: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116, първо да вземем микровълнова и тн, аз имам само миксер отделно и както обсъждахме в моята тема, който не готви той не знае какво е, без да обиждам мамите, които са против Peace

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
имаш моята питанка от преди месец Hug, аз се реших и скоро ще се сдобия с това: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116, първо да вземем микровълнова и тн, аз имам само миксер отделно и както обсъждахме в моята тема, който не готви той не знае какво е, без да обиждам мамите, които са против Peace

Както писах по-горе, имам същия. Няма да сгрешиш ако си го купиш Peace. Аз много му се радвам на моя.  Laughing Mr. Green Wink

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз също имам поотделно - пасатор, миксер и сокоизтисквачка и т.н., но отдавна имам мерак за робот заради тази джаджа, дето ще реже и кълца в место мен салати.

Аз съм "ЗА"Реже  и кълца всеки ден!Несравнимо е рендето за моркови например. Peace.

Питанката ми е: Продават ли отделно само този механизъм за рязане и рендосване?

# 40
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз също имам поотделно - пасатор, миксер и сокоизтисквачка и т.н., но отдавна имам мерак за робот заради тази джаджа, дето ще реже и кълца в место мен салати.

Аз съм "ЗА"Реже  и кълца всеки ден!Несравнимо е рендето за моркови например. Peace.

Питанката ми е: Продават ли отделно само този механизъм за рязане и рендосване?

Този чопър,който си взех аз ,цяла сутрин го изпробвам.ами перфектен е,точно от каквото имах нужда,но не рендосва.Реже всичко обаче-рязах магданоз,сирене за сиренки,месото за яденето на децата,лук...това пробвах днес.Много съм доволна. PeaceИ струва само 30лв,като към него има пасатор и миксерче,и приставка за поставяне на стената.И гаранция една година.искаше ми се да е някоя друга фирма,но са много скъпи.Пък този е Нео.Да видим колко ще изкара,защото както се вижда ,ще му взимам душичката всеки ден. Crazy

# 41
  • Мнения: 701
по-скоро не! Naughty

# 42
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да, да и да!

# 43
  • На село
  • Мнения: 873
Тути, може ли да ми кажеш кой точно модел си си взела - К700 ли? Колебая се между два модела на Philips и този Braun. На сайта на Braun обаче видях K750 и К700 Vital, които ми харесват повече като функции, но не ги намирам на сайтовете на Технополис и Техномаркет  Sad
Твоя модел кой точно е? Има ли цитрус-преса и колко рендета има голямата купа? Тъй като роботите Braun нямат шейкър, голямата купа има ли приставка, с която би могла да изпълнява функциите на шейкър?

На Валенцето - Честито! Със здраве да си ползваш новите придобивки   bouquet

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз също имам поотделно - пасатор, миксер и сокоизтисквачка и т.н., но отдавна имам мерак за робот заради тази джаджа, дето ще реже и кълца в место мен салати.

Аз съм "ЗА"Реже  и кълца всеки ден!Несравнимо е рендето за моркови например. Peace.

Питанката ми е: Продават ли отделно само този механизъм за рязане и рендосване?


Този чопър,който си взех аз ,цяла сутрин го изпробвам.ами перфектен е,точно от каквото имах нужда,но не рендосва.Реже всичко обаче-рязах магданоз,сирене за сиренки,месото за яденето на децата,лук...това пробвах днес.

Предполагам, че чопъра е малък и не става за рязане на зеле Thinking, ооо зелето ми е най-омразния зеленчук за рязане и рендосването на моркови Close

Общи условия

Активация на акаунт