Втора бледа черта на теста за бременност

  • 40 033
  • 881
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 31

Здравейте,какво мислите за този тест не е правен с първа урина и 4 дни преди менструация.Наложи се да го направя тъй като ще пия противовирусни,които не са за бременни
Здравейте! На мен около 4 дни преди менструация, на 21 ден от цикъла ми отчете положителен тест. Веднага направих кръвен и си беше също положителен.
При мен е между 30,32 ден днес е 27 ден.Усетих симптоми на овулация на 15,16 ден.Утре пак ще направя само че с първа урина

Момичета това е теста от тази сутрин 3 дни остават,какво ще кажете има ли нещо няма ли?

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 07:12 от Krasiiii

# 781
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, не мога да преценя изпарителна ли е. Правен е на четвърти ден от закъснението, при цикъл 29 дни. Тестът е отчетен на 5та мин.

# 782
  • Мнения: 3 137
Положителен е

# 783
  • Мнения: 9
Благодаря за бързият отговор! Мисля, че е станала грешка при мен. 2 часа по-късно surechek клони към не като че ли.. Frowning1

# 784
  • Мнения: 4 832
Ей, не се научихте... Тестовете са положителни! Престо е с по-висока чувствителност от Шуърчек. Като е такъв зор да се следи накъде отива, направи кръвен, защото домашните тестове не дават такава информация.

# 785
  • Мнения: 94
Благодаря за бързият отговор! Мисля, че е станала грешка при мен. 2 часа по-късно surechek клони към не като че ли.. Frowning1


Положителни са и двата, честито!
Бледите черти на 4 дневно закъснение може да са късна овулация, но за по-сигурно си пуснете кръвен и след 48 часа още един - за да видите дали се удвоява.

# 786
  • Мнения: 9
Благодаря на всички, ще ви послушам и ще пусна кръвен.

# 787
  • Мнения: 3 137
Нормално е шуър да е по-блед. На мен лично ми показа две еднакви черти при доста високи нива на чхг, повече не бих го ползвала

# 788
  • Мнения: 31

Момичета виждате ли нещо

# 789
  • Мнения: 94

Момичета виждате ли нещо

Отрицателни са, може да е още рано. Simple Smile

# 790
  • Мнения: 13
Здравейте.

Благодаря за отговора.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 12:23 от started50

# 791
  • Мнения: 1 327
started50, положителен е. За по-сигурно може да пусне един кръвен тест и след 1 седмица може да отиде на лекар, хубаво е да минат 2 седмици от закъснението за първия преглед.

# 792
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Положителен е, started50. Да спре постите. Временните не постят

# 793
  • Мнения: 5


Здравейте, дами!
На теста, с първа урина, от тази сутрин, почти веднага се появи ей това ми ти нещо.
Последна менструация 26.02
Овулация( след преглед) 12-13 март.
Менструация на 30-32 дни.
Вчера имаше също нещо, но гледах, заничах, под ъгъл, а този от сутринта е абсолютно, спокойно видим, с "просто око".
Понеже сте сила : според вас накъде ?!
Утре ми е очакван МЦ, но нещо нямам зачатъци. Нито зацапване, нито обичайната болка, имам усещания на пристискване, дръпване, леки крампи, но нищо общо. Утре сутринта ще опитам да пусна кръвни, имам още 2 лентички, но все пак...

# 794
  • Мнения: 3 137
Изглежда да е положителен, да

Общи условия

Активация на акаунт