Втора бледа черта на теста за бременност

  • 43 992
  • 993
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3
Здравейте имам нужда от мнение. Направих няколко теста и на всички виждам втора бледа черта но все пак.. 3 дни преди цикъл съм. Благодаря предварително прилагам снимки.

# 796
  • Мнения: 106
Здравейте имам нужда от мнение. Направих няколко теста и на всички виждам втора бледа черта но все пак.. 3 дни преди цикъл съм. Благодаря предварително прилагам снимки.
Положителни са! Честито!

# 797
  • Мнения: 3
Здравейте имам нужда от мнение. Направих няколко теста и на всички виждам втора бледа черта но все пак.. 3 дни преди цикъл съм. Благодаря предварително прилагам снимки.
Положителни са! Честито!
Благодаря за бързият отговор.

# 798
  • Мнения: 23
Здравейте, скъпи мами и бъдещи мами… Имах биохимична бременност миналия месец, за жалост до 4+0 ( кървенето започна от 7-ми до 10-ти март). От тогава нямам цикъл и реших да направим едномесечна пауза от следене на ову и тнт… Продължих да си пия фолиевата. Цикълът ми е 24 дни. Днес вече е 26-ти ден… За всеки случай направих тест днес - само че не с първа урина… Мислите ли, че е възможно да се случилото чудото? ♥

# 799
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 566
Мо, може би е по-добре кръвен тест

# 800
  • Мнения: 31
Здравейте имам нужда от мнение. Направих няколко теста и на всички виждам втора бледа черта но все пак.. 3 дни преди цикъл съм. Благодаря предварително прилагам снимки.
И аз получих положителен 3 дни преди цикъл честино 🍀🍀

# 801
  • София
  • Мнения: 100


Здравейте, имам нужда от още мнения в момента - виждате ли втора минимална бледа чертичка? 12 дни след рисков секс, с вечерна урина. Утре сутринта ще направя и с първа, разбира се, но се чудя привижда ли ми се.

# 802
  • Мнения: 3 159
Аз нищо не виждам

# 803
  • София
  • Мнения: 493
Аз виждам, но ми се струва, че е прекалено близо до контролната..

# 804
  • Мнения: 18
Здравейте момичета , с приятеля ми правехме секс по време на м на втория ден без предпазни мерки . На следващите дни почти нямах цикъл.Чакам да ми дойде след 5 дена , но имам болки ниско в корема и ме болят гърдите . Наскоро ми беше станало лошо , но е възможно и да е от друго имам проблеми със съня по принцип , но напоследък спя добре според вас дали е ПМС или...

# 805
  • Мнения: 3 159
На втория ден от кървенето ли е бил акта без предпазни средства? Ако е така, вероятността за бременност е много малка, да не кажа никаква

# 806
  • Мнения: 18
Да , но следващите дни  цикъла почти го нямаше , трябваше да нося ежедневни превръзки . Единствено първия ден беше обилен 


На втория ден от кървенето ли е бил акта без предпазни средства? Ако е така, вероятността за бременност е много малка, да не кажа никаква
[/quote]

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 12:24 от anonimna4

# 807
  • Мнения: 3 159
Според мен няма почти никакъв шанс. По принцип спермата може да оцелее до 5 дни след акта в женското тяло, но от втори ден плюс още 5 е 7 ден, пак е доста рано да е настъпила овулация. Чувала съм за овулация на 9-10 ден, но не и чак на 7ми

# 808
# 809
  • Мнения: 1 364
Аз пък се чудя как правите секс по време на цикъл, че и без презерватив. И то втория ден, при мен втори ден е супер силно. Мисля, че не е особено здравословно, но вие си знаете. Затова ви се е разбутал цикъла.
Иначе бременност по време на цикъл не мисля, че може да има, по скоро имате ПМС.

Общи условия

Активация на акаунт