Втора бледа черта на теста за бременност

  • 43 901
  • 993
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 20
2 дни преди МЦ,това дали е изпарителна излезе на 6-тата мин(не е с 1-ва у.).

# 766
  • Мнения: 1 362
Изпарителна е според мен.

# 767
  • София
  • Мнения: 211
Помощ, вие виждате ли нещо? Сниман е на 2-3 мин вчера, и днес направих нов с цел да се види повече ако има нещо, но тя е още по нищожна и от вчера… ако има бременност не трябва ли да е по забележима днес Sad тестът от снимката е правен на 25 ден, с 12 дни с повишена температура 37. По принцип съм с нередовен цикъл от 26 до към 33 дни.
отрицателни са

# 768
  • Мнения: 7
да попитам може ли тези да са положителни тестове? Последният който направих е най горния!

# 769
  • Мнения: 77
За мен са положителни. Направете кръвен през 48 часа, ако имате възможност, за да не го мислите повече Simple Smile Успех!

# 770
  • Мнения: 48
Здравейте, може ли да кажете нещо по отношение на тези тестове. Трябваше да ми дойде вчера и днес не издържах и направих тест сутринта, първия тест беше положителен с бледа черта и реших да направя още един и той беше абсолютно отрицателен 😃😃 според вас какво е положението? 😊


# 771
  • Мнения: 3 159
Аз доколкото знам този първия тест (лентичката) отчита мнооого ранна бременност. Каква беше марката? Не се продава в България, нали? Освен това явно не са направени с една урина, може първата да е била по-концентрирана. Мисля, че до един два дни и на други тестове трябва да се вижда чертичка. Винаги можеш да пуснеш и кръвен тест

# 772
  • Мнения: 48
Аз доколкото знам този първия тест (лентичката) отчита мнооого ранна бременност. Каква беше марката? Не се продава в България, нали? Освен това явно не са направени с една урина, може първата да е била по-концентрирана. Мисля, че до един два дни и на други тестове трябва да се вижда чертичка. Винаги можеш да пуснеш и кръвен тест


Здравейй, с една и съща урина са, затова бях шокирана 😄 иначе лентичката е на easy at home от Amazon ☺

# 773
  • Мнения: 392
Аз доколкото знам този първия тест (лентичката) отчита мнооого ранна бременност. Каква беше марката? Не се продава в България, нали? Освен това явно не са направени с една урина, може първата да е била по-концентрирана. Мисля, че до един два дни и на други тестове трябва да се вижда чертичка. Винаги можеш да пуснеш и кръвен тест
+1 същото мнение. Тестовете са с различна чувствителност, концентрацията на чхг в първа урина и в следващите е различна.

# 774
  • Мнения: 31

Здравейте,какво мислите за този тест не е правен с първа урина и 4 дни преди менструация.Наложи се да го направя тъй като ще пия противовирусни,които не са за бременни

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 07:10 от Krasiiii

# 775
  • Мнения: 3 159
4 дни преди менструация никой тест няма да покаже. Това което се вижда според мен е изпарителна черта

# 776
  • Мнения: 1 362
В началото ми изглеждаше изпарителна, но като се вгледах е доста широка розова черта. Колко са спешни тези противовирусни?

# 777
  • Мнения: 31
В началото ми изглеждаше изпарителна, но като се вгледах е доста широка розова черта. Колко са спешни тези противовирусни?
Не са много спешни, но с малкия сме болни.Няма да ги пия ще си карам още 1,2 дни така,за всеки случай😀

# 778
  • Мнения: 1 362
Пробвайте с още 1-2 теста различни марки следващите 1-2 дни, по възможност сутрин. Ако са отрицателни, значи е била изпарителна.

# 779
  • Мнения: 542

Здравейте,какво мислите за този тест не е правен с първа урина и 4 дни преди менструация.Наложи се да го направя тъй като ще пия противовирусни,които не са за бременни
Здравейте! На мен около 4 дни преди менструация, на 21 ден от цикъла ми отчете положителен тест. Веднага направих кръвен и си беше също положителен.

Общи условия

Активация на акаунт