Втора бледа черта на теста за бременност

  • 46 951
  • 1 078
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 46
Благодаря ви за бързите отговори, дами!
Ще почакам за евентуално закъснение. Притеснявам се, все още не мога да се зарадвам.
Искам да попитам също ако сте запознати понеже имам проблеми със съня и вечер преди лягане взимам билкови таблетки които съдържат Пасифлора, но взимам половинка или четвъртинка не цяла таблетка, а се разрових по интернет и пише че Пасифлората е маточен стимулант, но приет в умерени дози не е опасна, някоя от вас приемала ли е нещо подобно.

Също така възможно ли е да е някакъв проблем че имах силни болки и подуване ниско долу няколко дена ., като си мислех че е ПМС

# 751
  • Мнения: 109
Джиджи96, на твое място бих попитала лекаря, който изписва лекарствата. Откакто бебеправим,ако ми се налага да взема нещо, винаги казвам на доктора,който ми го изписва,че работим за бебе, и питам дали е опасно. Преди време бях направила обрив и лекарят искаше да ми изпише ксизал,но като казах за бебеправенето, ми каза да изчакам първо теста и ако е отрицателен, тогава да го пия. Стискам палци всичко да е наред при теб!

# 752
  • Мнения: 1 401
djidji96, на твое място не бих го пила.

# 753
  • Мнения: 20

По принцип имам още 4 дни до МЦ,но тази сутрин реших да си направя тест,не знам каква е чувствителността на тази марка реално,но ме притеснява това,че като при всяко начало на МЦ съм се опъпчавила цялата и не искам да става както всеки месец..разочарование

# 754
  • Мнения: 6
Здравейте , последната ми менструация беше на 17.02 , днес направих тест Шуър чек с първа урина , но резултатът  според мен беше невалиден , повторих следобед с Престо , качвам снимки на двата теста , моля за мнение

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 19:52 от Dani3006

# 755
  • София
  • Мнения: 1 287
Клеопатра - отрицателен е.

Дани - за мeн престото е положителен. Шуъра е някаква кофти партида явно с тези черти.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 22:18 от NadezhdaML

# 756
  • Мнения: 3 198
Престото ми розовее, и според мен е положителен.

# 757
  • Мнения: 6
Благодаря за отговорите , притеснявам се , че са доста бледи чертите , имам една биохимична бременност ,при която тестовете бяха с много бледи черти  
  

Тази сутрин направих още един Шуър чек , според вас да направя кръвен тест или да изчакам закъснение , днес ми е 26 ден , при МЦ 28-29 дни

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 09:25 от Dani3006

# 758
  • Мнения: 543
Аз бих направила кръвен тест. При моята бледа черта, след кръвния показа 190 резултат. 😉

# 759
  • Мнения: 42


момичета, датата за предполагаем цикъл е утре, но сутринта си направих тест,който е с много бледа черта - възможно ли е да е положителен резултата излезе до 3мин., на снимката е излезнала леко по-бледа от обикновеното втората черта

# 760
  • Мнения: 80


момичета, датата за предполагаем цикъл е утре, но сутринта си направих тест,който е с много бледа черта - възможно ли е да е положителен резултата излезе до 3мин., на снимката е излезнала леко по-бледа от обикновеното втората черта
Положителен е!

# 761
  • Мнения: 92
Помощ, вие виждате ли нещо? Сниман е на 2-3 мин вчера, и днес направих нов с цел да се види повече ако има нещо, но тя е още по нищожна и от вчера… ако има бременност не трябва ли да е по забележима днес Sad тестът от снимката е правен на 25 ден, с 12 дни с повишена температура 37. По принцип съм с нередовен цикъл от 26 до към 33 дни.

# 762
  • Мнения: 100
Според мен пробвай и с друга марка има бледа чертичка, но дамите тук споделят, че не са доволни от престо и, че дава изпарителни. Може да пробваш от обикновените лентички на Lady или кръвен

# 763
  • Мнения: 42
Момичета здравейте, днес пуснах и кръвен по препоръка на зъболекар (относно рентгенова снимка), и резултата е 20.12U/L
Като референтни стойности са дадени 0-20 - 3та седмица
а аз реално съм 28 ден от цикъла. Прекалено ниски ли са резултатите?

# 764
  • Мнения: 1 401
mila9111, има тема за разчитане на ЧХГ в "Искам бебе". На мен ми се струва, че са ниски и чертите са бледи, но пък е напълно възможно причината да е късна овулация. Според мен преди да пристъпиш към рентгена е хубаво да пуснеш още един кръвен тест след 48 часа. Потърси работеща лаборатория в събота. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт