Втора бледа черта на теста за бременност

  • 40 086
  • 881
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Да, правих. Имам отново положителен тест. Пуснах и втори кръвен след 48 часа, но резултата не е добър. 70.03mIU/ml. Лекаря ме посъветва да направя още един след 48 часа.
При теб има ли някакво развитие?
същия като моя Simple Smile Три дни преди цикъл. кръвен 59,36 ❤
Успех🍀  
Приемам залагания дали е изпарителна.. на 3 минута.. не мога да кажа кога чакам цикъл- страшно нередовен:/ последният контакт без предпазни средства беше на 14.09


И моят завчера изглеждаше така 4 дни преди цикъл, но днес 2 дни преди цикъл не направих на първата урина лейди тест, утре сутринта ще ми е 1 ден преди цикъла, ще направя на първата урина.
Goldan_caramel днес прави ли нов?

# 31
  • Мнения: 121
Да, правих. Имам отново положителен тест. Пуснах и втори кръвен след 48 часа, но резултата не е добър. 70.03mIU/ml. Лекаря ме посъветва да направя още един след 48 часа.
При теб има ли някакво развитие?
същия като моя Simple Smile Три дни преди цикъл. кръвен 59,36 ❤
Успех🍀  
Приемам залагания дали е изпарителна.. на 3 минута.. не мога да кажа кога чакам цикъл- страшно нередовен:/ последният контакт без предпазни средства беше на 14.09


И моят завчера изглеждаше така 4 дни преди цикъл, но днес 2 дни преди цикъл не направих на първата урина лейди тест, утре сутринта ще ми е 1 ден преди цикъла, ще направя на първата урина.
Goldan_caramel днес прави ли нов?

Още не, днес единствената аптека беше затворена, утре ми е денят на МЦ, но ако до утре сутринта не ми дойде, ще отида пак до аптеката и ще пробвам пак. Утре е денят на истината, ако имам бледорозова черта, но по-силна от първият от понеделник, значе съм. Но ако пак е някаква толкова бледа колкото в понеделник, значе е изпарителна, защото няма как след 96 часа пак да е едвам забележима.

# 32
  • Мнения: 121
Благодаря за новата тема.
Да попитам, усещате ли нещо по принцип преди положителен тест?

Точно в денят в който трябваше да ми дойде, като закусих почна да ми се повдига. Това ме усъмни, че съм бременна и тестът беше положителен, няма как да ми се е пригадило от внушение, защото не знаех, че съм бременна.

# 33
  • Мнения: 10
Здравейте, понеже цикъла ми закъснява с много дни,а може да се каже,че е редовен,реших да си направя тест. На пръв поглед отрицателен,но ми се вижда много бледа втора черта,дори си мисля,че само аз я виждам. След това си направих пак,но там такава линия нямаше. Имам час за гинеколог след 2 седмици,трябва ли според вас да правя трети тест или да си чакам да ми дойде.. Качвам снимката на първия тест.

# 34
  • Мнения: X
Снимка не виждам, но ако ти закъснява “с много дни” и си бременна, нямаше да се чудиш положителен ли е тестът, а чертата щеше да е ясна. Вероятно не си бременна.

# 35
  • Мнения: 108
Пожелавам ти успех и много стиснати палчета 🤞🏻
Да, правих. Имам отново положителен тест. Пуснах и втори кръвен след 48 часа, но резултата не е добър. 70.03mIU/ml. Лекаря ме посъветва да направя още един след 48 часа.
При теб има ли някакво развитие?
същия като моя Simple Smile Три дни преди цикъл. кръвен 59,36 ❤
Успех🍀  
Приемам залагания дали е изпарителна.. на 3 минута.. не мога да кажа кога чакам цикъл- страшно нередовен:/ последният контакт без предпазни средства беше на 14.09


И моят завчера изглеждаше така 4 дни преди цикъл, но днес 2 дни преди цикъл не направих на първата урина лейди тест, утре сутринта ще ми е 1 ден преди цикъла, ще направя на първата урина.
Goldan_caramel днес прави ли нов?

Още не, днес единствената аптека беше затворена, утре ми е денят на МЦ, но ако до утре сутринта не ми дойде, ще отида пак до аптеката и ще пробвам пак. Утре е денят на истината, ако имам бледорозова черта, но по-силна от първият от понеделник, значе съм. Но ако пак е някаква толкова бледа колкото в понеделник, значе е изпарителна, защото няма как след 96 часа пак да е едвам забележима.
    [/list]

    # 36
    • Мнения: 1 329
    Снимка не виждам, но ако ти закъснява “с много дни” и си бременна, нямаше да се чудиш положителен ли е тестът, а чертата щеше да е ясна. Вероятно не си бременна.

    Защо така грубо и рязко отговаряте навсякъде? Момичето нито е казала кога й е овулацията, колко й е дълъг цикъла. Ами ако е  с късна овулация може да е рано още. Знам за случаи , в които на 3-ти ден теста е отрицателен, на 10-ти положителен. И преди да започнете да ми отговаряте, като по учебник да знаете, че винаги има изключения от правилото. Нека все пак да видим снимката.

    # 37
    • Мнения: X
    А какво да отговоря на “редовен ми е цикълът, но ми закъснява с много дни и тестовете са отрицателни”? Отговарям според каквото ми изглежда статистически най-висока вероятност. Ако потребителката знаеше как ѝ работи овулацията и я беше следила нямаше да задава този въпрос, щеше и сама да прецени какво може и какво не може - то не е много сложно. Ако за нея е много 2 - хубаво, за мен много е 20. На така формулирани въпроси какво да се отговори въобще.

    Аз не съм в хора, който на всеки отрицателен тест дружно кряка “биохимична” 😅

    Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 10:42 от Анонимен

    # 38
    • Мнения: 121
    Току що си направих последния тест и е отрицателен, пак ще почваме опитите от следващия 😐

    Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 12:38 от AnMary

    # 39
    • Мнения: 121
    Изпарителните черти нямат общо с оплождане и хормони.

    Сега си направих тест в деня в който трябва да ми дойде МЦ, никога включително и сега не ми се е получавала кизпарителна линия след тази дата. „Изпарителни“ линии ми се получават единствено 3-4 дни преди МЦ.
    Преси 12 години точно това пишеше на тестовете с 2 лентички за ранно откриване на бременност, че дори и да е оплодена яйцеклетката, и тестът да е положителен, се повтаря 48 часа по-късно, защото може да не е успяла да се загнезди оплодената яйцеклетка. Така, че не мисля, че това което написах няма смисъл!!!

    # 40
    • Мнения: 4 844
    Да, няма смисъл, поне вие не сте разбрали правилно.
    Може да имате истински положителен тест и след два дни вече да е отрицателен и бременността да е приключила - нарича се биохимична бременност.
    Изпарителна линия е тази, която не се е появила във времето за отчитане.

    # 41
    • Мнения: 121
    Да, няма смисъл, поне вие не сте разбрали правилно.
    Може да имате истински положителен тест и след два дни вече да е отрицателен и бременността да е приключила - нарича се биохимична бременност.
    Изпарителна линия е тази, която не се е появила във времето за отчитане.

    Не би трябвало да е биохимични, а ако е в периода около имплантацията, просто неуспешна имплантация на оплодената яйцеклетка, и аз съм така 😐

    # 42
    • Мнения: X
    На теб явно не ти е известно, че медицински бременност има чак след имплантацията, не след оплождането на яйцеклетката. Има достатъчно информация в интернет, вземи прочети малко.

    # 43
    • Мнения: 3 137
    Ако няма имплантация няма да има хормон на бременността, който да бъде отчетен от теста (или от жабата)

    # 44
    • Мнения: 748
    И аз това щях да напиша, че ЧХГ се отделя, чак след имплантация!

    Общи условия

    Активация на акаунт