Втора бледа черта на теста за бременност

  • 39 902
  • 880
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Да, направих и два кръвни. Първия на 25ти сутринта беше 59, днес сутринта е 74.03.Мисля, че работата не е добре Sad
Ще направя още едно тестване след два дни.
същия като моя Simple Smile Три дни преди цикъл. кръвен 59,36 ❤
Успех🍀  
Приемам залагания дали е изпарителна.. на 3 минута.. не мога да кажа кога чакам цикъл- страшно нередовен:/ последният контакт без предпазни средства беше на 14.09


И моят завчера изглеждаше така 4 дни преди цикъл, но днес 2 дни преди цикъл не направих на първата урина лейди тест, утре сутринта ще ми е 1 ден преди цикъла, ще направя на първата урина.
Goldan_caramel днес прави ли нов?

# 16
  • Мнения: 121
Скрит текст:
Да, направих и два кръвни. Първия на 25ти сутринта беше 59, днес сутринта е 74.03.Мисля, че работата не е добре Sad
Ще направя още едно тестване след два дни.
същия като моя Simple Smile Три дни преди цикъл. кръвен 59,36 ❤
Успех🍀  
Приемам залагания дали е изпарителна.. на 3 минута.. не мога да кажа кога чакам цикъл- страшно нередовен:/ последният контакт без предпазни средства беше на 14.09


И моят завчера изглеждаше така 4 дни преди цикъл, но днес 2 дни преди цикъл не направих на първата урина лейди тест, утре сутринта ще ми е 1 ден преди цикъла, ще направя на първата урина.
Goldan_caramel днес прави ли нов?
Успех, мила дано да са по-добри резултатите. И аз днес си направих 2 теста на лейди, но не от първата урина, та бяха отрицателни, но утре пак ще гледам да си взема Престо с двете касетки та ако и в петък сутринта пак чертата е със същата интензивност, както в понеделник, ще спра дуфастона и ще чакам да ми дойде 😞

Последна редакция: чт, 28 сеп 2023, 00:43 от AnMary

# 17
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Аз пък имам симптоми и 2 отр теста.

# 18
  • Мнения: 121
Аз пък имам симптоми и 2 отр теста.

Откакто правим опити от година и половина, всеки път няколко дни преди цикъл почват симптоми, като при бременност, за това вече не вярвам на симптоми, а преди никога не съм имала ПМС, че да кажа, че е това 😟

# 19
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Аз имам няколко бременностти.

# 20
  • Мнения: X
Преди може би не си се заглеждала толкова. Също не знам на каква възраст си, но това се променя. Примерно като тийнейджърка никога не ме е боляло, по някое време цикълът ми стана болезнен. ПМС-а също почна да ме тресе повече може би след 20тата ми година. Овулацията започнах да си я усещам чак към 25-6. Сега напоследък пак цикълът ми е по-лек.

# 21
  • Мнения: 745
Аз винаги съм била с тежък ПМС, каквито симтоми се сетите, знайни и незнайни. Докато не видя положителен тест не вярвам на никакви усещания и неразположения.

# 22
  • Мнения: 121
Току що в една стара тема „Тест за бременност със ЖАБА?“ прочетох, че бил 100% точен. Та почвам да мисля дали да не си гледам жаби за домашни любимци, но не знам има ли значение от какъв вид са или всякакъв става, че тези тестове 😅 все се чудим, дали не сме го направили прекалено рано, че е отрицателен, пък тази чертичка изпарителна ли е или съм бременна, пък какво ще рече, че е изпарителна дали е имало оплождане, но бебчо не се е хванал в матката и е останало „изпарение“ от хормоните му, ама него вече го няма???

# 23
  • Мнения: X
Изпарителните черти нямат общо с оплождане и хормони.

# 24
  • Мнения: 3 137
По-голяма глупост скоро не бях чела. Иначе да, има значение какви ще са жабите! Но като няма бременност и те няма да го покажат, така както и тестовете не ви го показват. Когато има бременност няма да се чудите има или няма черта, повярвайте.
Изпарителна черта НЕ означава, че бебето ви се е изпарило и е останало изпарение от него

# 25
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Бебето се изпръцкало и са газове тези черти...

# 26
  • Мнения: 1 325
nasito8988 , какво стана с теб?

# 27
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
nasito8988 , какво стана с теб?
благодаря ,ми уж кръвен тест ще правя, обаче се чудя Дали евентуално МЦ да чакам около 2/3 трябва да дойде

# 28
  • Мнения: 1 325
nasito8988 , какво стана с теб?
благодаря ,ми уж кръвен тест ще правя, обаче се чудя Дали евентуално МЦ да чакам около 2/3 трябва да дойде
На твое място бих изчакала закъснение, но ти си знаеш. Аз съм от търпеливите и правя тест след датата, за да си спестя разочароващ отрицателен тест. Успех Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 29
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Тъй просто имах симптоми имам няколко аборта и уж имам опит...

Общи условия

Активация на акаунт