Пациенти на др Емре Тургут - тема 3

  • 24 248
  • 354
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 273
Здрзвейте, момичета !

На нас скоро ни предстои стимулация и искам да попитам колко горе-долу ви излязоха лекарствата за стимулацията ? В турски лири ли ги купувате или в евро? Говоря за скорошни опити, че като гледам курса на лирата се мени всеки ден.

Моите бяха 1200лв

# 16
  • Мнения: 83
Здрзвейте, момичета !

На нас скоро ни предстои стимулация и искам да попитам колко горе-долу ви излязоха лекарствата за стимулацията ? В турски лири ли ги купувате или в евро? Говоря за скорошни опити, че като гледам курса на лирата се мени всеки ден.


Здравей, при мен лекарства бяха 590€, плащах с карта Wise от акаунт в евро, а те въвеждаха на пост терминала сумата в лири.

# 17
  • Мнения: 14
Здравейте, дами! 😊 Мога ли да помоля за услуга, ако някоя от вас пътува до Истанбул тази седмица да поръчам медикаменти (без нужда за студено съхранение).

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Може ли да споделите от Автогарата Байрямпаша до клиниката има ли директи автобуси,които ходят и кои номера са или с Метрото се стига! Мисля,че ще е добре да се добави като информация и на първата страница.

# 19
  • Мнения: 39
Здравейте, момичета! Може ли да споделите от Автогарата Байрямпаша до клиниката има ли директи автобуси,които ходят и кои номера са или с Метрото се стига! Мисля,че ще е добре да се добави като информация и на първата страница.
Здравейте, ние ползвахме метрото- мисля М1А или В, сменяхме на yenikapi с линия М2 и слизахме на Osmanbey. От там вече вървяхме пеш може би към 15 Мин

# 20
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Може ли да споделите от Автогарата Байрямпаша до клиниката има ли директи автобуси,които ходят и кои номера са или с Метрото се стига! Мисля,че ще е добре да се добави като информация и на първата страница.
Здравейте, ние ползвахме метрото- мисля М1А или В, сменяхме на yenikapi с линия М2 и слизахме на Osmanbey. От там вече вървяхме пеш може би към 15 Мин
 

Благодаря!

# 21
  • Мнения: X
Искам да попитам на някоя от Вас налагало ли се е да обменя там евро в турски лири и на какъв курс евентуално? В бързината предния път не си направих труда да погледна и затова реших да питам, благодаря.

# 22
  • Мнения: 83
Искам да попитам на някоя от Вас налагало ли се е да обменя там евро в турски лири и на какъв курс евентуално? В бързината предния път не си направих труда да погледна и затова реших да питам, благодаря.

 Аз съм сменяла точно до болницата в чейндж бюрото евро и паундова минимална разлика имаше в курса с Wise като съм проверявала.До ресторант Bibeka и кафе закуските се намира- Doviz be Altin се казва.

# 23
  • Мнения: 39
Здравейте, в очакване съм на МЦ и ще записвам час за започване на стимулация- може ли някоя да обясни с няколко думи как протича този преглед на 2-ри/3-ти ден(никога не съм била на преглед по време на цикъл) и ми е доста притеснено как ще легна като ще тече…Също така, на този преглед ли искат свидетелство за брак- оригинал или копие и на английски може ли? И последно- има ли вариант да ме викнат на следващия ден за преглед отново, тъй като мислим за този преглед да отидем без нощувка и евентуално за следващия преглед да останем вече там.
Благодаря

# 24
  • Мнения: 290
Дискомфортно е, но това е положението. Няма да ви викат на следващия ден, няма за какво. Свидетелство, ако имате, занесете, все трябва да го представите. Ние нямаме брак и не са ни искали.

# 25
  • Мнения: 208
Некомфортно е, но на тях им е ясно и не ги тревожи изобщо. Вземи си кърпички да се почистиш след това. Нас не са ни викали на следващ ден, представихме ориганала на свидетелството и беше ок за тях.

# 26
  • Мнения: 125
Здравейте, в очакване съм на МЦ и ще записвам час за започване на стимулация- може ли някоя да обясни с няколко думи как протича този преглед на 2-ри/3-ти ден(никога не съм била на преглед по време на цикъл) и ми е доста притеснено как ще легна като ще тече…Също така, на този преглед ли искат свидетелство за брак- оригинал или копие и на английски може ли? И последно- има ли вариант да ме викнат на следващия ден за преглед отново, тъй като мислим за този преглед да отидем без нощувка и евентуално за следващия преглед да останем вече там.
Благодаря

Здравейте,
Честно казано никога не съм се чувствала по-предразположена по време на прегледи, както при д-р Тургут. Това, че дават пола и пантофи и приглушават светлината наистина кара дамите да се отпуснат. Факт е, че аз като цяло не се притеснявам от подобни прегледи. Не се притеснявайте и Вие. И да прокапете на прегледа какво от това. Всички са наясно, че сте там по време на цикъл. Просто се успокойте 😊
Пожелавам Ви успех! В добри ръце сте ❤

# 27
  • Мнения: 53
Здравейте, след 2 стимулации и 3 неуспешни трансфера ( водим се с неизяснен стерилитет)  вече се замислям и аз за Турция и съм се спряла на доктор Тургут, но тъй като нямаме брак( а ММ няма как да се навие на подпис) - дали има някаква "вратичка'" или е задължително условие.

# 28
  • Мнения: 290
Ние сме без брак. Не е проблем, освен ако болницата, в която се прави пункцията и трансферът не го изискват. Адибадем Фулия не искат за не-турски двойки.

# 29
  • Мнения: 5 790
Здравейте, след 2 стимулации и 3 неуспешни трансфера ( водим се с неизяснен стерилитет)  вече се замислям и аз за Турция и съм се спряла на доктор Тургут, но тъй като нямаме брак( а ММ няма как да се навие на подпис) - дали има някаква "вратичка'" или е задължително условие.
Много пъти назад писахме, че за чуждестранни двойки не е задължително условие брака. Поне при д-р Тургут и болниците, с които той работи. Хващайте пътеката, защото по-важното е да имате детенце, а другото се урежда по един или друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт