Пациенти на др Емре Тургут - тема 3

  • 24 219
  • 354
  •   3
Отговори
# 45
  • Мнения: 42
Момичета, на 14.07 се роди нашето дълго чакано чудо, прекрасно момченце, дело на невероятния д-р Тургут. Вярвайте и не се отказвайте, борбата е жестока, но това е най-голямото вълшебство в живота, да прегърнеш новия живот, това малко съвършено същество, излязло от нас жените. Орисвам всички ви с бебешки прашец и в най-скоро време при всички ви да дойде чудото, наречено ЖИВОТ ❤️
Честита рожба! Бъдете здрави, щастливи и благословени цялото семейство. 🍀😻

# 46
  • Мнения: 508
Момичета, на 14.07 се роди нашето дълго чакано чудо, прекрасно момченце, дело на невероятния д-р Тургут. Вярвайте и не се отказвайте, борбата е жестока, но това е най-голямото вълшебство в живота, да прегърнеш новия живот, това малко съвършено същество, излязло от нас жените. Орисвам всички ви с бебешки прашец и в най-скоро време при всички ви да дойде чудото, наречено ЖИВОТ ❤️
Браво на вас! 🤗💐
Честит да е малкия юнак, много здрав и много щастлив. 🍀❤
А как се радвам на такива новини в групата ако знаете, направо ми оправихте деня! 😍☀️

# 47
  • Мнения: 818
Момичета много се радвам като ви чета 🤗 🥰

Да са ви здрави бебоците Nina Nikol & ddd29 💙💙  А на вас бързо и леко възстановяване! Наслаждавайте се на прекрасните мигове с малчовците 🥰

Трябва да си направим среща на бебета на д-р Емре 😃

# 48
  • Мнения: 35
Здравейте, вече сме пациенти на д-р Тургут! За да планираме по-добре, може ли актуална информация в коя сграда се провежда пункцията, доктора ли прави операцията? Също така правиха ли ви някакви кръвни изследвания преди нея? Изчетох доста назад, преди са се правили в сградата на Ota&Jinemed, а сега е в Аджъбадем и се чудя дали това ще рефлектира по някакъв начин. Благодаря!

# 49
  • Мнения: 56
Здравейте, вече сме пациенти на д-р Тургут! За да планираме по-добре, може ли актуална информация в коя сграда се провежда пункцията, доктора ли прави операцията? Също така правиха ли ви някакви кръвни изследвания преди нея? Изчетох доста назад, преди са се правили в сградата на Ota&Jinemed, а сега е в Аджъбадем и се чудя дали това ще рефлектира по някакъв начин. Благодаря!
Привет! Моята пункция беше в Аджъбадем. Доктор Тургут лично извършва процедурата. На мен 3 дни преди пункцията ми взеха кръв и на база изследванията докторът реши за кой ден да насрочи пункцията.

# 50
  • Мнения: 35
Здравейте, благодаря за отговора. Страхотно, че ще е той! Имах предвид кръвни като ПКК и вирусология дали са ви назначили преди това? Също за колко време се възстановихте? Ние мислим да пътуваме обратно на следващият ден, предполагам е напълно достатъчно.

Здравейте, вече сме пациенти на д-р Тургут! За да планираме по-добре, може ли актуална информация в коя сграда се провежда пункцията, доктора ли прави операцията? Също така правиха ли ви някакви кръвни изследвания преди нея? Изчетох доста назад, преди са се правили в сградата на Ota&Jinemed, а сега е в Аджъбадем и се чудя дали това ще рефлектира по някакъв начин. Благодаря!
Привет! Моята пункция беше в Аджъбадем. Доктор Тургут лично извършва процедурата. На мен 3 дни преди пункцията ми взеха кръв и на база изследванията докторът реши за кой ден да насрочи пункцията.

# 51
  • Мнения: 290
И след двете пункции пътувахме на обратно на същия ден. При мен нямаше абсолютно никакъв дискомфорт след процедурата.

# 52
  • Мнения: 56
Вирусология и ПКК не са ми назначавани. Само хормони са изследвани преди пункция.

# 53
  • Мнения: 818
Вирусологията е едно от стартовите изследвания, които трябва да имате и е с валидност 6м. Ако ви е изтекло, ще трябва да пуснете наново, но там няма да ви го изследват преди пункцията. На мен лично Хафизе ми напомняше за такива неща 😎

Доктора прави пункцията и Хафизе е с вас, така че не трябва да имате никакви притеснения! За сградата - попитайте най-добре Хафизе къде е и ние поне винаги сме се уговаряли къде и в колко да се чакаме.

# 54
  • Мнения: 35
Благодаря на всички дами! Имаме валидна вирусология, а за ПКК не сме говорили. Но те и микробиология не ми искаха, а го обсъдихме, така че няма да се притеснявам. Страшна сила сме! ❤️

# 55
  • Мнения: 110
Продължават да се правят пункциите и Jinemed, не е само в Acibadem. Вече от какво зависи къде ще е, нямам идея. Аз пътувах вечерта в деня на пункцията, чувствах се добре. След самата пункция се прибрахме пеша и до апартамента около 2,5 км. Доколкото си спомням препоръките след пункция бяха без полови контакти в следващите  5 дни и 1-2 дни без да се вдига тежко. Ще ви ги кажат и в болницата слвд пункцията.

# 56
  • Мнения: 222
Здравейте до колкото знам доктор Тургут работи и със Аджибадем и с Ота Джинамед

# 57
  • Мнения: 110
Аз допълвам поста си по-горе, сега като се замислих и върнах лентата се сетих. В деня на пункцията сутринта ми взеха кръв в болницата. Сигурно съм питала за какво, но не си спомням какво са отговорили и не искам да правя предположения, за да не ви заблудят.

# 58
  • Мнения: 290
Преди всяка операция (дори и толкова кратка) се взима кръв за стандартни изследвания. Няма общо с ин-витро.

# 59
  • Мнения: 10
Здравейте, моята пункция беше през юни 2023 в Jinemed, извършена от д-р Тургут. Хафизе ми каза, че изборът за тази болница е заради мъжкия ни фактор и микро тесето, което правихме успоредно с пукнцията.

Общи условия

Активация на акаунт