СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 18

  • 54 285
  • 1 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 741
Здравейте, карантина от 21 дни има за непреболедувалите от семейството и групата в дг, аз си пуснах igg и имам имунитет. Въпреки това, не съм била контактна с бременни, възрастни и други деца, прегледите са с маска и съм изключително отговорна, дори храна и продукти поръчваме онлайн, като при ковид.
Иначе ъпдейт и по темата - потвърдиха вътрематочна бременност, голямо облекчение.
Браво това е хубава новина...при мен на 8 дневно закъснение чхг беше 5000...отидох след още 2 дни на първи преглед...тоест 10 дни закъснение...през корема не се видя нищо,но с вагиналния се видя сакче и малката точица...оказа се,че съм с обърната матка и затова през корема нищо не се видя...
Пуснете и прогестерон за да видите как е и той

# 31
  • Мнения: 3 640
Хм. И аз съм с обърната матка, а моят гинеколог няма вагинален ехограф. Мислех в 6г.с. да отида при нея..

# 32
  • Мнения: 1 741
Хм. И аз съм с обърната матка, а моят гинеколог няма вагинален ехограф. Мислех в 6г.с. да отида при нея..
Аз отидох почти в 6г.с и нищо не се видя през корема...затова ако не се види нищо не се притеснявай...с вагиналния се видя плоден сак отговарящ на 4г.с...каза да ида след 2 седмици и да изпия много вода преди прегледа за да съм с пълен мехур и да има по добра видимост и да чуем сърчице...когато отидох след 2 седмици...буквално като ми пипнеше корема щях да се напикая...вече си отговаряше на седмиците и много трудно се видя през корема ...и пак вагиналния... чухме сърчицето...след това отидох се изпишках трябваше да давам урина и тя ми каза пак да легна да прикачи снимка,защото се водех фиктивно в болница за са ми дават болнични...и познай на празен мехур вече нищо не се виждаше през корема...преди 5 дни ходих при друга АГ за да си запазя час за биохимичен скрининг и като отидох тя направо ми каза даваш ли с вагинален да те гледам и така...затова ако можеш отиди някъде където има вагинален...ако не...не се шашкай ако не видят нищо през корема...ти повтори ли чхг?

# 33
  • Мнения: 3 640
Повторих. Току-що излезе :

Беше 70 преди 48ч.

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 17:54 от Anastasiya.glam

# 34
  • Мнения: 1 741
Повторих. Току-що излезе :

Беше 70 преди 48ч.
Супер е...мисля,че и прогестерона ти е добре,защото моя беше около 67 но в друга мерна единица,когато го преобразувах в ng/ml и моя излизаше някъде към 21...сега е малко по висок...но все пак и някой друг който повече разбира може да каже така ли е...

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 18:06 от Надежда Х

# 35
  • Мнения: 46
Здравейте момичета. Може ли малко помощ относно тези стойности на кръвен тест за бременност, че малко се притеснявам от резултата. Излиза, че е положителен, на 08.06 ми беше последната дата на ц., по калкулатор излиза, че съм във 2г.с + 4 дни, но според стойностите сякаш съм с 1/2 дни закъснение, а реално съм само няколко дни след овулация. Теста е правен на 23.06

# 36
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,

Имам нужда от съвет или кураж вече и аз не знам какво… последния ми цикъл беше на 26/05, по принцип ми идва на 28-29 дни, което означава; че  днес е 33 ден и цикъл няма. Предполагаемата ову ми е била на 9/06… седмица след това точно 7 дни на 16/17.06 получих 2 дни розово бледо зацапване и реших, че може би е имплантация, тъй като правим бебе от септември миналата година… След може би емоционалното ми състояние, от 2-3 дни постоянно ми се гади, чувствам се отпаднала и зле, уви вчера си пуснах ЧХГ изследване и резултата излезе 0.100 … като видях резултата ми стана зле…..
Според вас има ли шанс това на 16/17ти да е било самата ову… (тогава също правихме) Или да отписвам и този месец и да си чакам цикъла…

Да кажа на 25 съм, той на 29 (той има едно детенце от първата си жена, което живее с нас)

# 37
  • Мнения: 1 825
Здравейте момичета. Може ли малко помощ относно тези стойности на кръвен тест за бременност, че малко се притеснявам от резултата. Излиза, че е положителен, на 08.06 ми беше последната дата на ц., по калкулатор излиза, че съм във 2г.с + 4 дни, но според стойностите сякаш съм с 1/2 дни закъснение, а реално съм само няколко дни след овулация. Теста е правен на 23.06

На 8.06 ви е дошъл Ц или е свършил тогава? На колко дни ви идва по принцип, този резултат е като за закъснение или ств била в О още докато има кървене. 2г.с++ е овулацията по принцип 3 г с. е имплантацията и в 4г.с настъпва закъснението.

Mariya , всичко е възможно, повтори след 2дни ЧХГ и ще знаеш.

На дамата с трансфера, добре се покачва ЧХГ то расте в интервал 48-72ч, успех и до финал!

# 38
  • Мнения: 46
На 08.06 ми дойде. Ами цикъла ми има отклонения с по 2/3 дни, в повечето случаи е на 27ия ден, но се случва и да ми дойде на 30, на 26ия, на 28ия. 🤷🏼‍♀️ днес сутринта направих втори кръвен тест, чакам в момента резултата.

# 39
  • Мнения: 3 640
Момичета, здравейте! Пак аз.. 😀
Трябва ли да си пускам периодично ЧХГ? Чух се с АГ ми и ми каза в у 6 г.с. да отида при нея. В момента съм 4 + 3 дни.

# 40
  • Мнения: 302
Момичета, здравейте! Пак аз.. 😀
Трябва ли да си пускам периодично ЧХГ? Чух се с АГ ми и ми каза в у 6 г.с. да отида при нея. В момента съм 4 + 3 дни.
Честито и стискам палци всичко да е наред до край!❤
Ако няма предпоставки като предни аборти или проблеми и ЧХГ-то си отговаря на седмицата няма нужда,но ако искате за ваше спойстие,че нараства правилно може да пусенете два контролни теста през ден

# 41
  • Мнения: 27
Здравейте ,казаха че днес ще излезнат резултатите ит чхг ,товаса готови резултати нали и няма бременост ?


# 42
  • Мнения: 785
Да, отрицателен е резултата за жалост.

# 43
  • Мнения: 144
Здравейте да попитам отрицателен ли ми е резултата 5 дневни на 15эден имам и поставен хориомон в неделя сутрента.

# 44
  • Мнения: 952
Здравейте да попитам отрицателен ли ми е резултата 5 дневни на 15эден имам и поставен хориомон в неделя сутрента.

Положителен е резултата, но е доста нисък за 15-ти ден на петдневни. Би трябвало да е над 200-300. Имате ли и по-ранен тест?. Пуснете още едно ЧХГ след 48 ч и също така прогестерон.

Общи условия

Активация на акаунт