СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 18

  • 54 292
  • 1 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 144
Здравейте да попитам отрицателен ли ми е резултата 5 дневни на 15эден имам и поставен хориомон в неделя сутрента.

Положителен е резултата, но е доста нисък за 15-ти ден на петдневни. Би трябвало да е над 200-300. Имате ли и по-ранен тест?. Пуснете още едно ЧХГ след 48 ч и също така прогестерон.
не нямам по ранен тест днес ми беше датата на кръвния тест.

# 46
  • Мнения: 6

Здравейте!Какво означават тези резултати?

# 47
  • Мнения: 1 741

Здравейте!Какво означават тези резултати?
[/quot

Честито!Означава,че си бременна.Повтори чхг + прогестерон след 48 часа.

# 48
  • Мнения: 302
IloveЧестито,теста е положителен!
А защо сте изследвали тестостерон?

# 49
  • Мнения: 1 938
Днес ми излезе ЧХГ 1088 и имам консултация за следващия петък. Необходимо ли е да пусна допълнителни изследвания или всичко ще бъде назначено тепърва и няма нещо спешно?

# 50
  • Мнения: 1 741
Днес ми излезе ЧХГ 1088 и имам консултация за следващия петък. Необходимо ли е да пусна допълнителни изследвания или всичко ще бъде назначено тепърва и няма нещо спешно?
Ирене според мен можеш да пуснеш чхг още веднъж след 48 часа..тоест в събота и прогестерон също

# 51
  • Мнения: 302

Честито и успех до край!
Както Надежда е написала пуснете още един тест и прогестерон след 48 ч да видите дали се покачва правилно всичко

# 52
  • Мнения: 68
Здравейте,ако може някой със съвет.Чхг вчера ми е 12,ще пусна и утре.На 40 ден от МЦ ,но той ми е дълъг 35-37 дни,с късна О съм.Чета навсякъде за ЧХг с стотици..но по стойностите на лабораторията е + …

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 583
Под 25 е неопределен резултат. С моята биохимична беше 17, после падна...

# 54
  • Мнения: 144
И моя резултат спадна след 24 часа .

# 55
  • Мнения: 68
Под 25 е неопределен резултат. С моята биохимична беше 17, после падна...

Днес чхг падна да,вече и кървя,боля ме доста..Трябва ли да посетя лекар,не ми се беше случвало до сега.Това беше първият + тест от както правим опити.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 583
Аз лично са допитах до моята АГ, тя каза, че няма нужда от преглед. Евентуално след цикъл за допълнителни изследвания.

# 57
  • Мнения: 68
Аз лично са допитах до моята АГ, тя каза, че няма нужда от преглед. Евентуално след цикъл за допълнителни изследвания.
Благодаря

# 58
  • Мнения: 22
Момичета, на 19 май ми беше последната менструация, на 4ти юни доказана овулация с тест и ехограф, чхг хормон на 10 дни след ову, 28,5 на 12ти ден след ову 99,8 на 14ти ден след ову 300 на 18ти ден 1695 и 26 дни след ову тоест ( 12 дни след закъснение е 5000) дали е нормална стойност?
Бях на лекар на 22ри ден от  ову, видя се плоден сак 0,72 мм , доктора каза, че съм 4 седмица и 5 дни , въпреки че
Приложенията ми показват 6та седмица… нова съм в тези сметки на Чхг и не знам защо така съм се вманиачила, само чета и си намирам проблеми Simple Smile имам нужда от вашето мнение…? Въпроса ми е най-вече, че между последните две стойности на чхг имам 7 дни и по калкулатора ми показва, че се удвоява на 4 дни и половина

# 59
  • Мнения: 785
Момичета, на 19 май ми беше последната менструация, на 4ти юни доказана овулация с тест и ехограф, чхг хормон на 10 дни след ову, 28,5 на 12ти ден след ову 99,8 на 14ти ден след ову 300 на 18ти ден 1695 и 26 дни след ову тоест ( 12 дни след закъснение е 5000) дали е нормална стойност?
Бях на лекар на 22ри ден от  ову, видя се плоден сак 0,72 мм , доктора каза, че съм 4 седмица и 5 дни , въпреки че
Приложенията ми показват 6та седмица… нова съм в тези сметки на Чхг и не знам защо така съм се вманиачила, само чета и си намирам проблеми Simple Smile имам нужда от вашето мнение…? Въпроса ми е най-вече, че между последните две стойности на чхг имам 7 дни и по калкулатора ми показва, че се удвоява на 4 дни и половина

Няма смисъл повече да следите  ЧХГ, всичко е наред. Това "удвояване" е ориентировъчно и при всяка жена е различно. Не се стресирате излишно, лека и успешна бременност! 😊

Общи условия

Активация на акаунт