СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 18

  • 54 289
  • 1 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 825
Малко е нисък , но е в границите. Пуснете пак след 2 дни да видите как се движи и той, важно е да не пада.

# 16
  • Мнения: 1 741
Момичета знам,че темата не е за това,но тук сте доста компетентни и ще ви попитам...вчера на преглед АГ ми каза,че имам киста на жълтото тяло 2 см и че не била опасна и била от бременността и ще изчезне сама...бременна съм в 9+3 г.с...до сега не ми бяха казвали нищо за киста...не ми изписа нищо да пия,каза че няма нужда...поразрових се за някакви теми намерих много малко информация и там гледам,че на момичетата им изписват утрогестан..та някой бил ли е в подобна ситуация и изписвали ли са му нещо

# 17
  • Мнения: 2
Момичета знам,че темата не е за това,но тук сте доста компетентни и ще ви попитам...вчера на преглед АГ ми каза,че имам киста на жълтото тяло 2 см и че не била опасна и била от бременността и ще изчезне сама...бременна съм в 9+3 г.с...до сега не ми бяха казвали нищо за киста...не ми изписа нищо да пия,каза че няма нужда...поразрових се за някакви теми намерих много малко информация и там гледам,че на момичетата им изписват утрогестан..та някой бил ли е в подобна ситуация и изписвали ли са му нещо

Аз ходих за първи преглед на 16.06. (4 седмици 5 дни) при мен също има такава киста, за която докторът също каза както на теб. Предписа ми Утрогестан 2x1 и на следващия преглед ще видим има ли я. Първа бременност ми е така, че не мога да споделя повече. Като отида ще видя дали е изчезнала. Според мен не си самопредписвай хормони, ако ти е минало през ума. Дано се махне скоро, стискам палци.

# 18
  • Мнения: 1 741
Със сигурност не бих си предписала нищо сама...аз имам изследвания правени преди 10 дни и там има и прогестерон който е 65 при референтни от 35 до 140 за първи триместър...тя ги видя и каза ,че няма нужда да пия нищо...

# 19
  • Мнения: 334
Много сте мили, дами.
ЧХГ е нараснало доста за 48 часа, вече е 591 (беше 159), а прогестерона е 151 (беше 144). Това са данни към 2 ден закъснение.
Новините са чудесни засега, НО зацапването продължава, сутринта дори беше розово-червено. Опитвам да се свържа с аг, тъй като имам високорисков фактор 2. Стискайте палци.

# 20
  • Мнения: 1 741
Много сте мили, дами.
ЧХГ е нараснало доста за 48 часа, вече е 591 (беше 159), а прогестерона е 151 (беше 144). Това са данни към 2 ден закъснение.
Новините са чудесни засега, НО зацапването продължава, сутринта дори беше розово-червено. Опитвам да се свържа с аг, тъй като имам високорисков фактор 2. Стискайте палци.
Неможеш ли да отидеш някъде на спешен кабинет?иначе стискам палци всичко да е наред до финала

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте, според вас какъв е резултатът?

# 22
  • Мнения: 1 825
Здравейте, според вас какъв е резултатът?


Отрицателен.

# 23
  • Мнения: 3 640
Здравейте!
Как е според вас това ЧХГ?
Датата на Ц ми е утре. Тестът е направен днес на обяд. Събота ли да повторя теста? Да се радвам ли, че съм бременна?

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 583
Да, честито!

# 25
  • Мнения: 785
Здравейте!
Как е според вас това ЧХГ?
Датата на Ц ми е утре. Тестът е направен днес на обяд. Събота ли да повторя теста? Да се радвам ли, че съм бременна?

Задължително повторете, за да се види дали се е удвоил хормона. Надявам се всичко да е наред!

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте, как ви се струва това ЧХГ?
На 10 ден след трансфер на 5 дневен бластоцит 268 и на 13 ден 653. Смятате ли, че бавно се покачва?

# 27
  • Мнения: 334
Здравейте, пак съм тук. Пиша при вас, защото не знам къде другаде да споделя. Вчера бях на преглед при 5 дневно закъснение и не се визуализира плоден сак в матката. АГ изрази съмнение, че може да се окаже и извънматочна. Уточнявам, че във вторник на 2 ден закъснение чхг беше 590 (150 в деня на мц) и затова ме извика вчера, очаквал е покачване, достатъчно, за да види плоден сак. Уви. Маркира нещо малко 0.63 см, но каза,че не може да е категоричен, че е това, което се очаква. Техниката е добра, той също. По мои сметки чхг трябва да е било около 2000 поне вчера, при нормално покачване.
Споделете какво да очаквам. Не знам какво търся от вас, малко кураж или фантастични истории, че при 2500 чхг не се е видяло, но след това сте били приятно изненадани?!?? Той каза да го потърся ако имам силни болки или кървене, иначе преглед след седмица. Само че аз съм сама с дете с варицела и не ми е спокойно да стоя и да чакам най-лошото.
(П.С.Сега отивам да пусна чхг и ако има дежурен да ме прегледат. Добавям, че го попитах дали да пусна чхг да проследя, но аг каза, че нямало нужда)

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 10:56 от BatMum

# 28
  • Мнения: 700
Пожелавам Ви успех. Всякакви случаи има и винаги има надежда.
Но все пак не е ли редно да сте под карантина, докато детето Ви е с варицела? Ами ако заразите бременна, която не я е карала и заради това загуби бебето?

# 29
  • Мнения: 334
Здравейте, карантина от 21 дни има за непреболедувалите от семейството и групата в дг, аз си пуснах igg и имам имунитет. Въпреки това, не съм била контактна с бременни, възрастни и други деца, прегледите са с маска и съм изключително отговорна, дори храна и продукти поръчваме онлайн, като при ковид.
Иначе ъпдейт и по темата - потвърдиха вътрематочна бременност, голямо облекчение.

Общи условия

Активация на акаунт