Овулация

  • 6 031
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 131
Здравейте, а всъщност как се записва час за фоликулометрия при положение, че не се знае с точност кога ще настъпи менструацията и АГ записва часове за 2 3 седмици напред . Предполагам, че трябва да звъна за час при първи ден от менструацията? Ако няма свободни часове.. едва ли се записва час за следващия месец при положение, че не знам точно кога ще ми дойде..

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 5 944
Здравейте, а всъщност как се записва час за фоликулометрия при положение, че не се знае с точност кога ще настъпи менструацията и АГ записва часове за 2 3 седмици напред . Предполагам, че трябва да звъна за час при първи ден от менструацията? Ако няма свободни часове.. едва ли се записва час за следващия месец при положение, че не знам точно кога ще ми дойде..
Моята АГ ме викаше на 11 ден от цикъла. Тъй като моят цикъл е нередовен, с нея се уговаряхме да ходя без час.

# 62
  • Мнения: 127
Здравейте, миналият месец на 11.10.2023 направих спонтанен аборт в 6г.с , днес отново прокървях мисля че е цикълът ми. Та въпросът ми е нормално ли е да ми дойде точно на датата. Понеже чета че цикълът идвал след 40/50 дни . Незнам.., вече незнам да се радвам ли или да се притеснявам. Да кажа също че не сме се пазили, и с Овулационни тестове засякох овулация на 03.11.23, как така толкова малко дни след Пика на Ову. ми дойде ..?
Имал ли е някоя от вас нещо подобно ... вече незнам къде да пиша

# 63
  • Мнения: 3
Здравейте, според вас теста за овулация положителен ли е?

# 64
  • Мнения: 77
Здравейте! Имам въпрос към тези от вас, които са установили овулацията си. Възможно ли е да има овулация без онова слузесто течение, наподобяващо белтък? Преди чрез него разбирах, че съм в ову, но сега не се е появявало почти половин година и съм малко притеснена, а нямам възможност да посетя лекар в момента.

# 65
  • Мнения: 149
Здравейте,
от онзи ден вече имам 2 поожителни теста за ОВУ,преди тях 3 дни ММ пази въздържание.Трябва ли да има въздържаниве преди настъпилата ОВУ,защото вече 6 месеца пробваме и от последния ден в който ми свърши докато ми дойде всеки ден бебеправим и нищо не става.Този месец за първи път използвам тестове за ОВУ.

# 66
  • Мнения: 1 736
Здравейте! Имам въпрос към тези от вас, които са установили овулацията си. Възможно ли е да има овулация без онова слузесто течение, наподобяващо белтък? Преди чрез него разбирах, че съм в ову, но сега не се е появявало почти половин година и съм малко притеснена, а нямам възможност да посетя лекар в момента.
Не съм запозната проблем ли е ако няма слуз ,но знам че се продават едни гелчета които използваш преди да се обичате и те помагат на човечетата да стигнат целта си успешно.. не си спомням как се казваха

# 67
  • Мнения: 745
Prefert gel мисля, че е. Иначе аз имам приятелка, която роди три деца без видима цервикална слуз. Веднъж й бях обяснявала, че съм пред О заради ЦС и тя " ама какво е това, нищо не съм забелязвала" и т.н

Общи условия

Активация на акаунт