Донорски яйцеклетки

  • 8 167
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 050
Дали проблема е в клиниката или в самите яйцеклетки? Според мен винаги е въпрос на късмет. Може би при замразените има малко повече фира отколкото при свежи Я, но въпреки това и в двата варианта няма гаранция за качеството им.
Здравейте,в клиника Неовитро предлагат  донорски яйцеклетки отначало за 6000 лв, но после дойдоха и други разходи ,като накряя излезе 11 000 лв и накрая нулев резултат.Не се стигна до трансфер.Ембринолозите им не стават .Взеха парите и дори компенсация не дадоха.Не се лъжете със замразени донорски яйцеклетки .

# 46
  • Мнения: 205
Знаете ли дали в Токуда работят със свежи яйцеклетки/български донорки?

# 47
  • Мнения: 23
Здравейте, вероятно и аз няма да хвана последния влак за бебче с мои яйцеклетки.имам още една пункция по фонд и после евентуално още един фонд, но яйчниците ми вече издават багажа след повече от 15 пункции.Мъжът ми обаче, не възприема изобщо идеята за донорска яйцеклетка -нямало да е от мен, аз инкубатор ли съм се явявала...незнам как да го убедя.някой ако е имал подобен проблем, моля да сподели.

# 48
  • Мнения: 11
Здравейте, след 4 трудни и дълги години на неуспешни опити за бебче, се оказа, че последния ни шанс е да опитаме инвитро с донорски яйцеклетки. В боницата ни казаха, че чакането е поне 1,5 - 2 за донорски яйцеклетки. В момента съм на 46 години и не ми се чака още две години, а и възрастта ми ще напредне още повече.
Чудя се, дали има някой, който да ми помогне с донорство на яйцеклетки, за да мина напред в списъка за процедурите.
Също така, знам за чуждестранни банки за яйцеклетки, но има ли подобна такава в БГ?
Благодаря предварително!

# 49
  • София
  • Мнения: 13 155
В коя клиника ти казаха 2 г.!?
Чака се между 3 и 6 месеца максимум. Ние чакахме точно 1 месец за доставката.

# 50
  • Мнения: 11
В Надежда сме, а Вие къде чакахте 1 месец само?

# 51
  • София
  • Мнения: 13 155
В Токуда бяхме. Нямахме особени изисквания и успяха да ни вмъкнат в очаквана доставка в последния момент.
Да не би да искаш свеж трансфер и затова да са казали 2 г.? Ние ползвахме донорска банка.

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте,Група!
Обръщам се с молба към вас:
Бихте ли ми препоръчали клиники, работещи с донорска яйцеклетка?
Благодаря ви предварително!

# 53
  • Мнения: 8
Здравейте ,клиника НЮ Лайф Пловдив предлага Донорски яйциклетки.Аз съм записана.

# 54
  • Мнения: 10
Здравейте Simple Smile все още не сме стигнали до донорска яйц. Но с оглед на възрастта  ми , гледам и чета. Бих искала някой ако може да разкаже , как върви финансовата част . За един трансфер горе доло колко пари излиза .Благодаря

# 55
  • Мнения: 276
Здравейте, цените за съжаление са много различни в клиниките и често има промени през последната година. Засичала съм информация за пакети стартиращи от 5-6000 лв до 12-13 000 лв, като тук не се вкл. изследвания, прегледи, лекарства и екста процедури.
Само за трансфер вчера платих 550 лв, но имах снежинки, които ме чакаха. Но преди това правих имунологични изследвания  и биопсия за над 3400лв, за да си подсигуря повече успеваемост. Относително е и няма еднозначен отговор.
Аз казах на мъжа ми да подготви искане от банката за още 15000, ако не успеем.

Здравейте Simple Smile все още не сме стигнали до донорска яйц. Но с оглед на възрастта  ми , гледам и чета. Бих искала някой ако може да разкаже , как върви финансовата част . За един трансфер горе доло колко пари излиза .Благодаря

# 56
  • Мнения: 508

Ето нещо интересно

# 57
  • София
  • Мнения: 13 155
Доколкото знам, Надежда си имат своя банка за замразени ДЯ и затова им се получават по-бързо нещата. Аз навремето така и не стигнах до Цветков, защото на втория преглед той пострада нещо с крака (така и не разбрах дали го счупи или се наложи да го оперират), но точно той искаше да действаме със собствени Я на естествен цикъл. В Надежда само със собствени съм правила опити, но при мен се издъниха 2 пъти с таймирането и ги смених (писала съм за случая преди няколко години).
В другите клиники пътуват от чужбина. В моя случай дойдоха от Испания за около 2 седмици.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 15:56 от Fever Ray

# 58
  • Мнения: 508
Е възможно ли е да имат банка със български донор
Доколкото знам, Надежда си имат своя банка за замразени ДЯ и затова им се получават по-бързо нещата. Аз навремето така и не стигнах до Цветков, защото на втория преглед той пострада нещо с крака (така и не разбрах дали го счупи или се наложи да го оперират), но точно той искаше да действаме със собствени Я на естествен цикъл. В Надежда само със собствени съм правила опити, но при мен се издъниха 2 пъти с таймирането и ги смених (писала съм за случая преди няколко години).
В другите клиники пътуват от чужбина. В моя случай дойдоха от Испания за около 2 седмици.

# 59
  • София
  • Мнения: 13 155
В чужбина ли? Възможно е сигурно, но нямам представа.
На мен ми се падна украинка, с чиято яйцеклетка успях и бяхме поръчали "дублаж" от аржентинка, но не стигнахме до нея. От испанската банка дойдоха, а в Испания живеят и българи, но дали стават донори там - нямам идея.

Общи условия

Активация на акаунт