Донорски яйцеклетки

  • 8 141
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Благодаря за информацията

# 16
  • Мнения: 1 124
Какво значи "генетично съвместима", че е на роднина по първа линия ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 13 155
Не знам как стоят нещата с близки роднини.
Аз ползвах непозната донорка от чужбина. Правят се изследвания за съвместимост, вкл.кръвна група и др.

# 18
  • Мнения: 15 356
Наредбата на ИА "Медицински надзор " е такава .

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте момичета може ли някой да ме информира дали мога да забременея след като не ми растат много яцеклетките докторите казаха че мога но искам да знам и от вас преди 3 седмици ходих да дам яцеклетки но не ги взеха защото казаха ме не са големи🥺🥺🥺

# 20
  • Мнения: 15 356
Как така не растат и не ги взеха?Те се "взимат " с пункция,условието е да имате поне едно живородено дете .

# 21
  • Мнения: 3
ами не стават големи и за това не са ги взели и са ги оставили вътре във мен и нямам деца все още а искам мн и за това питам дали е възможно да забременея

# 22
  • Мнения: 508
Била сте донор?
ами не стават големи и за това не са ги взели и са ги оставили вътре във мен и нямам деца все още а искам мн и за това питам дали е възможно да забременея

# 23
  • Мнения: 753
Жената се опитва да забременее.

# 24
  • Мнения: 3
Здравейте искам някой да ме информира при не растеш на яйцеклетката мога ли да имам деца моля ви ако някой знае да ми одговори незнам много съм очаяня като са ми казал че са ми малки и не мога да даря поради тази причина докторите не са ми обяснили защо са ми малки какви са причините да не растат те растът но до едно положение казаха че не стават големи  моля за информация прочетете внимателно и споделете мнението си ще съм ви благодарна

# 25
  • София
  • Мнения: 13 155
Вече пишеш няколко пъти, но нищо не се разбира. Предполагам, че ползваш автоматичен превод и българският не ти е роден, заради което съвсем се губи смисълът.
Донор ли искаш да бъдеш или те насочват ти да ползваш донор, заради проблем? Какви изследвания си правила? В коя държава си? Посещаваш ли репродуктивна клиника? Правила ли си хормонални, генетични и имунологични изследвания?
Пишеш за даряване, но не можеш да даряваш яйцеклетки, когато нямаш поне 1 свое дете. Ако идеята е, че ти имаш нужда от донор, трябва да се включиш в донорска програма след като ти поставят диагноза.
Насочи се към сериозна репродуктивна клиника на място, където нямаш затруднения с езика, за да се разберете.

# 26
  • Мнения: 413
Не знам дали въоросът ми е за тук. Моля някой, който знае, да ми каже каква е прицедурата за ин витро с донорски Яйцеклетки. Може би ще ни се наложи, а не зная нищо- отиваме в някоя репродуктивна клиника и се записваме да чакаме ли? Цените какви са? Ако някой знае, моля да ми разкаже. Благодаря от сърце

# 27
  • Мнения: 19
Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Здравейте,
матката ми е с много миоми и е чудо, че успях да родя това дете.Бях почти непрекъснато в болница за задържане. В момента един от възлите е с размери около 10 см и препоръчват махане на матката след няколко месеца (след като се възстановя от секциото). Няма възможност да износя повече дете. Относно яйцеклетките- закупени са от испанска банка за донорски яйцеклетки. Подписани са декларации и сега се съхраняват замразени на мое име в клиника за инвитро.

Коя банка ползвахте в Испания , ние се обърнахме към една банка Марбея , правят много изследвания на донорите и са много добри специалистите им ембриолози . имат много добри крайни резултати , работят с няколко български болници и правят следене в развитието ембриона до , краен резултат бебе ...... Вдъхва доверие .... моля пишете ми .....
ровя се и аз за да се информирам Благодаря ви предварително . Simple Smile

# 28
  • Мнения: 508
Аз не съм убедена за изследванията
Въобще даже
Когато проучвах колкото и грозно да е се правих че искам да даря
Никой никъде не посочи за нещо допълнително и т.н
Точно както за Криос. Гледах репортажи как дори на място не ходят мъжете...

# 29
  • Мнения: 19
Аз не съм убедена за изследванията
Въобще даже
Когато проучвах колкото и грозно да е се правих че искам да даря
Никой никъде не посочи за нещо допълнително и т.н
Точно както за Криос. Гледах репортажи как дори на място не ходят мъжете...

До колкото проучих аз в Испания имат много строги протоколи правят им много генетични тестове , както и обратна връзка , чрез вътрешна програма . следи се всеки ден резултата на ембриона .... Разбрах също нещо много важно самата банка имат клиника към нея в която също се прави ин витро и представител за всяка една държава от Европа това ми вдъхва доверие. 
Аз се обадих и зададох много въпроси , те работят с много болници в България , така че сега вече проучвам към коя от тях да избера екип ..... Но са на ниво имат клиника в Мадрид , Марбея , Аржентина. Работят от доста дълго на пазара

Общи условия

Активация на акаунт