Къде в Бургас....

  • 102 764
  • 782
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 733
Много ти благодаря  bouquet. Къде из града се намира?

# 736
# 737
# 738
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, понеже се запалих от другата тема за ноктопластика с гел без удължители, може ли някой да ми каже къде в Бургас предлагат такава услуга и работят качествено newsm78

# 739
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Някой да има идея къде приемат или изкупуват стъкло в Бургас   newsm78 /буркани и тем подобни/ , че доста сме събрали ... а ми се вижда грехота да отиде на боклука  newsm78

# 740
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Стъкло вече не се изкупува.

# 741
  • Мнения: 212
Моя колежка си продаде празните буркани от обява на Ало Бургас, ето ти няколоко телефона:
088 957 8828; 53-42-59

# 742
  • Мнения: 1 809
Здравейте  Simple Smile някой може ли да ми каже, къде в Бургас мога да намеря козметика на Deborah? Искам да си взема един фдн.
в Бизистена ,точно като влизаш от към главната и от дясно има парфюмерия.Там има козметика на Deborah Wink

# 743
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дебора-склад Ванина на ул. Оборище

# 744
  • Мнения: X
Някой да има идея къде приемат или изкупуват стъкло в Бургас   newsm78 /буркани и тем подобни/ , че доста сме събрали ... а ми се вижда грехота да отиде на боклука  newsm78

Виждала съм табелка:''изкупувам стъклени буркани и бутилки'',до супермаркет "Европа"
(Стария Краснодар)

# 745
  • Мнения: 4 076
На ЛС получих този сайт на д-р Милина   http://free.hit.bg/orthodental/page1.html
Май скоро говорихме за нея и ако някой се интересува,би могъл да го ползва.Аз съм водила при нея и двете си деца за снемаем апарат,т.нар.шини.Едното дете се нуждаеше от лека корекция,другото-от по-сериозна,даже догодина ще слагаме брекети.От шините не видяхме никакъв ефект,а като изработка и такса при всяко натягане на шината,не излиза никак евтино.Да не говорим за мъките на детето,отишли напразно.Това,което лично мене ме подразни,е че не ми се каза:"С шини няма да стане,не си губете времето и парите".Това все пак не е търговия-кеф ти шини,кеф ти брекети,според портфейла и никакъв интерес какво ще стане после.Брекетите са скъпи,но изобщо нямаше да се поколебая,ако ми беше обяснено.От там нататък започна един безкраен конвейр-натягане за секунда,плащаш...следващият,моля.Никакво обяснение и отговорност  докога ще продължи това,анализ доколко е ефективно това лечение в случая,какъв е оптималният резултат,на който можем да се надяваме и устройва ли ни;как и кога да приключим,за да не се извъртят зъбките отново...нищо.Най-накрая на голямото му писна и спря да ги носи,а малкото започна да го боли,когато носи шина;зъболекарката твърдеше,че не боли,и накрая захвърлихме и тази шина след година,година и нещо.Виждала съм лечение с брекети(пак при Милина)-става много хубаво.Моят съвет е добре да си помислите,преди да сложите на детето шина.Явно,че на отговорно лекарско отношение не може да се разчита.

# 746
Някой правил ли си е избелване на зъби в Бургас и ако да,нека да сподели,моля.

Да - цената е 550 лв
http://free.hit.bg/orthodental/page1.html

# 747
Благодаря ви момичета! на този етап събирам информация и всякаква такава ще ми е от полза. jaklins моля те за телефона на д-р Милина!А относно за нивото на стоматолозите в Бургас и аз съм на същото мнение като вас.Но в случая става въпрос за леко изкривяване на зъбите на дъщеря ми и мисля, че коригирането няма да представлява голяма сложност.Имате ли някакви мнения за ортодонтския кабинет който се намира в стоматологията?

http://free.hit.bg/orthodental/page1.html - Тук ги има телефоните на д-р Милина. Наистина ще останеш доволна

# 748
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
  bouquet на всички отговорили ми за изкупуването на стъкло ....

# 749
А къде точно се намира Железния светилник, че искам да си празнувам рождения си ден там ?

Общи условия

Активация на акаунт