Къде в Бургас....

  • 102 801
  • 782
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 539
В Ритони има комплекти прибори за хранене, български. Около 80 лв. Изглеждат качествени.
Тези от Метро, които са в куфарче, на мен ми ръждясаха Close

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ако не държиш на качеството - Метро.

Искам да е нещо качествено до 80-90лв.

Тези от Метро, които са в куфарче, на мен ми ръждясаха Close

Каква марка са?

# 707
  • Мнения: 5 539
На куфара от Метро пише Солинген, ама ако това е Солинген, то аз съм Дженифър Лопез Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 612
В Транспортна да не е Колева? Аз от нея не съм доволна.
Същата, като се сетя направо ми призлява,  на частен прием бях.  ooooh! За мазол , или механична рана /според нея беше / ми изписа кортизонов спрей и аз като не съм се сблъсквала с такъв проблем досега и се "лекувам"  Confused

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 16:38 от Биляна *

# 709
  • Мнения: 612
От къде да купя комплект прибори за хранене в куфар?
Спешно ми трябва инфо до час Praynig
На партера на Пиргос базара има прибори в куфар, харесаха ми, но не си спомням цена .

# 710
  • Мнения: 252
От къде да купя комплект прибори за хранене в куфар?
Спешно ми трябва инфо до час Praynig
При арменците на младост Thinking

# 711
  • Мнения: 249
на Кирел и Методи 37  Hug
можете ли да ме посъветвате за козметик,по точно кола маска някъде около центъра и да не е много скъпо....
Аз ходя в студио Екатерина, на Мара Гидик, кооперацията точно срещу изхода на Безистена. Доволна съм от колата там

# 712
  • Мнения: 4 753
Записах я в хора. Късно било, защото се готвели за Сладкопойна чучулига, но понеже имала много добри гласови данни и я взеха. Сега за един месец трябвало да навакса Simple Smile Хористка си имам вече Simple Smile

# 713
  • Мнения: 119
Някой премахвал ли е спукани капиляри от лицето или тялото?

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Записах я в хора. Късно било, защото се готвели за Сладкопойна чучулига, но понеже имала много добри гласови данни и я взеха. Сега за един месец трябвало да навакса Simple Smile Хористка си имам вече Simple Smile
Ураааа за младата хористка!  newsm03 Ииии...развълнувах се значи! Светла Стоева е разкошен човек! И аз моята Красимирка ще я запиша след някоя и друга година (само да може да пее де  Wink )

Аз ходя в студио Екатерина, на Мара Гидик, кооперацията точно срещу изхода на Безистена. Доволна съм от колата там
и аз там!  Laughing

# 715
  • Мнения: 472
Някой премахвал ли е спукани капиляри от лицето или тялото?
Аз имам на бедрата и се заинтерисувах,казаха ми че тук има хубава техника за такива процедури http://www.ajorova.com/
Не съм се обаждала още и не знам подробности.

# 716
  • Мнения: 4 076
Някой премахвал ли е спукани капиляри от лицето или тялото?
Аз имам на бедрата и се заинтерисувах,казаха ми че тук има хубава техника за такива процедури http://www.ajorova.com/
Не съм се обаждала още и не знам подробности.
Кажете после какво стана-ходихте ли,доволни ли сте(дано!) и т.н.
А за този салон "Екатерина"-само за кола ли ходите,някакви други процедури,от които сте доволни,цени?

# 717
  • София
  • Мнения: 7 830
И аз имам едно спукано капиларче на лицето.
Ще чакам отзиви за тези процедури.  Wink

# 718
  • Мнения: 113
Здравейте  Simple Smile някой може ли да ми каже, къде в Бургас мога да намеря козметика на Deborah? Искам да си взема един фдн.

# 719
Момичета, нужен ми е съвет. Кажете ми добър стоматолог в Бургас от когото сте доволни.  Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт