Къде в Бургас....

  • 102 806
  • 782
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 68
Момичета, нужен ми е съвет. Кажете ми добър стоматолог в Бургас от когото сте доволни.  Благодаря предварително  bouquet
Д-р Силвия Петрова.
Кабинета и е на ул. "Раковска" -5 , зад училище "Иван Вазов"
GSM 0888465549
От години ходя при нея и съм много доволна, доста е внимателна Peace

# 721
  • Мнения: 4 076
Момичета, нужен ми е съвет. Кажете ми добър стоматолог в Бургас от когото сте доволни.  Благодаря предварително  bouquet
Д-р Йовка Кулева
ул."Странджа"38,вх 2(зад у-ще"В.Априлов")
сл.тел.830-394
мобилен 0889 130 089
Препоръчаха ни я преди няколко години,цялото семейство сме много доволни от работата и отношението й.

# 722
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, нужен ми е съвет. Кажете ми добър стоматолог в Бургас от когото сте доволни.  Благодаря предварително  bouquet
Д-р Дафинка  Кирова
ул. Гурко 37

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
А за този салон "Екатерина"-само за кола ли ходите,някакви други процедури,от които сте доволни,цени?
освен за кола маска ходя и на маникюр, педикюр и на издухване със сешоар там.  Peace

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 6 395
А за този салон "Екатерина"-само за кола ли ходите,някакви други процедури,от които сте доволни,цени?
освен за кола маска ходя и на маникюр, педикюр и на издухване със сешоар там.  Peace

малко извън темата : Галя още ли работи там? 

# 725
  • Мнения: 65
Момичета кажете ми за изпитан фризьорски салон, където да те подстригат ,както сега е модерно.
Отгоре по-изтънено и в същото време да ти се запази дължината на косата,и все пак да не е много скъпо

# 726
  • Мнения: 1 111
Момичета кажете ми за изпитан фризьорски салон, където да те подстригат ,както сега е модерно.
Отгоре по-изтънено и в същото време да ти се запази дължината на косата,и все пак да не е много скъпо
Аз съвсем скоро си смених дългогодишната черта с такава прическа и съм очарована.Момичето ме подстрига идеално, тя ми предложи промяната и се справи много добре."Зорница бл.10, нов фризьорски салон, дамското подстригване е 6-8 лв./Само не съм сигурна за номера на блока, от високите е, съседният до него е седми, същият като този в който е салона./Дано съм ти от полза! Laughing

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
А за този салон "Екатерина"-само за кола ли ходите,някакви други процедури,от които сте доволни,цени?
освен за кола маска ходя и на маникюр, педикюр и на издухване със сешоар там.  Peace

малко извън темата : Галя още ли работи там? 
да, там си е.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 6 395

мерси,все се каня да да мина, ама не остава ред за там  Sad

# 729
  • Мнения: 249
Аз си правя само кола маска, но при Наталия, младото ново момиче  Simple Smile Тя ми допада повече, по общителна е  Wink

# 730
  • Мнения: 1 313
Къд е този салон - Екатерина?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 6 395
Горе-долу срещу задния вход на Безистена в една нова кооперация.Другите може би ще кажат по-точно адреса.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Къд е този салон - Екатерина?
ул. Мара Гидик 8, ет.4 ; тел.843778 (нова кооперация точно срещу задния вход на Безистена)

# 733
  • Мнения: 4 753
Момичета, изрових темата за цирка обаче не намерих това, което ме интересува Rolling Eyes Бихте ли ми казали в града ли е още и къде се намира, и евентуално от колко часа има представления? Благодаря предварително  bouquet

# 734
  • Мнения: 687
Циркът е в Бургас до 1 май включително т.е. днес трябва да са последните представления - от 17:30 и 19:30 Simple Smile
Намира се в парка в Изгрев, до Велека.

Общи условия

Активация на акаунт