Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 3

  • 41 603
  • 328
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585
     Майчице, страхувам се да не те изплаша, но при хората страдащи от язва това е признак, че е попаднала кръв в стомашно-чревния тракт. Може би трябва да се обърнете към гастроентеролог.

# 46
  • София
  • Мнения: 120
martisun,с удоволствие бих го прочела книгата. Ако искаш, пиши ми на лични как да се свържем. А ако искате като си намерите тази от 70 лв. мога да ви я размножа в офиса. Аз се занимавам с копирни апарати така че имам възможност.
А за зеленото ако, Марти може да е понастинал или ако още ви никнат зъби да е от тях. Дано не е нещо сериозно...

# 47
  • Мнения: 1 426


Възможно ли е венозната урография да промени цвета на изпражненията? Не ми се струва възможно, но от вторник насам Марти ака тъмнозелено дори черно. А яде каквото и ние, освен ако не е изял нещо забранено без да го видя.

най-вероятно е от антибиотика
Абонирвам се за темата

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Marci, Честит Рожден Ден! newsm24
Желая ти здраве, късмет, щастие и много любов!  bouquet

# 49
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Благодаря ти ммного за милите пожелания, Нати!
Изкарахме много приятно на рождения ден, най-хубавият подарък който получих  беше един огромен букет от Вики и картичка която сама е надписала. Подарими ги с думите "БЪДЕЙ ТО Ю МАМИ", демек "HAPPY BIRTHDAY TO YOU MAMI". А на картичката имаше  мацаници с различни фоумастери, но според нея пише "ТИТ ДЕН ДЕН МАМИ".
Поизгубих се аз с тази работа, пък и нищо ново при нас, иначе ви чета редоввно. Другата седмица трябва да пусна на Виктория пак изследвания и да видим резултата.
nadia1202 стискам ви палци за венозната, дано резултатите от нея са доббри и да не се мъчи ммного малкият. Heart Eyes
martisun съжалявам че се налага операция при вас. Желая ви да мине успешно и да се съгласят да ви я направят в правителствена болница.
Jilda дано суметролима си е свършил работата и изследванията да са ви добри. Simple Smile

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте.
На Марти му се оправи акото. Предполагам че е било тъмно от едно синьо грозде което яде здраво три дни. Направо се бях ошашавила да не изникне и друг проблем че си имаме достатъчно. Чакам да се оправят нещата при него за да си правя аз операция на ръката, което уж не е сериозно но все пак ще трябва да я пазя известно време след това.  Но това е друга тема.
Книгата нещо не се намира по книжарниците а само в нета.
Надя, благодаря за предложението да я снимаш. Ако се организираме да я купим ще я пуснем веднага за размножаване на всеки които пожелае.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря ти ммного за милите пожелания, Нати!
Изкарахме много приятно на рождения ден, най-хубавият подарък който получих  беше един огромен букет от Вики и картичка която сама е надписала. Подарими ги с думите "БЪДЕЙ ТО Ю МАМИ", демек "HAPPY BIRTHDAY TO YOU MAMI". А на картичката имаше  мацаници с различни фоумастери, но според нея пише "ТИТ ДЕН ДЕН МАМИ".

Много сладко  Grinning Нацелувай малката сладуранка  Hug

# 52
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. На нас за съжаление не ни дадоха и днес дата за операцията. Още не били оправили апарата с който обдишват деца под 16 кг. И понеже Марти е само 13 няма как да го минем за 16. За сега ще пие пиелосептил и уростин и ще го пазим под карантина за да е здрав докато оправят апарата. Личната ни лекарка обаче предложи за лечението предшестващо опарецаята да отидем да се консултираме с Анадолииска или Лилова защото пиелосептила бил силен антибиотик и нещо я притеснява да го пием неограничено време. При коя ще ми препоръчате да го заведа? Аз мислех при Буева, обаче личната ми каза че Буева се била пенсионирала и преглеждала само частно.

Наде, докъде стигнахте вие? Добре ли е госпожицата?

# 53
  • Мнения: 109
Martisun, Буева никак не е в пенсионна възраст и преглежда в детска поликлиника. Виж назад в темата Нати е написала координатите на всички детски нефролози в София. Ние бяхме и при Буева и Анадолийска, според мен Буева е по-внимателна. Аз съм избрала да водя дъщеря си при нея. Може да се поровиш назад в темата, също в 1 и 2, има доста мнения по въпроса кого да изберем. На мен форума и мненията тук ми помогнаха да направя избор.

# 54
  • Мнения: 128
Martisun,
аз бих те посъветвала да се консултираш с Лилова, не защото е по-добра от Буева, а тъй като Буева и Минков са в конфликт и това се отразява на  пациентите на Минков. Аз водих Момчил при Лилова след операцията, за да консултирам лечението и за профилактика и съм доволна, поне не ставаме жертва на последствията от неразбирателството между лекарите. Иначе за Буева съм чувала само добри неща. Стискам палци да се оправи този апарат и да забравите проблемите.

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за съветите. Обадих се в педиатрията. Утре ще е на смяна д-р Маринова, а в петък доц. Анадолийска. Д-р Лилова била в отпуск а ако искам да отида при д-р Буева ще трябва да чакам до вторник. сега се чудя да ходя ли при д-Р Маринова след като никой не е споделил опит с нея или да ходя в петък при Анадолииска.
Иве, защо са в конфликт? Ако мога да си позволя малко клю:)

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
martisun, за д-р Маринова чувам за пръв път. Лилова и аз знам, че не е на работа и се гласи да се мести в друга болница, която се строи в момента, тъй че не се знае изобщо ще се връща ли. Анадолийска като отношение е ужасна, а като диагностик почива на стари лаври. И аз съм на мнение, че Буева е най-адекватният детски нефролог в момента /специално в Университетската педиатрична болница/. Много е спокойна, преглежда обстойно и доколкото я познавам е достатъчно добър професионалист, че да позволи конфликтът й с Минков /дори да съществува такъв/ да попречи на прегледа на детето  Naughty Освен това и като ехографист е най-добра.
Между другото тя е в конфликт и с Лилова и Анадолийска...

# 57
  • Мнения: 5 531
Ние също ходиме при Анадолийска - чувала съм че е груба, но с Мария се държи добре.Но нищо не обяснява.Аз след нейните прегледи не разбирам почити нищо, и след това трябва да търся информация допълнително за какво става въпрос.

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Уф. Лошото е че Буева е на работа чак във вторник. А на мен не ми се искаше да чакаме до тогава. Освен това исках да ме посъветват на прегледа дали можем да си позволим да чакаме да оправят апарата в Правителствена или да търсим специалист в Пирогов. А Буева ако е в конфликт с Минков може и да не е безпристрастна при прегледа и със съветите.

# 59
  • Мнения: 5 531
martisun , ами пробвайте при Анадолийска, дано да е в настроение за да получиш информацията която те интересува.
Наде ти си писала в другата тема, но аз реших да ти отговоря тук....В Пирогов ние ходиме при д-р Панчев.Винаги е бил много внимателен с Мария, и аз за този човек мога само добри думи да кажа  :bouquet. Винаги когато сме имали нужда е бил на разположение, не само за урологични проблеми, а въобще. Чувала съм добри думи и за Чаначев, но нямам лични наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт