Шумен - 9

  • 23 155
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903
Честит Рожден ден на Стоян. Тони да ви е жив и здрав и все така послушен и усмихнат. Много целувки от нас трите  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Честит рожден ден на Стоян! Да расте здрав и послушен!  newsm18  Party Time  costumed034 Tada  ura dance dazzler1  bigdance2 newsm38  party002 Tada

Вчера много празници, бе! Дидка води парада- както се изрази мъжът й, празнуваха една тригодишнина и две едногодишнини  Joy Малките принцеси колко са послушни да знаете! Пу-пу, Дидка, да са ти здравички! Чакам снимките  Hug

Елеонора, добре дошла! Няма как да не те морят баирите, като си се качила на високо  Wink Аз съм на равното и гледам да не ги доближавам. Ама ще свикнеш! Надявам се другия път да се запознаем на живо.

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Честит рожден ден на двете кукли и много да слушат баба Стефка!!  hbday
ние пък вече акаме редовно и утре ставаме на два месеца smile3521
на 5ти сме при Божилова,та да видим наддали ли сме нещо newsm78
както казва тя-стрелката на кантара е важна!пък аз чета тука че е важно детето да изглежда и да се чувства добре , да ака и пиша редовно,а не толова кантара... smile3506

# 33
  • Мнения: 4 370
ТОНИ ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ.

СТОЯНЧО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЕДНО БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО.

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 67
Честито и от мен на вси4ки рожденици   bouquet.
Да са живи и здрави  smile3525.

# 35
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА СТОЯН!!! НЕКА РАСТЕ СИЛЕН И ЗДРАВ МОМЪК И ДА ГО ГОНЯТ МАЦКИТЕ 
newsm53
ЧЕСТИТО И НА ТЕБ ТОНИ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ГО ОБГРАДИТЕ С МНОГО ЛЮБОВ И НЕЖНОСТ!

# 36
  • Мнения: 903
Момичета, ето я нашата торта:
http://img376.imageshack.us/img376/9083/webtortahb2.jpg

# 37
  • Мнения: 122
Благодаря ви много за пожеланията момичета. Много се развълнувах като ги прочетох(четохме ги двамата с татито). Той каза да ви благодаря и от негово име. Току що се завръщаме от партито. Стоян се държа геройски издържа до 23.30 часа.
Диде тортата ви е много готина.
Е само аз ли мога да се похваля , че в нашия вход няма нито една бабка.

# 38
  • Мнения: 2 609
Диде, страшна торта, ти ли я прави бе мила Flutter Wink , или я поръчахте някъде?

Малко е раничко още, но да ви "почерпя" набързо, че след малко "духвам" по задачи. Grinning
Днес ние имаме годишнина от сватбата- 4 годинки. 1dating txtloves Пожелавам си да сме живи и здрави и са се обичаме все така! fingerscrossed
Заповядайте: Hug

# 39
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честито на малки,големи и още по големи, празнували и празнуващи nbirthday newsm67

# 40
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА КАРИ!!!
И все така, ако ви липсва
 вяра
да стигнете до този
пристан,
назад не вдигайте
платната,
че любовта изключва
всяка изневяра
и няма щастие наистина
без изпитанията на
съдбата
/Сервантес/
   

# 41
  • Мнения: 903
Kари, честита ви годишнина. Пожелавам ви много да се обичате и разбирате. Нека Приятелството и доверието не напускат дома ви  bouquet
Да аз правих тортата, с голяма помощ от Румен Grinning

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Кари, честит празник   bouquet  Още много, много пъти по 4 години да празнувате годишнините си!

# 43
  • Мнения: 381
Честита четвърта годишнина на Кари и Стефан!
Пожелавам ви все така да се обичате/а повярвайте ми наистина много се обичат/и в най-скоро време едно бебче,че Яна е вече готова да става кака Wink Laughing  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • където има любов
  • Мнения: 307
Честит празник и от мен, Кари!Желая ви много любов  и семейно щастие!

Общи условия

Активация на акаунт