Шумен - 9

  • 23 156
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
Тези бабки са завзели всички блокове явно Thinking и при нас са само такива. Вечер се събитат отпред и оправят клюките наред. ooooh!

Малко късничко, но ето снимки от рожденния ден на Яна /не гледайте датите, че са малко измислени на някой снимки Embarassed/ .

# 16
  • Мнения: 112
Мммммммм, Кари страхотни снимки, пу - пу да не и е уроки на Янчето. Heart Eyes
Добре дошли на новодошлите Hug
Дани, как изкарахте почивката? Няма ли снимки да ни пуснеш?
Между другото, страхотно много ми пада косата, имам чувството, че съм в някакъв период и си я сменям като кученцата. hahaha Мила какво можеш да ми препоръчаш да направя? Ще съм ти много благодарна. Hug
Ние вече втори ден сме ученици. Ходиме на ясла за по един час и много ревем. Всъщност не знам дали плаче през цялото време, но със сигурност не плаче като си го взимам обратно.  Mr. Green Само много му се спи. Tired Е как няма, като става в 6.30ч сутринта и после каталясва да реве в яслата. Ама и това ще отмине. Днес лелята каза, че ревал по - малко, ама какво ще рече това не знам. Rolling Eyes

# 17
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ха здравейте и от нас,не сте ни забравили,нали!гледам добре сте изкарали на срещичката.Аз честно да ви кажа , месец вече, уйкенда сме все някъде ,та тази Събота и Неделя жадувах да си остана вкъщи.Пък и едно гърло ме болеше,оказа се ангина,но вече минава.Алекс и тя беше болничка.
Рали,това за падането на косата е нормално за този сезон.До скоро бях доста притиснена,но Данчето ми обясни на дълго и широко,че е съвсем естествено.

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Рали почивката беше супер готина 14 дни ми отлетяха толкова бързо,но какво де се прави броени дни бързо отлитат Sad ето снимки- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=58572
А за косопада изобщо не се тревожи,така е всяка есен,ти се смееш за кученцето но си е точно така.В резултат на еволюцията си като биологичен вид ние не се съобразяваме с климатичните промени,но това е един остатък отпреди това;косата пада,за да порастнат къси косички на тяхно място и да ни топлят през зимата.Тези косички през пролетта порастват и другата есен падат други и т.н. докато  сме живи bowuuТака пише в дебелите книги smile3529Нищо не можем да направим за да променим това,така че свиркай си и си събирай косите от пода newsm79Аз така правя Simple Smile
И аз да кажа,че Яна е много сладка.Честит рожден ден със закъснение  ura
А за бабите,ми те май са голяма напаст,пред нашия блок са 2 пейки и като минеш те оглеждат хууубаво от двете страни и най вече ако носиш торби,какво си купил.Ние миналата година като застудя, се зарадвахме,че поне бабите се прибраха....

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 08:12 от danibaby

# 19
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИЛВИЯ И ТАТЯНА. ДИДЕ ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ГОСПОЖИЦИ. МНОГО ДА СЛУШАТ И РАДВАТ МАМА И ТАТИ. newsm59














# 20
  • Мнения: 1 802
DidiP  newsm59 newsm59 newsm59 на двете ти сладки дечица! Желая им да растат здрави, усмихнати и щастливи! Разбира се дано са и послушни за радост на мама и тате  Hug
 smile3510 

  Весело изкарване на двойния рожден ден!  baloni
  Наздраве!

# 21
  • Мнения: 122
Браво Пете от теб ще стане шофьор.

# 22
  • Мнения: 112




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИТЕ БЛИЗНАЧЕТА СИЛВИ И ТАНИЧКА! ЖЕЛАЯ ИМ ДА РАСТАТ ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ, ДА ИМАТ НАЙ - ПРЕКРАСНОТО И ДИВО ДЕТСТВО НА СВЕТА И ДА СЛУШКАТ МАМА И ТАТИ! ЖЕЛАЯ ВИ ОЩЕ ДА ПРЕКАРАТЕ НА СТРАХОТНИЯ ДВОЕН РОЖДЕН ДЕН И ДА БЪДЕТЕ ОБСИПАНИ С ПОДАРЪЦИ!
А НА НАШАТА МАМА ГЕРОИНЯ, ЩЕ ПОЖЕЛАЯ - ДИДЕ ОТГЛЕДАЙ ГИ С РАДОСТ И МНОГО ТЪРПЕНИЕ. ЖЕЛАЯ ТИ СЪЩО НЯКОЙ ДЕН МОЖЕ БИ СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ ДА БУТАШ ЕДИНИЧНА КОЛИЧКА smile3503

# 23
  • Мнения: 381
Честит първи рожден ден на двете куклички!
Диде да са ти живи и здрави и да огряват вашите души с усмивчиците си!
Ха ха Тони забелязала си ме. LaughingАз те видях от колата и за малко да се обърна да ти махна ама се усетих Joy

# 24
  • Мнения: 2 609
Честит 1-ви рожден ден на двете порастнали принцеси Силвия и Татяна!!!


Много здраве, щастливо детство и много усмивки!!!



Честито и на тебе Диде!!!
Присъединявам се към пожеланието на Рали за единичната количка Wink Peace

# 25
  • Мнения: 903
Момичета, много благодаря за пожеланията Hug
Честит имен ден на двете Александри. Да растат прекрасни, здрави и лъчезарни красавици bouquet  bouquet  bouquet
Изкарахме прекрасен ден. Утре ще пусна снимки на тортата да видите как я издокарахме.
Много съм доволна, защото на колегата на мъжото днес му се роди син. Тази дата за нас е много специална, защото освен РД имаме и годишнина от сватбата.
Айде отиваме да празнуваме Laughing утре пак ще пиша.

# 26
  • Мнения: 122
Диде честита годишнина и от сватбата  bouquet
Честит имен ден на всички които носят имената Александър и Александра.

# 27
  • Мнения: 4 370
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИСКА И ТАНИЧКА!


ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА ДИДЕ

ЦЯЛОТО НИ СЕМЕЙСТВО ВИ ПОЗДРАВЯВА С ТРОЙНИЯ ВИ ПРАЗНИК. ДА СТЕ МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВИ И САМО ХУБАВИ МИГОВЕ ДА СЪПЪТСТВАТ ДНИТЕ ВИ.


Ние днес бяхме на ваксина ДТК и сега бера душа тука. Ударихме един рев и сега спим.
А за бабите - и нашия блок е пълен с такива.

# 28
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на порастналия юнак Стоян!!!

Да расте жив и здрав и все така послушен за радост на мама и тати!



Честит празник и на вас с таткото, Тони!



Честита годишнина Диде!!!
Мнооого здраве и любов!
 

# 29
  • Мнения: 381
Честит рожден ден на Стоян!
Да слушка мама и тати/той си слуша де/и да е много здравичък!Честито Тони на теб и тати!

Общи условия

Активация на акаунт