Шумен - 9

  • 23 153
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 370
КАРИ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА.
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ ВСЕ ТАКА ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО!


Диде тортата е много хубава. Браво много добре сте се справили!

А във вчерашния брой в притурката на 24 часа писали за мен.  bowuu Изнамерили ми аватара и веднага оп.. нещо любопитно.

А сега и нещо от мен да се посмеете http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=womenclub&Number=1946 … ollapsed&sb=5

# 46
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ОТ СВАТБАТА КАРИ. ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ И МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ. ДА ПРАЗНУВАТЕ ЗЛАТНА, СРЕБЪРНА И БРИЛЯНТЕНА СВАТБА.

# 47
  • Мнения: 2 609
 HugМного ви благодаря момичета! Hug

# 48
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Кари, честита годишнина и от мен! Не забравяйте любовта и хубавите мигове, които са ви сближили в началото!!!

Момичета, моя приятелка ме помоли да ви кажа, че продава комбинирана количка.
Ако на някого му трябва, количката е ABC Design, в много добро състояние. Цената е 50 лева. Мацката се казва Милена, телефонът й е 0886/8214 33

# 49
  • Мнения: 903
Айде и ние вече сме християнчета, черпим ви за хубавата работа Wine Glass

# 50
  • Мнения: 4 370
Диде , честити ти християнчета! Да са ти живи и здрави!

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Диде,как я направи тая торта!? newsm78 направо се възхищавам,че и с помощта на таткото!Браво!Ще те викаме догодина да правиш за нашата годинка Wink
АНИ, имате ли стол за кола, искам да знам как се ползва и дали има смисъл да купувам?

# 52
  • Мнения: 4 370
АНИ, имате ли стол за кола, искам да знам как се ползва и дали има смисъл да купувам?

Имаме.
Купихме си от Бертони от 0 до 13 кг е. Горе долу до 4 години се ползва. Струва 111лв. Има едни дето са по 65лв, но те са само до 6м, нямат седнало положение. А тоя дето си го взехме има някаква приставка за легнало положение и след 6я месец се маха и става седнал стола. Сега като сложим Ивко в него пак ми се струва че малко стои седнал и затова сложих една хавлия под тази приставка (мека е) да повдига малко дупето нагоре. Но рая е момиче и тя може по отрано да я слагате в полу седнало положение.
Ако често се придвижвате с кола има смисъл да си купите. Ние до скоро го слагахме в порт бебето и така го возехме, но едно че вече му омаля и друго че така детето не е укрепено и аз постоянно седях наведена да го придържам някак си и Дидо ако удари спирачки и винаги се стряскаше. А сега му е много удобно и така детето може да се превозва само от единия родител или и аз да си позволя да седя на предната седалка , че вече ми омръзна да гледам света отзад.

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дидка, честити християнчета!!! Да са ти живи и здрави! Кажи как мина- плакаха ли, къпаха ли ги целите, ритуалът добре ли беше? Айде, да се организираш тази седмица някоя сутрин да се видим- дават го хубаво времето, пък нали знаеш, че ние следобед не излизаме.

Купихме си от Бертони от 0 до 13 кг е. Горе долу до 4 години се ползва....

Е, как до 4г., бе душа?! До 4 години ги водят тези до 18 кг  Peace 13 кг има бебета на по годинка, ти къде ме хвърли в джаза  Mr. Green Ние все още нямаме столче, че докато му дойде реда да го вместим във финансите си, Силия ще порасне достатъчно сама да се вози  Embarassed Ама кво да се прави...

# 54
  • Мнения: 4 370
Бе карай да е весело! Какво ще му стане на столчето ако си сложа 4 годишното дете в него, стига да иска да седи там! Важното е до 1-2 години да се вози там, а после то само ще се държи  и сяда отзад.

А вие Диде, защо не излизате следобед?

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ами защото Силия спи  smile3524  smile3520. Нали виждаш кога излизаме- към 5ч. и стоим около блока, не ми се мърда нагоре. Иначе сутрин си правим разходката по гезмето  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 609
Диде, честити християнчета! Да са ви живи и здрави!


Нашето столче е от 0-18кг. Както каза Ани, ако имате кола и я ползвате, столчето за кола е необходимо. Ние сложихме Яна там на 6-7 месеца и съм много доволна, така -с коланите, детето е най-добре защитено. Peace

# 57
  • където има любов
  • Мнения: 307
Аз също съм твърдо за столчето за кола,въпреки че все още не сме си купили,но скоро и това ще стане.Сега следя за някое втора употреба 0-18кг.Така ,че който има за продаване да се обажда!

# 58
  • Мнения: 903
Здравейте, благодаря за поздравите.
Всичко мина много гладко в църквата. Е поплакаха си малко, но чак като ги изкъпаха, а Силви така се изплаши от къпането ,че напишка църквата Laughing Попа беше оня, най-младия и извърши страхотен ритуал. Скоро може и снимки да кача, ама сега сме гроги.
За столчетата и аз търся такова до 18кг втора ръка, даже две Laughing нали мисля да ставам шофьор и да си ги возя на пред на зад.

# 59
  • Мнения: 4 370
Бе то може и моето да е до 18кг , ама аз да не съм разбрала!  smile3555  33uu

Общи условия

Активация на акаунт