Шумен - 9

  • 23 201
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 140
Да, пропуснах, и с парички мога да се включа.

# 256
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Отдавна се чудя защо в Шумен няма такава организация за помощи, както например в София newsm78 Скоро даже говорих с една мама от София, която се занимава с това и тя ми обеща да ми изпрати адрес на който да пратя някои дрешки. Радвам се , че се заформя нещо тук. Включете ме и мен в списъка Hug Peace

# 257
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Отдавна се чудя защо в Шумен няма такава организация за помощи, както например в София newsm78 Скоро даже говорих с една мама от София, която се занимава с това и тя ми обеща да ми изпрати адрес на който да пратя някои дрешки. Радвам се , че се заформя нещо тук. Включете ме и мен в списъка Hug Peace

Ами организация няма. Края на февруари тази година решихме да организираме нещо. Нарочихме среща, за да съберем кой каквото може. Не се получи идеално... Все пак занесохме ужасно много неща на децата в с.Васил Друмев. Дано този път повече мами се включат и зарадваме повече деца!

# 258
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
С двата крака и с двете ръце съм с вас Peace

# 259
  • Мнения: 903
И аз искам да се включа. Бебешките дрешки вече ги дадох на една позната, но за по-големите мисля да се разровя. С пари със сигурност се включвам.

# 260
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз досега дрехите на Мими съм ги носила в Шуменския дом за сираци,просто имам позната мед.сестра там и ги нося на нея.Но сега имам събрани дрехи и скоро не съм носила.Включвам се с вас.Кога е акцията?

# 261
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз също ще дам дрехи, яд ме е че пролетта дадох 2 чувала на едни съседи, дето хич не заслужават!

# 262
  • Мнения: 4 370
Аз наскоро дадох мои дрехи на една комшийка , но все ще излезе още нещо. Но и тези дрешки които са за малко по големи деца стават за 6-18 г.

# 263
  • Мнения: 2 609
Пишете ме и мен, ще се разтършувам да събера нещо. Peace

# 264
  • Шумен
  • Мнения: 67
С дрешки не мога да помогна, но ако събирате пари ще се включа   newsm10.

# 265
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Понеже сменям Божилова, момичета, кажете ми да си избера ли някоя от лекарките в Театъра? Някой тука беше писал по тоя въпрос

# 266
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Понеже сменям Божилова, момичета, кажете ми да си избера ли някоя от лекарките в Театъра? Някой тука беше писал по тоя въпрос

За Ангелова съм чувала много добри неща. Водих при нея Силия заради бъбреците по едно време. Обаче преглежда и по селата, все я няма и разни подобни...

# 267
  • Мнения: 122
Търся си сгъваемо креватче.Някой ако има за продаване да свирка.Спешно е, че студа ни хвана неподготвени.

# 268
  • Мнения: 4 370
Вчера на Ивко му беше първия полет. Цял ден се опитва да скочи от къде ли не, и накрая успя. но стана по възможно най безболезнения начин - от повивалника в креватчето , но падна върху олекотената завивка, която беше сгъната на четири. Но днес цял ден ми спи. само се буди да яде и пак спи. Като бебе, дори едното ядене го пропусна. И вече това взе да ме притеснява. Имам ли основание за притеснение. Давайте съвети.

# 269
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Я виж както сънливо време беше цял ден!?
Спокойно нищо му няма на Ивко, просто го е хванал мързела Laughing Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт