Шумен - 9

  • 23 203
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 903
Ани сладурчо голям е станал Hug
И ние сме болни - по-точно само Силви/за сега/. Има възпалена сливица и също сме на Аугментин. Такива температури вдигаше това дете ,че направо луднах. Сега май е по-добре Praynig
Рале, дано Дани бързо се оправи, миличкото Praynig

# 226
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Боже, какви са тия болести, и ние ли така ще се разболяваме? Ужас...
днес сме при Моканов, да видим той какво ще ни каже.
Рая ме ядосва, не иска да суче. Само нощем и вечер, през деня се цедя като коза Sad

# 227
  • Мнения: 381
Болнички дечица има ooooh!Рали бързо да се оправя адашчето.И Дани от две седмици вече я влачи хремата.Ту тече носито ту спира.Днес започнах да давам и Ехинацея по 5 капки два пъти дневно.Да не отиде надолу секрета.
Диде айде бързо оправяне на Силви Praynigи дано другата принцеска не прихване Praynig
Ани голямо станало момчето HugХубавец пу пу Heart Eyes
Ами така ще е мацета болестите за съжаление идват.Дано по-леко се разминаваме Praynig
А и да кажа най накрая и аз за мъката си.Днес вземах листовките ,но на курмуването ме скъсаха.Не искам да коментирам направо.Въртят докато сгрешиш.Поне днес беше така.Бяхме 5 момичета и две момчета.Двете момчета и едното момиче паднаха на лисовките а останалите паднахме на курмуването #Cussing out #2gunfire #2gunfireАма Диде да не се отчаяш,може днес изпитващия да е станал с гъза нагоре Sick

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 15:06 от angelcheto

# 228
  • Шумен
  • Мнения: 67
Ужас, дано всички дечица оздравеят. И аз ги хващам тия вируси и направо ми настръхва  косата когато чувам за тях. Не знам как да се опазя  Sad.

# 229
  • Мнения: 122
Оф, и Стоян е с температура. Днес педката каза , че е от зъбите ама ще видим.
Хайде Пете не се отчайвай, следващия път ще вземеш книжка.

# 230
  • Мнения: 112
Пети, какъв ужас душа. Кога ти е следващата дата да стискаме палци?
Диде, дано Сисето бързо оздравява и да не се заразявате и вие и Танюшата особено! Тони, а вие да не вземете да прихванете сега пък, айде въздържайте се.. Stop
Ех, сладък Ивко, пу пу, ще му изям дупенцето, пу пу. Hug

# 231
  • Мнения: 4 370
То като гледам всички дечица се поразболели! дано леко да минава.

Пете, егати случката, и никой ли не взе изпита!? Кой ви беше изпитващ?

Днес започнах да захранвам Ивко с пюре. Голямо шоу. Давам му малко и той бута с езика и се мръщи. Мисли си че нещо се майтапя с него. Но като видя че аз упорито му пъхам в устата и нададе рев човека. Яде реве и плюе. И така успях около една чаена лъжичка да набутам, а трябваше 2. Смилих се , да не го стресирам от първия път и му дадох цица. А той доволен , суче , пуска зърното, хили се и пак лапа. Заплаших го че пак ще му дам пюре и вече не пусна докато не изпи всичкото мляко!

# 232
  • където има любов
  • Мнения: 307
Аман от тези болести!Ние от няколко дни вече сме добре,но преди това какъв кошмар изживяхме ...Два антибиотика в рамките на 20 дни,но сега слава Богу всичко е наред.Така,че Тониаз на това температура от зъби,хич,ама хич не се хващам.Винаги когато съм си мислела,че Т е от зъби се е оказвал някой вирус.Е ,дано при вас не е така.
Пете,не се отчайвай,моя мъж на осмия път чак е взел книжка,имаш още да се явяваш.
Рали,Дидебързо оздравяване ви желая и дано скоро не ви стигат други болести...
А само като си помисля,че като бях бременна си казвах:
-Веднъж да се роди живо и здраво,нататък е лесно...

# 233
  • Мнения: 903
Светле и аз така си мислех ,че като ги родя и край, всичко по мед и масло ще върви,а то....
При нас зъбите всъщност са причината за възпалената сливица, а от там и температурата. Слава богу другата за сега е добре, което ми дава надежда, че не е вирус и ще се разминем само с това.

# 234
  • Мнения: 4 370
Ние днес минахме и последната ваксина ДТК. Голям рев докато му я бият, но после нито температура , нито нищо. Но пюре категорично отказва да яде. Иска да го кърмя до 5 годишен като Георги Димитров.

# 235
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ани,нормално е да отказва пюрето,за него това е съвсем нова храна,но ти упорствай и ще свикне.Нямам впредвид той да реве,а ти да тъпчеш в устата,а да предлагаш всеки ден по малко.Алекс е доста по-голяма,а така реагира при всяка нова храна.Първата й реакция е да изплюе и при втора,трета хапка предценява дали й харесва.

# 236
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ние ходихме при Моканов на часто и човека каза, че няма проблеми, просто трябва да си носим ортопедичните гащи Simple Smile обаче е трябвало още от болницата да го правим, ама няма кой да ни каже... smile3511
абе, нали уж кърмим да са ни здрави децата, а какви са тия болести,антибиотици... newsm78

# 237
  • Мнения: 4 370
Днес купих пюре от праскова , ако и това не яде утре , спирам пюретата.

# 238
Ани освен 4е може да не му харесва на вкус пюрето има и друго--- той е свикнал на течна храна а сега трябва да полага повече усилия дя преглаща и пюрето неможе да му те4е като кармата в устата,поне Ева беше така--немога да сваря да гребна от буркан4ето и ако се забавя такъв рев беше. Ще свикне но трябва да си упорита

# 239
Поздрави от Фитнес Център Атлетик!
Възхищаваме се на всички вас и бихме желали да направим живота ви по приятен, а ние имаме и възмовностите да го направим.Така че заповядайте при нас.
А ако желаете може да ви организираме и групови занимания на преференциялни цени.
Ние можем да ви помогнем и със съвети така че не се притеснявайте да ни задавате въпроси във форума или на Е- мейл адреса ни:Atletik_shumen@abv.bg.Нашият екип от професионалисти ще ви даде най добрият съвет по отношение на здравословно хранене диети и фитнес.
Надявам се да ни пишете и да ви бъдем от полза!


P.С.Може би ще ми се наложи да се възползвам от вашите съвети  един ден,надявам се не много далечен, когато стана БГ татко.  Simple Smile

С пожелания за здраве на вас и вашите семейства:
Константин Иванов-Управител
Фитнес център Атлетик
Шумен ул.Владайско въстание  109 (кръговото на 8-ми Март)
тел.0899932519



Общи условия

Активация на акаунт