Шумен - 9

  • 23 203
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
Поздрави от Фитнес Център Атлетик!
Възхищаваме се на всички вас и бихме желали да направим живота ви по приятен, а ние имаме и възмовностите да го направим.Така че заповядайте при нас.
А ако желаете може да ви организираме и групови занимания на преференциялни цени.
Ние можем да ви помогнем и със съвети така че не се притеснявайте да ни задавате въпроси във форума или на Е- мейл адреса ни:Atletik_shumen@abv.bg.Нашият екип от професионалисти ще ви даде най добрият съвет по отношение на здравословно хранене диети и фитнес.
Надявам се да ни пишете и да ви бъдем от полза!


P.С.Може би ще ми се наложи да се възползвам от вашите съвети  един ден,надявам се не много далечен, когато стана БГ татко. 

С пожелания за здраве на вас и вашите семейства:
Константин Иванов-Управител
Фитнес център Атлетик
Шумен ул.Владайско въстание  109 (кръговото на 8-ми Март)
тел.0899932519

# 241
  • Мнения: 4 370
Атлетик, аз ще се възползвам да ти задам един въпрос. Направиха ми програма по която тренирам за да вляза във форма след раждането, но едно от упражненията които правя ме притеснява малко, защото чух доста противоречиви мнения за него. А именно упражнението за премахване на т.нар. любовни дръжки или паласките - наколони в двете посоки с леки гирички. А въпроса ми е има ли ефект от него или напротив - разширява талията?
Благодаря ти!

# 242
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте, шуменски майчета!
Имам въпрос към вас, надявам се да ми помогнете.
В Готварския форум се коментира ефикасността на машините за хляб с марка FIF на ТСМ - та въпросът ми е знаете ли някъде в Шумен да се продават такива.
Благодаря ви!!

# 243
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 469
Атлетик, а това не е ли реклама  newsm78, която не би следвала да е тук...

Дораан, продукти на ТСМ продаваха в Биохимията, ама не знам още има ли и дали има машина, каквато търсиш.

# 244
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Тарталетка, благодаря за инфото. И аз си мислех за там, ще мина да проверя.

# 245
Тарталета   
С ъжалявам ако ти изглежда като реклама.Не целяхме това.Ние просто искаме да повишим здравната и спортна култура на всички хора, и просто да им помогнем.Ани вече се възползва от съветите ни.
Надявам се да сме полезни на повече от вас.
Ако все пак смятате че нямаме място във този форум ще уважим мнението ви.

# 246
  • Мнения: 4 370
Напротив Атлетик, страшно се зарадвах когато видях че се появи човек вещ в спорта. След като тук обсъждаме всичко което ни вълнува, защо да не обсъдим и как да поддържаме тялото си. Радвам се че те има!  Peace

# 247
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 469
Не ме засяга  Stop Просто постингът изглежда като рекламен материал, но аз не съм модератор, така че уат евър  Peace

# 248
  • Мнения: 513
Въййй Тарталетка , от кога тоз ник бе мила  Laughing  Joy Joyсмешен харесва ми  WinkОтносно това :
Поздрави от Фитнес Център Атлетик!
Възхищаваме се на всички вас и бихме желали да направим живота ви по приятен, а ние имаме и възмовностите да го направим.Така че заповядайте при нас.
А ако желаете може да ви организираме и групови занимания на преференциялни цени.
Ние можем да ви помогнем и със съвети така че не се притеснявайте да ни задавате въпроси във форума или на Е- мейл адреса ни:Atletik_shumen@abv.bg.Нашият екип от професионалисти ще ви даде най добрият съвет по отношение на здравословно хранене диети и фитнес.
Надявам се да ни пишете и да ви бъдем от полза!


P.С.Може би ще ми се наложи да се възползвам от вашите съвети  един ден,надявам се не много далечен, когато стана БГ татко. 

С пожелания за здраве на вас и вашите семейства:
Константин Иванов-Управител
Фитнес център Атлетик
Шумен ул.Владайско въстание  109 (кръговото на 8-ми Март)
тел.0899932519


Това е сто процентова реклама  Wink, но лично мен не ме притеснява то се очакваше нещо такова ако не си спомняте не много наскоро попълвахме едни анкети свързани с фитнес центровете  Wink

# 249
  • Мнения: 4 370
Наде да не би да имаш вече нет?

Тарталета, имам една торба с дрехи за малко по големи деца. Можем ли да подпомогнем някого?

# 250
  • Мнения: 513
Ани . от другия месец ще имам вече постоянен  Grinning радвам се че казваш за дрехите защото и аз имам малко дрехи за по големи дечица и тъкмо щях да  предлагам да направим някаква организация  Simple Smile аз освен за Шуменския дом за сираци за другаде не знам   newsm78

# 251
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ако чуете, че някой е застрелял Божилова, да знаете че съм аз #2gunfire
не ми се говори сега, че съм бясна, ама през декември ще я сменя завинаги и безвъзвратно, ако ще и под носа ми да й е кабинета Crossing Arms

# 252
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 469
За дрехите обмисляме идеята с една съседка, която работи с една организация за "децата на улицата". Около Коледа или по-скоро края на ноември ще се съберем да видим кой какво е отделил, а дотогава ще се знае къде ще ги занесем. Това за детски дрешки.


Обмислям да организираме пак посещение в дома в с.Васил Друмево. За там ще ни трябват дрехи за деца 6-18г., което ще рече направо наши дрехи. Лично аз вече съм отделила два чувала мои и на мъжа ми дрехи и обувки, които вече не използваме. Така че мислете и по тази линия  Peace Както и дали ще можем да съберем по 1-2 лева, за да им купим някакви играчки  newsm78

# 253
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен! Отдавна не съм влизала, но то все не стига това време.... Приемате ли членове, които обаче все още не са мами /само мислят да помислят по въпроса/? С удоволствие ще се включа в събирането на дрешки за децата от дома в с. В. Друмево. Кажете само кога ще се ходи.... аз съм на линия.

# 254
  • Мнения: 112
С дрешки едва ли мога да помогна, но ако събирате парички мога да вляза в списъка. Разчитайте! Peace

Общи условия

Активация на акаунт