ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 298
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 250
Да не го обсъждаме вече!-подкрепам те  Peace

# 1 426
  • Мнения: 28
Здравейте !
Аз съм нова , но смятам да остана.
Четох темата и се учудих от изказаните мнения за Д-р Емил Тодоров
Аз ходя при него сигурно от 15-16 години и женската консултация той ми води. Нито неднъж не ми е лъхнал на алкохол ! Ако беше алкохолик със сигурност щях да усетя , защото имам непоносимост към тях. То си има признаци , които се виждат с невъоръжено око. Много е внимателен и никога не ме е претупвал с прегледа. Два пъти забравих да му платя потребителската такса , а той нищо не каза. Майка преди години обиколи много АГ специалисти в Русе с Т 38`С от месеци. Той я излекува ! Аз го препоръчвам с две ръце.


За този "доктор" много се изписа,тук повечето сме запознати с работата му.Не с въоръжено око,а от самолет му личи на човека.Да не го обсъждаме вече!
Аз си споделям мнението . Не мога да кажа на бялото - черно ! Нали за това е форума. Всеки сам да си прави изводите.
Ти щом си "прикрита " блондинка , не мисля , че може да ти се има голямо доверие....

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 12:06 от Jenifer76

# 1 427
  • Мнения: 250
Хайде,не се обиждайте,де  Peace

# 1 428
  • Мнения: 12
Jenifer76,
личните обиди хич не ми се нравят момиче!!!!

Нито ме познаваш,нито знаеш какво съм преживяла,видяла и т.н.
Както ти изказваш мнение,така и всеки един тук.
Един аватар едва ли говори нещо за човека,не ми обяснявай може ли да ми се има доверие или не,запази си злобните коментари за близки и познати и не си избивай комплексите във форума!!!
Разбира се че човек има мнение за нещата,както ти си изказала своето,така и аз моето,по същия начин са споделили и момичетата през годините за упоменатия "лекар" своите впечатления!Всеки решава за себе си!
Това е форум за споделяне,не е предаването "сблъсък"!Тук не защитаваме или оплюваме,тук разказваме преживяванията си,ако твоите са положителни-моите почитания,но в най-голям процент за този лекар,коментарите са препокрити и едни и същи.Това не е маловажно и трябва да се знае!

# 1 429
  • Мнения: 59
Точно така, и аз съм на същото мнение !Форума е за това - да си изказваме мненията , не да се сърдим  заради мненията на другите , а още по-малко пък по някакъв начин да ги обиждаме или нараняваме.

# 1 430
  • Мнения: 28
Извинявам се , че бях малко груба. Но прикрита блондинка не можеш да казваш да не обсъждаме темата вече.
.Да не го обсъждаме вече![/b][/color]
Това е равнозначно никой да не пише нищо хубаво за този лекар. Аз ако искам ще изпиша още 20 поста със суперлативи по негов адрес и само Модераторите могат да ми направят забележка за каквото и да било. А ти не си такава.
Забелязах езна тенденция след всяко хубаво мнение написано за Д-р Емил Тодоров да се отвърне със злобен коментар. Аз на това казвам злобни забележки. Според мен ако имаше някаква доза истина в твърденията досега да е останал без пациентки. Доколкото знам това не е така.

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 18:21 от Jenifer76

# 1 431
  • Мнения: 12
Съжалявам ако съм била крайна!  bouquetНямам намерение да обиждам съфорумките си,все пак ние тук сме едно семейство,свързани сме по някакъв начин,отдавна чета като гост,в много моменти от живота ми тук съм намирала сили да продължа напред,не искам да злепоставя никого,повярвай ми Jenifer76,но наистина за този човек съм сигурна и съм била свидетел,радвам се че ти си нямала проблем и нещата ти са минали добре.За мен обаче ,а и както чета тук,за много мами мнението ми за него е категорично!

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 20:39 от прикрита блондинка

# 1 432
  • Мнения: 28
Блондинка започваш да се повтаряш вече. Мнението на повечето мами тук било като твоето... май се опитваш сама себе си да убедиш , че е така... Аз видях лошо мнение почти само от гости.

# 1 433
  • Мнения: 58
Здравейте, дайте ми някакво мнение за д-р Дуваджиев?!Имате ли впечатления?

# 1 434
  • Мнения: 250
Jenifer76,прикрита блондинка,особено Jenifer76,хайде да престанете да се заяждате една с друга,а?Темата е ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе,а не-С КОГО ДА СЕ ЗАЯЖДАМ  Crossing Arms

# 1 435
  • Мнения: 14 133
Аз имам едно питане към някоя от ходещите при д-р Зарзаланов момичета .  Wink
Частният му кабинет все още ли е на същото място.  newsm78

# 1 436
  • Мнения: 2 755
За Дуваджиев мога да кажа, че е некомпетеентен и склонен да  прави опити с пациентите. Обича да се упражнява на операции, в случай,че не знае какво друго да направи. Освен това е  станал много коммерсиален. Има пациентки и аз бях от тях, но не съм доволна. Единствено фоликуметрия  прави добре, то все пак е едно просто гледане с видеозон, но тогава минах по касата.

# 1 437
  • Мнения: 226
Аз имам едно питане към някоя от ходещите при д-р Зарзаланов момичета .  Wink
Частният му кабинет все още ли е на същото място.  newsm78
Кабинетът му е на улица Муткурова след пресечката с улица Мария Луиза. В една нова кооперация се намира. Сравнително от скоро е там.

# 1 438
  • Мнения: 14 133
Кабинетът му е на улица Муткурова след пресечката с улица Мария Луиза. В една нова кооперация се намира. Сравнително от скоро е там.
Благодаря!  Heart Eyes С него работя, ако ми се наложи болничен престой. Затова попитах за актуални координати.  Wink

# 1 439
  • Мнения: 58
Дами...опитвам се да прочета всичко ,което сте писали ама трудна работа  ooooh!
Затова ще споделя и ако някой се включе със съвет.. ще черпя  Laughing Wink Wink Wink
Бременна съм 12 г.с. и умувам при кога да се запиша за консултация.Тази седмица ще се записвам и в интерес на истината просто не знам при кого... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт