ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 411
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 820
Момичета,ще съм много благодарна,ако има измежду вас раждали със секцио при
д-р Стела Минчева и ми споделят някакви впечатления  bouquet

Две приятелки раждаха секцио при нея и са много доволни.

# 1 411
  • Мнения: 998
Zl-76,
Благодаря ти за бързият отговор Hug
Моята лекарка е приятелка с нея и твърди,че тя е най-добра в секциото за това ми я избра.
Но нали наближава и се притеснявам малко Blush

# 1 412
  • Мнения: 820
Zl-76,
Благодаря ти за бързият отговор Hug
Моята лекарка е приятелка с нея и твърди,че тя е най-добра в секциото за това ми я избра.
Но нали наближава и се притеснявам малко Blush

Коя ти е лекарката, ако не е тайна?

Аз не я познавам Д-р Минчева, но моите двете приятелки лежаха в Патология, тя ги следеше и двете с проблемни бременности и сега си имат здрави дечица...

Не се притеснявай - всичко ще е наред - мисли позитивно  Hug

# 1 413
  • Мнения: 998
Лекарката ми е д-р Терзиева в Първа поликлиника.
На ФМ съм ходила д-р Йорданова в Евромедисон,доколкото знам тя също е в Патология.

# 1 414
  • Мнения: 820
Лекарката ми е д-р Терзиева в Първа поликлиника.
На ФМ съм ходила д-р Йорданова в Евромедисон,доколкото знам тя също е в Патология.


Д-р Йорданова също прави секцио- аз имам чудесни впечатления от нея.

Минчева е шеф на Патология, Йорданова е навсякъде - във всички отделения може да я видиш.

За Терзиева нямам мнение, но щом ти урежда нещата с Минчева  няма от какво да се притесняваш  Peace

# 1 415
  • Мнения: 998

Д-р Йорданова също прави секцио- аз имам чудесни впечатления от нея.
Даже ,ако не се лъжа ти ми я препоръча като пусках навремето тема за ФМ в Евромедисон Wink
Сега е момента да ти благодаря,защото е много старателна,амбициозна и внимателна.
Прегледите ми бяха много подробни и обстойни,на всяка ФМ ме гледаше поне час
  bouquet

# 1 416
  • Мнения: 820

Д-р Йорданова също прави секцио- аз имам чудесни впечатления от нея.
Даже ,ако не се лъжа ти ми я препоръча като пусках навремето тема за ФМ в Евромедисон Wink
Сега е момента да ти благодаря,защото е много старателна,амбициозна и внимателна.
Прегледите ми бяха много подробни и обстойни,на всяка ФМ ме гледаше поне час
  bouquet

Радвам се, че съм била полезна! Можеш и с нея да се уговориш - сигурна съм няма да ти откаже!
Успех и пиши   bouquet

# 1 417
  • Мнения: 998
Благодаря Hug
Живот и здраве със сигурност ще се похваля!
  bouquet

# 1 418
  • Мнения: 2 019
Аз съм раждала при д-р Стела Минчева и бих го направила отново,доволна съм,но раждах нормално.Знам,че изражда и секцио,моя приятелка в осми месец по спешност ражда при нея секцио без усложнения,така че я препоръчвам Peace

# 1 419
  • Мнения: 998
Garnet,
Благодаря,че се включи,успокоих се малко от вашите позтивни мнения,момичета  bouquet

# 1 420
За който доктор и да се разровиш, ще прочетеш противоречиви мнения.  Wink
Късмет в избора!  Praynig  Heart Eyes

Дано да имам късмет , наистина, май ще ида другата седмица , ако не поне ще си напиша и аз мнението  Peace
[/quote

Здравейте, моля споделете своето мнение за д-р Нейкова ако вече имате. Аз съм бременна и имам намерение да ходя при нея на консултации (препоръча ми я д-р Фани Тонева).

# 1 421
  • Мнения: 2 019
Garnet,
Благодаря,че се включи,успокоих се малко от вашите позтивни мнения,момичета  bouquet
успех и скоро да се похвалиш  bouquet

# 1 422
  • Мнения: 28
Здравейте !
Аз съм нова , но смятам да остана.
Четох темата и се учудих от изказаните мнения за Д-р Емил Тодоров
Аз ходя при него сигурно от 15-16 години и женската консултация той ми води. Нито неднъж не ми е лъхнал на алкохол ! Ако беше алкохолик със сигурност щях да усетя , защото имам непоносимост към тях. То си има признаци , които се виждат с невъоръжено око. Много е внимателен и никога не ме е претупвал с прегледа. Два пъти забравих да му платя потребителската такса , а той нищо не каза. Майка преди години обиколи много АГ специалисти в Русе с Т 38`С от месеци. Той я излекува ! Аз го препоръчвам с две ръце.

# 1 423
  • Мнения: 214
Момичета,ще съм много благодарна,ако има измежду вас раждали със секцио при
д-р Стела Минчева и ми споделят някакви впечатления  bouquet
Здравей!
Аз раждах при д-р Минчева. Тя наблюдава и проблемната ми бременност. Благодарение на грижите й имам най-прекрасните близнаци. Раждането беше със секцио. Белег нямам, защото ми направи специален шев - с копчета. Възстанових се за около седмица (за учудване на всички) - без сраствания, дърпане, болки... Операцията беше перфектна, въпреки проблемите около бременността, положението на бебетата, възрастта ми, пълната упойка... Сигурна съм, че следващия път пак нея ще избера Laughing
И д-р Йорданова ме е преглеждала - много добър диагностик е, изключително внимателна и позитивна.
Желая ти леко раждане и бързо възстановяване Peace

# 1 424
  • Мнения: 12
Здравейте !
Аз съм нова , но смятам да остана.
Четох темата и се учудих от изказаните мнения за Д-р Емил Тодоров
Аз ходя при него сигурно от 15-16 години и женската консултация той ми води. Нито неднъж не ми е лъхнал на алкохол ! Ако беше алкохолик със сигурност щях да усетя , защото имам непоносимост към тях. То си има признаци , които се виждат с невъоръжено око. Много е внимателен и никога не ме е претупвал с прегледа. Два пъти забравих да му платя потребителската такса , а той нищо не каза. Майка преди години обиколи много АГ специалисти в Русе с Т 38`С от месеци. Той я излекува ! Аз го препоръчвам с две ръце.


[За този "доктор" много се изписа,тук повечето сме запознати с работата му.Не с въоръжено око,а от самолет му личи на човека.Да не го обсъждаме вече!

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 20:42 от прикрита блондинка

Общи условия

Активация на акаунт