Хайде на СТИКЕРИТЕ - благотворителност и кърмаческа пропаганда!

  • 4 278
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
Aз искам стикер номер 3.
Може ли някой да ми запази, а аз ще помоля Смърфиета да ми го вземе от срещата на БКП Wink

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Запазете ми N:3 да не свършат преди да се видим Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 2 901
Мисля, че идеята е страхотна за тези стикери и естествено - къде е най-удачно да се сложат - на колата, но не трябва ли да има някакъв надпис, че има бебе в колата или това е ясно от бебешкия елемент?!?

Извинявам се на всички недоразбрали стикер №4, но макар и агресивен, той е достатъчно ясен, а и на авторите - поздравления, агресивната реклама "продава" повече! Можете да си навлечете единствено енгативни мнения откъм некърмещи майки, но не такива които дълго са кърмели пък са спрели с времето, а такива дето са ранно отбили, но не виждам чии проблем е това - изборът е бил техен, а на всяко читаво АМ, което ползват пише съвсем ясно, че това АМ майчината кърма е най-добрата храна на тяхното бебе и тем подобни, така че няма да преоткрият топлата вода.

Дали ще е възможно определено количество от тези стикери да се донесат на срещата на 17ти този месец, за да можем там да си купим - от кравешките стикери моля също донесете! Можете и да донесете от другите рекламни материали на БГ Мамма. Тенк ю!

# 33
  • Мнения: 980
Харесва ми номер 3 и ще си закупя на Бузлуджа. Кравата е екстремна, познайте кой е създателя й? Mr. Green

Сега....
Имам идея за ето такива стикери, които да се лепят от вътрешната страна на стъклото на колата на кърмачетата.  Grinning



Другите водачи на МПС-та да внимават, да не прекъснат обяда на детето. Mr. Green

Одобрявате ли ги? Размера тук не е реален, ще е 10/10см приблизително.

Мисля да се включа в дарителската акция с тях. Мога да успея да ги направя до петък, знам ли...

Но сега търся само вашето мнение. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 371
а такива дето са ранно отбили, но не виждам чии проблем е това - изборът е бил техен, а на всяко читаво АМ, което ползват пише съвсем ясно, че това АМ майчината кърма е най-добрата храна на тяхното бебе и тем подобни, така че няма да преоткрият топлата вода.
Не си права, защото някои жени спират да кърмят не по собствено желание.
Аз кърмих средно, според някои дълго Wink

# 35
  • Мнения: 1 737
Идеята за стикер на мама моник най - много ми харесва! Може ли нейния стикер да замени стикера с кравата, или вече са отпечатани? Нека следващия път да се пусне конкурс и мамите да изберат най-доброто, има и други художници тук. thumbsup
mama monik, позволяваш ли коментар относно дизайна на лични?

# 36
  • Мнения: 980
Идеята за стикер на мама моник най - много ми харесва! Може ли нейния стикер да замени стикера с кравата, или вече са отпечатани? Нека следващия път да се пусне конкурс и мамите да изберат най-доброто, има и други художници тук. thumbsup
mama monik, позволяваш ли коментар относно дизайна на лични?

Позволявам, само ако е в стила на горния  Mr. Green

За печата няма проблем, щом каузата си заслужава Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 371
Мамо Моник, не мисля, че е добра идея лепенките да се лепят от вътрешната страна, защото задния прозорец има реотани и може да стане фал си мисля аз. Аз лично не бих си залепила от вътре Thinking
А и вече сменям три лепенки на колата и все са външно залепващи се(не защото се скпават или нещо такова, ами защото си купувам по-хубави). Мъжа ми също не би ми дал да залепя вътрешна лепенка на колата му Peace

# 38
  • Мнения: 6 243
Идеята за стикер на мама моник най - много ми харесва! Може ли нейния стикер да замени стикера с кравата, или вече са отпечатани?
Нека следващия път да се пусне конкурс и мамите да изберат най-доброто, има и други художници тук. thumbsup
mama monik, позволяваш ли коментар относно дизайна на лични?
Стикерите са вече готови и след малко отивам да ги взема.
Конкурс имаше, но на местно ниво  Wink (трябваше да реагираме в кратки срокове и нямаше възможност за общофорумски консенсус). Занапред, ако времето позволява, ще се съобразим с мненията на всички съфорумки.

Всъщност нашите двама дизайнери направиха чудеса от храброст и аз лично съм им безкрайно благодарна - това са мама Дрина и дизайнерът на в-к Старозагорски новини, който - макар и анонимен и непознат за нас, чрез нашата Лалка успя да угоди на безкрайните ми претенции по отношение на дизайна на стикер № 2.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Стикерите са дадени за печат още вчера и естествено не може да става дума за промени в текста или дизайна.

Идеята за стикерите и реализацията и бяха на плещите на "старозагорксата кърмаческа общност". И мога да кажа, че вече повече от седмица се занимаваме с това - текстове, картинки, предпочитания. Отне ни толкова време най-вече защото всички сме с различни вкусове и виждания и докато стигнем до крайните варианти всеки направи някакъв компромис и така се получих тези стикери. Един вид за всекиго по нещо.

Само си представете каква галимация щеше да настане, ако се беше пуснала тема за подбор тук. Че ние 5 човека бяхме толкова затруднени, какво остава за 500. Ясно е, че всеки разбира нещата по свой си начин и вкусовете се различават коренно. Точно затова се опитахме да направим няколко вида, за да има избор - нежен, романтичен, майчински и разбира се екстремен.
Сигурна съм, че ще има такива на които нищо не им е допаднало и това е нормално, затова могат да се направят нови стикери, може и да участват други хора. Изобщо всичко може, само да има желание и инициатива. Нашето начинение със събирането на парите за децата включва горните 4 стикера (все пак средставата, които влагаме в тях не са неограничени). Ето, че Моник предлага и други варианти - чудесно! Ако успееш да ги направиш до Петък ще е още по-добре.

Всъщност става въпрос за благотворителна акция и в случая аз бих си купила и стикер на който пише "Аз съм прасе!", защото дори и да го захвърля някъде после ще знам, че 5 лв от моя джоб са отишли за обувки на едно дете в нужда.

П.П: Кравата е мой проект и изработка, ако изобщо има нужда да го уточнявам  Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 18:49 от Jade

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Имам идея за ето такива стикери, които да се лепят от вътрешната страна на стъклото на колата на кърмачетата.  Grinning


Принципно идеята ти е много хубава... Обаче за лепене на стъклата на кола - НЕ СТАВА... Забранено е с НОРМАТИВЕН АКТ... Ще в излъжа дали това беше Закона за движението по пътищата или някой от допълващите го подзаконови нормативни актове... Та е ЗАБРАНЕНО да се лепят каквито и да е стикери по стъклата на колата... Поради факта, че пречели на видимостта... А как стои въпроса със стикерите на винетките, гражданската отговорност и годишните прегледи - не ме питайте... Това правило беше измислено при експанзията на "застрахователите" и техните лепенки по стъклата на колите - ВИС-2, СИК, 777 и други подобни... Така че, по-добре е да се измисли някакъв различен вариант...

Иначе дизайна на картинката е много добър...

# 41
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Аз имах и идеята да си направя и тениски и потници с такива картинки и с логото на бг-мамма. Може и това да направите по-нататък. Както виждам има интерес Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 980
Така че, по-добре е да се измисли някакъв различен вариант...

Няма време! (тук се включва човечето от минута е много Simple Smile)
 
Чудно.... Помня, че в закона се опоменава за стикери на застрахователни агенции. Аз имам лепенка на Авент "бебе в колата", залепена на задното стъкло, в ъгъла, от вътрешната страна.  Rolling Eyes
Никой не ми е правил проблем, а са ме спирали за провинения....







# 43
  • Мнения: 6 243
Експресе, ти ме хвърляш в джаза. Не съм и чувала за такава забрана.
Мамо Моник, ще направя справка и ще пиша какво съм намерила. Задръж положението на тая точка.

# 44
  • Мнения: 8 462
Асинка или Нели, някоя от вас ще може ли да ми вземе 1 и 3-ти нстикер от Конгреса, а за парите ще се разберем в кю-то, или на лични.
Нели, чакам оторизация в кю-то от 150 години hahaha
Готова съм ,душа!1 или 3?За кю--то не ми говори,не е включено още.Не само ти чакаш,имай търпение!В следващите 150 години ще се включа.Не се блъскайте,моля,има си ред!

Общи условия

Активация на акаунт