Хайде на СТИКЕРИТЕ - благотворителност и кърмаческа пропаганда!

  • 4 277
  • 61
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мили мами кърмачки и тук таме про-кърмачески настроени татковци,
по повод събирането на Бузлуджа този петък бяхме решили да направим една благотворителна кампания за събиране на средства, с които да можем да закупим обувки на децата от дома за деца с увреждания в село Петрово.

Г-жа Сладка Хапка обаче беше осенена от идеята вместо просто да събираме пари да направим стикери, които да продаваме на по-висока от себестойността им цена и по този начин да осигурим средставата.

Стикерите са 4 вида и бройките са ограничени. Те разбира се не са само за тези от вас, които ще идват на Бузлуджа. Спокойно може да си поръчате на някоя мама от вашия град, която ще присъства.

Цената на стикер е 5 лв.
Ще се печатат на бяло (правоъгълните) и прозрачно (кръглите) фолио. Мастилата са устойчиви за външни условия.

Ето и как изглеждат:

1.    2.

3.    4.

5.

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 13:13 от Бу

# 1
  • Мнения: 6 243
Ако има желаещи за стикери от градове без представители на Бузлуджанския конгрес, пишете ни на лични, за да уредим доставката!

# 2
  • Мнения: 790
Идеята е много добра и стикерите са страхотни. Ще си взема непременно!

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
искам 1 и 3...как си ги порьчам платя и в3ема?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
искам 1 и 3...как си ги порьчам платя и в3ема?

Начина е следният... Изпращаме ти стикерите в обикновено писмо с Български Пощи... Естествено, като първо си ни пратила точния си адрес... Пък ти можеш да платиш стикерите по сметката на мамите и татковците от старозагорското Движение на Българските Майки... Ето я и самата сметка...

IBAN:   BG77 FINV 9150 10DA NIEL 79
BIC:   FINVBGSF
Първа Инвестиционна Банка АД, клон Стара Загора...
Титуляр: Даниел Георгиев Йорданов...

# 5
  • Мнения: 3 926
Ава, аз мога да ги платя вместо теб и да ги взема от там, а ти като се прибереш ще ми дадеш паричките и ще получиш стикери Hug

# 6
  • Мнения: 4 155
Какъв е смисъла на 4-тия стикер с кравата? Не знам дали е от ранния час, но не го разбирам.

# 7
  • Мнения: 2 071
Какъв е смисъла на 4-тия стикер с кравата? Не знам дали е от ранния час, но не го разбирам.
Без да се заяждам, мисля, че смисълът е, че кравите са тъпи, а децата, които не пият майчино мляко - също.
Инициативата е прекрасна, мисля да закупя от стикерите (въпреки, че не съм кърмачка, но съм с твърдо убеждение, че кърмата е най-добрата храна за бебетата), но смятам, че с последния стикер сте прекалили - звучи шеговито-подигравателно, а и вярвам, че това е ефекта, който сте търсили!

# 8
  • София
  • Мнения: 167
Леле! И аз не го разбирам този с кравата... пък вече не е толкоз рано... май и аз съм като кравите Embarassed
Но идеята ми харесва много! Ще се включа! newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз искам стикер - ще пиша на лични!

# 10
  • Мнения: 922
Недоспала съм от няколко нощи и не включвам бързо Tired hahaha (май съм за последния стикер)
Но искам и аз стикер, а не мога да дойда на срещата...
Ekcnpec, пращам паричките по сметката (която си дал), личния си адрес и толкова ли?!

А това за кравата и аз не го разбрах - не е нужно да имаме много акъл, за да кърмим ли?! Щото ако е така - отговарям на условието hahaha Joy

Поздрави и весел ден Hug

# 11
  • Мнения: 8 462
Номер 3 искам.Ще си го взема на Бузлуджа!

# 12
  • Мнения: 1 547
Какъв е смисъла на 4-тия стикер с кравата? Не знам дали е от ранния час, но не го разбирам.
Без да се заяждам, мисля, че смисълът е, че кравите са тъпи, а децата, които не пият майчино мляко - също.
Инициативата е прекрасна, мисля да закупя от стикерите (въпреки, че не съм кърмачка, но съм с твърдо убеждение, че кърмата е най-добрата храна за бебетата), но смятам, че с последния стикер сте прекалили - звучи шеговито-подигравателно, а и вярвам, че това е ефекта, който сте търсили!


Сигурно сте прави.

За инициативата спор няма. С парите от стикерите ще помогнем на деца в нужда.

Аз лично ще си взема от стикер номер 4 с кравата. Не мисля, че смисълът е определящ в случая. Все пак става въпрос за стикер за кола. Номер 2 също бива, но другите не бих ги сложила на колата си. Представям си тогава как ще ме гледат останалите участници в движението - жена, руса ---- свързва се с кокошка или овца, но все пак кърмим ---значи кравата е подходяща.  Mr. Green

А и не бива да се възприемаме толкова насериозно. Животът е кратък и ако не друго, поне може да се погрижим да е весел и смешен  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 13
  • Мнения: 2 149
Този с кравата най ми харесва, не схващам какъв е смисълът, но май не съм единствена.Един вид
"Защо да кърмим ли?" - за какво си задаваме въпроси, то и кравите не са умни, пък умното са избрали - да кърмят...а ние искаме да си отговаряме на въпроси.
Не знам...

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ава, аз мога да ги платя вместо теб и да ги взема от там, а ти като се прибереш ще ми дадеш паричките и ще получиш стикери Hug
ра3брахме се Hug Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 431
Прекрасна инициатива, но това с кравата ми се струва като антиреклама на кърменето. Crazy Shocked

# 16
  • Мнения: 412
И аз искам  Grinning
Не ми харесва слогана "Изборът на бебето" малко като "изберете българското" звучи, въобще не се заяждам, само избирам на глас  Peace това е по-скоро изборът на природата, а не на бебето както и да е...значи № 1 и №3 отпадат, този с кравата ми идва агресивен така че остава шарения - № 2, макар че конкретно той по какъв начин пропагандира кърменето  newsm78. Все пак избирам него  Peace
Може ли ако hedra преотстъпи авторските права, да се направи стикер с нейния аватар "Кърменето не е начин на хранене - то е начин на живот" дано цитирам точно, а и картинката и е чудесна  Heart Eyes
Аз съм в софия-младост, ако има начин да получа картинката на живо от някого, моля ви пишете ми.
Благодаря предварително   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
ама верно ли не схващате идеята на кравешката картинка? сигурно защото не са ви кърмили, а сте пили краве мляко...

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Кравешкият стикер наистина поражда различни интерпретации. Оригиналната идея обаче се свързва с това, че двата вида мляко са с различна насоченост според специфичните нужди на вида - малките човеци претърпяват огромно развитие на мозъка през първите 2г от живота си и човешкото мляко е със състав,който максимално да го подпомага. При кравите се цели предимно бързо нарастване на тегло, а за мозъчните им функции е известно, че са доста ограничени - съответно и млякото им е с подходящата композиция за това, а не за мозъчно развитие. Оттам и едно неприятно звучащо внушение...
И макар че АМ на практика сигурно е по-близо по състав до кърмата, отколкото до кравето мляко след всичките обработки и добавки, които получава, съм сигурна, че този стикер ще предизвиква негативни реакции у майките, които не кърмят и на практика може да изиграе обратна роля вместо популяризиране на кърменето (каквато е една от целите).
Самият стикер е забавен - но за мен е твърде агресивен.
Моят фаворит е номер 3 и него ще си взема Grinning
Чандра, авторските права на слогана са на д-р Сиърс, не мои Grinning Иначе снимката е моя лична и бих я предоставила, но мисля, че не е достатъчно ясна - в смисъл, не става ясно от пръв поглед какво е снимано newsm78

# 19
  • Мнения: 1 976
СТрахотна е идеята за стикерите....
Предлагам да се продължи и да се помисли по - сериозно върху слоуганите, защото в света на рекламата те наистина работят!!!
От рекламна гледна точка - наистина стикерът с кравата е доста объркващ и неясен...всеки ще го приеме различно....а някои дори ще се обидят.... но ако се повдигне тема относно слоуганите, тогава ще си давам мнението...
yanita , това дето си го написала, смешка ли е???
сега само мога да ви поздравя за идеята   newsm10
И аз искам стикер, но знам точно кого лично да питам  Wink

# 20
  • Мнения: 1 976
hedra! Снимката е страхотна и е мнооого ясно за какво става въпрос  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
не бе, не е смешка. същото е, което обясни hedra, но с по-малко думи и в духа на няколко коментара по-горе.
простете ми, ако не се изразявам достатъчно ясно.

# 22
  • Мнения: 1 559
    чудесна инициатива! Аз си избрах стикер 3 (мъжът ми се нави да си го лепнем на колата Party) Mr. Green  Иначе и кравешкият  ми допада,но закачката е леко грубовата, пък и не всички биха разбрали смисъла. Избрах 3, защото при него посланието е много ясно и представено нежно, не се натрапва агресивно.
    Има ли някой от София, който би се ангажирал да ми го вземе? До края на седмицата не сме в София, а от тук няма как да приведа парички по сметката, пък и да се мъкна с дребното по банки като се приберем няма да ми е лесно Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 926
Така, аз се наемам да донеса стикери. Само кажете колко Grinning Пък и имам компютър вкъщи и ще мога да държа връзка с форума докато трае конгресът Grinning

# 24
  • Мнения: 1 559
    Супер! Hug За мен стикер номер 3 Grinning Много ти благодаря, Асинка!  bouquet
    Другата седмица вече сме си в София и ще се уговорим как да си вземем стикера и да ти носим паричките. И без това съм си наумила най-сетне да се замъкнем до кърмаческите срещи горещи пред НДК, ще е страхотно, ако и ти ходиш там Grinning

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 13:10 от MammaEli

# 25
  • Мнения: 2 381
И за мен стикер номер 3, моля Blush
Ще пиша ЛС на Небесна Краставица, дано няма нищо против да ми донесе!

# 26
  • Мнения: 2 614
Асинка или Нели, някоя от вас ще може ли да ми вземе 1 и 3-ти нстикер от Конгреса, а за парите ще се разберем в кю-то, или на лични.
Нели, чакам оторизация в кю-то от 150 години hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 3 648
Честно да си призная аз реших, че става въпрос за нещо като значки! защо реших, че стикер е значка - незнам. Неможе ли да се направят значки и да си ги носим на ревера?!

# 28
  • Мнения: 6 243
Честно да си призная аз реших, че става въпрос за нещо като значки! защо реших, че стикер е значка - незнам. Неможе ли да се направят значки и да си ги носим на ревера?!
ПРинципно всичко може.
В конкретния случай обаче - не. Става дума за акция ва ДБМ - Стара Загора, при която целта е да се съберат парички за един Дом. До тук в стикерите ние сме инвестирали неималка сума. Докато не ги разпродадем, няма да имаме възможност да правим други неща. А разпродадем ли стикерите, ще сме събрали достатъчно пари за тази конкретна цел.

Така че значките остават като идея за друга акция.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За мен - стикер номер 2 Grinning

# 30
  • Мнения: 4 371
Aз искам стикер номер 3.
Може ли някой да ми запази, а аз ще помоля Смърфиета да ми го вземе от срещата на БКП Wink

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Запазете ми N:3 да не свършат преди да се видим Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 2 901
Мисля, че идеята е страхотна за тези стикери и естествено - къде е най-удачно да се сложат - на колата, но не трябва ли да има някакъв надпис, че има бебе в колата или това е ясно от бебешкия елемент?!?

Извинявам се на всички недоразбрали стикер №4, но макар и агресивен, той е достатъчно ясен, а и на авторите - поздравления, агресивната реклама "продава" повече! Можете да си навлечете единствено енгативни мнения откъм некърмещи майки, но не такива които дълго са кърмели пък са спрели с времето, а такива дето са ранно отбили, но не виждам чии проблем е това - изборът е бил техен, а на всяко читаво АМ, което ползват пише съвсем ясно, че това АМ майчината кърма е най-добрата храна на тяхното бебе и тем подобни, така че няма да преоткрият топлата вода.

Дали ще е възможно определено количество от тези стикери да се донесат на срещата на 17ти този месец, за да можем там да си купим - от кравешките стикери моля също донесете! Можете и да донесете от другите рекламни материали на БГ Мамма. Тенк ю!

# 33
  • Мнения: 980
Харесва ми номер 3 и ще си закупя на Бузлуджа. Кравата е екстремна, познайте кой е създателя й? Mr. Green

Сега....
Имам идея за ето такива стикери, които да се лепят от вътрешната страна на стъклото на колата на кърмачетата.  Grinning



Другите водачи на МПС-та да внимават, да не прекъснат обяда на детето. Mr. Green

Одобрявате ли ги? Размера тук не е реален, ще е 10/10см приблизително.

Мисля да се включа в дарителската акция с тях. Мога да успея да ги направя до петък, знам ли...

Но сега търся само вашето мнение. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 371
а такива дето са ранно отбили, но не виждам чии проблем е това - изборът е бил техен, а на всяко читаво АМ, което ползват пише съвсем ясно, че това АМ майчината кърма е най-добрата храна на тяхното бебе и тем подобни, така че няма да преоткрият топлата вода.
Не си права, защото някои жени спират да кърмят не по собствено желание.
Аз кърмих средно, според някои дълго Wink

# 35
  • Мнения: 1 737
Идеята за стикер на мама моник най - много ми харесва! Може ли нейния стикер да замени стикера с кравата, или вече са отпечатани? Нека следващия път да се пусне конкурс и мамите да изберат най-доброто, има и други художници тук. thumbsup
mama monik, позволяваш ли коментар относно дизайна на лични?

# 36
  • Мнения: 980
Идеята за стикер на мама моник най - много ми харесва! Може ли нейния стикер да замени стикера с кравата, или вече са отпечатани? Нека следващия път да се пусне конкурс и мамите да изберат най-доброто, има и други художници тук. thumbsup
mama monik, позволяваш ли коментар относно дизайна на лични?

Позволявам, само ако е в стила на горния  Mr. Green

За печата няма проблем, щом каузата си заслужава Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 371
Мамо Моник, не мисля, че е добра идея лепенките да се лепят от вътрешната страна, защото задния прозорец има реотани и може да стане фал си мисля аз. Аз лично не бих си залепила от вътре Thinking
А и вече сменям три лепенки на колата и все са външно залепващи се(не защото се скпават или нещо такова, ами защото си купувам по-хубави). Мъжа ми също не би ми дал да залепя вътрешна лепенка на колата му Peace

# 38
  • Мнения: 6 243
Идеята за стикер на мама моник най - много ми харесва! Може ли нейния стикер да замени стикера с кравата, или вече са отпечатани?
Нека следващия път да се пусне конкурс и мамите да изберат най-доброто, има и други художници тук. thumbsup
mama monik, позволяваш ли коментар относно дизайна на лични?
Стикерите са вече готови и след малко отивам да ги взема.
Конкурс имаше, но на местно ниво  Wink (трябваше да реагираме в кратки срокове и нямаше възможност за общофорумски консенсус). Занапред, ако времето позволява, ще се съобразим с мненията на всички съфорумки.

Всъщност нашите двама дизайнери направиха чудеса от храброст и аз лично съм им безкрайно благодарна - това са мама Дрина и дизайнерът на в-к Старозагорски новини, който - макар и анонимен и непознат за нас, чрез нашата Лалка успя да угоди на безкрайните ми претенции по отношение на дизайна на стикер № 2.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Стикерите са дадени за печат още вчера и естествено не може да става дума за промени в текста или дизайна.

Идеята за стикерите и реализацията и бяха на плещите на "старозагорксата кърмаческа общност". И мога да кажа, че вече повече от седмица се занимаваме с това - текстове, картинки, предпочитания. Отне ни толкова време най-вече защото всички сме с различни вкусове и виждания и докато стигнем до крайните варианти всеки направи някакъв компромис и така се получих тези стикери. Един вид за всекиго по нещо.

Само си представете каква галимация щеше да настане, ако се беше пуснала тема за подбор тук. Че ние 5 човека бяхме толкова затруднени, какво остава за 500. Ясно е, че всеки разбира нещата по свой си начин и вкусовете се различават коренно. Точно затова се опитахме да направим няколко вида, за да има избор - нежен, романтичен, майчински и разбира се екстремен.
Сигурна съм, че ще има такива на които нищо не им е допаднало и това е нормално, затова могат да се направят нови стикери, може и да участват други хора. Изобщо всичко може, само да има желание и инициатива. Нашето начинение със събирането на парите за децата включва горните 4 стикера (все пак средставата, които влагаме в тях не са неограничени). Ето, че Моник предлага и други варианти - чудесно! Ако успееш да ги направиш до Петък ще е още по-добре.

Всъщност става въпрос за благотворителна акция и в случая аз бих си купила и стикер на който пише "Аз съм прасе!", защото дори и да го захвърля някъде после ще знам, че 5 лв от моя джоб са отишли за обувки на едно дете в нужда.

П.П: Кравата е мой проект и изработка, ако изобщо има нужда да го уточнявам  Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 18:49 от Jade

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Имам идея за ето такива стикери, които да се лепят от вътрешната страна на стъклото на колата на кърмачетата.  Grinning


Принципно идеята ти е много хубава... Обаче за лепене на стъклата на кола - НЕ СТАВА... Забранено е с НОРМАТИВЕН АКТ... Ще в излъжа дали това беше Закона за движението по пътищата или някой от допълващите го подзаконови нормативни актове... Та е ЗАБРАНЕНО да се лепят каквито и да е стикери по стъклата на колата... Поради факта, че пречели на видимостта... А как стои въпроса със стикерите на винетките, гражданската отговорност и годишните прегледи - не ме питайте... Това правило беше измислено при експанзията на "застрахователите" и техните лепенки по стъклата на колите - ВИС-2, СИК, 777 и други подобни... Така че, по-добре е да се измисли някакъв различен вариант...

Иначе дизайна на картинката е много добър...

# 41
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Аз имах и идеята да си направя и тениски и потници с такива картинки и с логото на бг-мамма. Може и това да направите по-нататък. Както виждам има интерес Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 980
Така че, по-добре е да се измисли някакъв различен вариант...

Няма време! (тук се включва човечето от минута е много Simple Smile)
 
Чудно.... Помня, че в закона се опоменава за стикери на застрахователни агенции. Аз имам лепенка на Авент "бебе в колата", залепена на задното стъкло, в ъгъла, от вътрешната страна.  Rolling Eyes
Никой не ми е правил проблем, а са ме спирали за провинения....







# 43
  • Мнения: 6 243
Експресе, ти ме хвърляш в джаза. Не съм и чувала за такава забрана.
Мамо Моник, ще направя справка и ще пиша какво съм намерила. Задръж положението на тая точка.

# 44
  • Мнения: 8 462
Асинка или Нели, някоя от вас ще може ли да ми вземе 1 и 3-ти нстикер от Конгреса, а за парите ще се разберем в кю-то, или на лични.
Нели, чакам оторизация в кю-то от 150 години hahaha
Готова съм ,душа!1 или 3?За кю--то не ми говори,не е включено още.Не само ти чакаш,имай търпение!В следващите 150 години ще се включа.Не се блъскайте,моля,има си ред!

# 45
  • Мнения: 6 243
Експресе, ти ме хвърляш в джаза. Не съм и чувала за такава забрана.
Мамо Моник, ще направя справка и ще пиша какво съм намерила. Задръж положението на тая точка.

Проверих. Eкспресе, прав си, кака.


чл. 47, ал.3.от НАРЕДБА № I-45 от 24.03.2000 г. за регистрацията, отчета, пускането в
движение и спирането от движение на моторните превозни средства и на
ремаркетата, теглени от тях

(Загл. изм. и доп. - ДВ, бр. 105 от
2002 г.)

"Забранява се изписването или залепването на надписи и емблеми върху
стъклата и фаровете на МПС с изключение на разрешените с нормативни актове."

# 46
  • Мнения: 8 462
Поръчките за стикери,отправени към мен, нарастват главоломно. Party
Не е лошо да хвърлите насам някоя парА,че не знам,как ще сме с финансиИте.
Уговорки-на лични. Hug

# 47
  • Мнения: 980
  "Забранява се изписването или залепването на надписи и емблеми върху
стъклата и фаровете на МПС с изключение на разрешените с нормативни актове."

Сега какво правим? Едва ли за стикери на бебета (още по-повече кърмени) ще прави проблем чичко полицай... Rolling Eyes Но може да се слагат и на металната част на купето... Мога да направя два вида. Един за законо-нарушители и един за органите на реда. Grinning

Има ли желаещи законо-нарушители?  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 737
Ами значи всички ние, които имаме стикер "бебе в колата" сме закононарушители, аз с удоволствие бих продължила да нарушавам закона, като сменя лепенката с "кърмено бебе в колата" (нищо, че вече не е...).

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ако някой варненска мама желае лично да й закупя стикер, моля да се свърже на ЛС с мен, за да уточним час за утрешна среща, нейде в махлата.
Мюриель! Дали няма вече среща по този въпрос?!  ooooh!

# 50
  • Мнения: 980
... като сменя лепенката с "кърмено бебе в колата" (нищо, че вече не е...).

Taka е измислено... Flutter за кърмените - сега или някога бебета...

Значи... поръчах 100бр. от стикерите, ще бъдат готови за Бузлуджа.

Ще се лепят отгоре... на стъкла или врати, кой както реши...

Ако има желаещи - заповядайте. Ще ги включим към акцията за обувки на дечицата...

# 51
  • Мнения: 352
Този с кравата най ми харесва, не схващам какъв е смисълът, но май не съм единствена.Един вид
"Защо да кърмим ли?" - за какво си задаваме въпроси, то и кравите не са умни, пък умното са избрали - да кърмят...а ние искаме да си отговаряме на въпроси.
Не знам...

Това тълкувание ми хареса!!!!!!!!!!!!!

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
  "Забранява се изписването или залепването на надписи и емблеми върху
стъклата и фаровете на МПС с изключение на разрешените с нормативни актове."

Сега какво правим? Едва ли за стикери на бебета (още по-повече кърмени) ще прави проблем чичко полицай... Rolling Eyes Но може да се слагат и на металната част на купето... Мога да направя два вида. Един за законо-нарушители и един за органите на реда. Grinning

Има ли желаещи законо-нарушители?  Mr. Green
Стига сте се губили бре Mr. Green
Никой уважаващ себе си шофьор няма да ви даде да залепите каквото и да е върху самата кола, т.к. от слънце и прочие синоптични подробности като се сваля, пада барабар с боята лепенката, т.е. от самосебе си се налага близкото до акъла заключение защо масата лепят "Бебе в колата" на стъклата, а не на задния капак. То па една видимост в долния ляв ъгъл на задното стъкло, ум да ти зайде. За задните стъкла това не важи Mr. Green

Моник, харесва ми.

# 53
  • Мнения: 1 072


    Това си е лична обида............................... Joy

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919


    Това си е лична обида............................... Joy

По скоро образ в огледалото, ако съдя по аватара  Laughing Hug

# 55
  • Мнения: 2 614
Получих си стикерите, страхотни са!
Благодаря, че сте ги направили!
Дано помогнат на дечицата!

# 56
  • Мнения: 6 206
Кой в Пловдив има стикери?

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Кой в Пловдив има стикери?

Бу-то  Grinning

# 58
  • Мнения: 6 243
Ако ти е по-лесно, драсни ми, ще ти пратя по пощата.

# 59
  • Мнения: 1 107
И аз искам да си купя стикер! Има ли още?
Проблемът е, че не съм особено мобилна  Thinking

# 60
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
И аз , и аз искам стикер  Grinning..

# 61
  • Мнения: 6 243
Моми4ета, тези от вас, които искат стикери, да ми се обадят на ЛС, за да се разберем как да ви ги пратя.

Общи условия

Активация на акаунт