Хайде на СТИКЕРИТЕ - благотворителност и кърмаческа пропаганда!

  • 4 278
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
Прекрасна инициатива, но това с кравата ми се струва като антиреклама на кърменето. Crazy Shocked

# 16
  • Мнения: 412
И аз искам  Grinning
Не ми харесва слогана "Изборът на бебето" малко като "изберете българското" звучи, въобще не се заяждам, само избирам на глас  Peace това е по-скоро изборът на природата, а не на бебето както и да е...значи № 1 и №3 отпадат, този с кравата ми идва агресивен така че остава шарения - № 2, макар че конкретно той по какъв начин пропагандира кърменето  newsm78. Все пак избирам него  Peace
Може ли ако hedra преотстъпи авторските права, да се направи стикер с нейния аватар "Кърменето не е начин на хранене - то е начин на живот" дано цитирам точно, а и картинката и е чудесна  Heart Eyes
Аз съм в софия-младост, ако има начин да получа картинката на живо от някого, моля ви пишете ми.
Благодаря предварително   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
ама верно ли не схващате идеята на кравешката картинка? сигурно защото не са ви кърмили, а сте пили краве мляко...

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Кравешкият стикер наистина поражда различни интерпретации. Оригиналната идея обаче се свързва с това, че двата вида мляко са с различна насоченост според специфичните нужди на вида - малките човеци претърпяват огромно развитие на мозъка през първите 2г от живота си и човешкото мляко е със състав,който максимално да го подпомага. При кравите се цели предимно бързо нарастване на тегло, а за мозъчните им функции е известно, че са доста ограничени - съответно и млякото им е с подходящата композиция за това, а не за мозъчно развитие. Оттам и едно неприятно звучащо внушение...
И макар че АМ на практика сигурно е по-близо по състав до кърмата, отколкото до кравето мляко след всичките обработки и добавки, които получава, съм сигурна, че този стикер ще предизвиква негативни реакции у майките, които не кърмят и на практика може да изиграе обратна роля вместо популяризиране на кърменето (каквато е една от целите).
Самият стикер е забавен - но за мен е твърде агресивен.
Моят фаворит е номер 3 и него ще си взема Grinning
Чандра, авторските права на слогана са на д-р Сиърс, не мои Grinning Иначе снимката е моя лична и бих я предоставила, но мисля, че не е достатъчно ясна - в смисъл, не става ясно от пръв поглед какво е снимано newsm78

# 19
  • Мнения: 1 976
СТрахотна е идеята за стикерите....
Предлагам да се продължи и да се помисли по - сериозно върху слоуганите, защото в света на рекламата те наистина работят!!!
От рекламна гледна точка - наистина стикерът с кравата е доста объркващ и неясен...всеки ще го приеме различно....а някои дори ще се обидят.... но ако се повдигне тема относно слоуганите, тогава ще си давам мнението...
yanita , това дето си го написала, смешка ли е???
сега само мога да ви поздравя за идеята   newsm10
И аз искам стикер, но знам точно кого лично да питам  Wink

# 20
  • Мнения: 1 976
hedra! Снимката е страхотна и е мнооого ясно за какво става въпрос  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
не бе, не е смешка. същото е, което обясни hedra, но с по-малко думи и в духа на няколко коментара по-горе.
простете ми, ако не се изразявам достатъчно ясно.

# 22
  • Мнения: 1 559
    чудесна инициатива! Аз си избрах стикер 3 (мъжът ми се нави да си го лепнем на колата Party) Mr. Green  Иначе и кравешкият  ми допада,но закачката е леко грубовата, пък и не всички биха разбрали смисъла. Избрах 3, защото при него посланието е много ясно и представено нежно, не се натрапва агресивно.
    Има ли някой от София, който би се ангажирал да ми го вземе? До края на седмицата не сме в София, а от тук няма как да приведа парички по сметката, пък и да се мъкна с дребното по банки като се приберем няма да ми е лесно Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 926
Така, аз се наемам да донеса стикери. Само кажете колко Grinning Пък и имам компютър вкъщи и ще мога да държа връзка с форума докато трае конгресът Grinning

# 24
  • Мнения: 1 559
    Супер! Hug За мен стикер номер 3 Grinning Много ти благодаря, Асинка!  bouquet
    Другата седмица вече сме си в София и ще се уговорим как да си вземем стикера и да ти носим паричките. И без това съм си наумила най-сетне да се замъкнем до кърмаческите срещи горещи пред НДК, ще е страхотно, ако и ти ходиш там Grinning

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 13:10 от MammaEli

# 25
  • Мнения: 2 381
И за мен стикер номер 3, моля Blush
Ще пиша ЛС на Небесна Краставица, дано няма нищо против да ми донесе!

# 26
  • Мнения: 2 614
Асинка или Нели, някоя от вас ще може ли да ми вземе 1 и 3-ти нстикер от Конгреса, а за парите ще се разберем в кю-то, или на лични.
Нели, чакам оторизация в кю-то от 150 години hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 3 648
Честно да си призная аз реших, че става въпрос за нещо като значки! защо реших, че стикер е значка - незнам. Неможе ли да се направят значки и да си ги носим на ревера?!

# 28
  • Мнения: 6 243
Честно да си призная аз реших, че става въпрос за нещо като значки! защо реших, че стикер е значка - незнам. Неможе ли да се направят значки и да си ги носим на ревера?!
ПРинципно всичко може.
В конкретния случай обаче - не. Става дума за акция ва ДБМ - Стара Загора, при която целта е да се съберат парички за един Дом. До тук в стикерите ние сме инвестирали неималка сума. Докато не ги разпродадем, няма да имаме възможност да правим други неща. А разпродадем ли стикерите, ще сме събрали достатъчно пари за тази конкретна цел.

Така че значките остават като идея за друга акция.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За мен - стикер номер 2 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт