Мами в арабските страни-5

  • 34 708
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 655
Хей бременните стискаите още малкокраци,не им е сега времето на бебоците!
БЕзпроблемна бременност желая от все сърце на бременеещите ни мами!
Лека нощ и от нас, е тои сами отдавна спи ама хаиде!
Дано мимето да е пътувала безпроблемно и деа се отчете скоро, то мога да си представя каква олелия е при пристигането, мака ми от сега казва," как ще ми го вземете това съкровище, аз без него не мога!"  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 269
Добро утро от нас
ние пак сме с първи петли,но какво да правя като си отглеждам бъдещ павароти които пее ли пее с цяло гърло Laughing
Леле какъв студ е вънка.дано се стопли 4е след в4еращния дъжд е доста студено

моми4ета устскаите още малко,не остана.рано им е на бебковците.
веси как ще раждаш последно,решили ве4е?

# 62
  • Мнения: 462
Здравейте и от мен и лек и слънчев ден на всички!

Надявам се всички майчета да са О.К и на Мимето успешно приземяване на родна земя.
Ние с мъжа ми имаме само граждански БГ брак и никакъв мюсулмански или християнски.Така че аз се майтапя с мойто мъж, че практически той е неженен и има право на още 4 жени е-хе-е-е Laughing
А моето име си както преди брака, защото като си помисля само колко документи трябва да сменям и свят ми се завива Whistling.

Марси, как си ? Как е крачето? Оправяй се, че трябва да извеждаш Линда навън  bouquet.

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 23:19 от Mamma

# 63
  • Мнения: 1 655
Лорекса къде се губиш мила!отчитаи се поне че си добре, всички те мислим тук с тези  контракции!  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug

# 64
Здравейте майчета,леко бременеене на мамите с коремчета, добре дошли на тези които се връщат в БГ за ваканцията.

що се отнася до нашият брак, сключен е в БГ и е граждански, така, че не ни се е налагало да си сменяме религиите.Детенце си е българче, с арабска фамилия, която сигурно ще му е трудничко да повтаря на служителите по разни учреждения един ден.Последно ни я объркаха оня ден при издаване на кредитна карта в една банка.  hahaha Аз взех неговата фамилия, защото исках с детето да сме си с едно име.А колкото до запознаването с мъжо, мисля, че просто е плод на случайност.Запознахме се на един студентски купон, на който не исках да ходя, но ме нави една приятелка с триста зора.Така, че тя е главната виновница за моята връзка с Близкия изток.  newsm47

# 65
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте мамчета wavey
Ама какви приказки сте написалииииии,точно като от 1001 нощ.Нашата история изглежда доста постна пред вашите.
Имах си аз фризиорски салон на времето.Точно до салона ми имаше кафене.В кафенето работеше едно момиче,чието гадже пък беше работник(шофьор на бус) на настоящия ми мъжо.И така един ден те минали за нещо през кафенето и нашия човек ме забелязал в салона.Момичето от кафенето и гаджето и започнаха да ме уговарят за среща,но аз-НЕ Naughty,те пак ме уговарят,аз пак --НЕ и така близо месец.Ами накрая се съгласих и от кафенце на кафенце,заживяхме заедно.Карахме я така 4 години.Тогава пътувахме до Сирия и понеже там живяхме около 4 месеца,сключихме и религиозен брак.Никой не ме е карал да приемам религията или нещо подобно.Не сме и вдигали сватби-аз нещо не съм по тази част,а и родителите на мъжа ми за съжаление не са сред живите.Бог да ги прости,аз дори не ги познавам.
Върнахме се в България,аз забременях с Алиса и когато бях вече в 6 месец,сключихме граждански брак в София,защото в Пловдив ни искаха някакъв тъп документ(че тук сключения брак,ще бъде признат в Сирия).И така вече сме заедно с и без брак общо 7 години и половина.Аз си смених фамилията  и сега съм Ирина  Аскар.Таткото в края на тази година ще вземе БГ поданство,иначе си има вече ЕГН и е със статут на постоянно пребиваващ в България,но той е тук от 1984 година с кратки прекъсвания.Тук е завършил висше и кажи речи съзнателния му живот е преминал тук.Така че си е полубългарче newsm10

# 66
  • Мнения: 2 804
                                                        Добро ви утро и от мен !  bouquet
Моя съпруг не е много добре с българския ,а сега в къщи ми говори на 3 езика умешано та ме побърква! #Crazy
Лорекса , незная къде си но където и да си дано сте добре ти и бебчето! Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesЧакамете да се включиш с нетърпение.
Мърси , вземи 1 бутилка сложи я под стъпалото и я търкаляй така може и да ти поолекне болежката ако ли пък не ще си си направила хубав масаж на тялото от вътре и от вън.
Ние днес си  имаме татко в къщи  аз като наближава лятото почти не го виждам , защото се прибира късно става и отива пак на работа та добре , че са ми дечурлигата та да ме разнообразяват . Joy Joy Joy
Лек ви ден  от мен. bowuu

# 67
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, тук съм, ама нещо ми се смота главата и корема днес, някой ми изкара акъла на гсм рано в 7,00 и после още един път, 4е като по4на едно бушуване в главата ми да не е станало нещо в бг!
 кракът ме боли и май ве4е окон4ателно след 20 пъти тежки изкъл4вания , си е хванал и ревматоидни болежки. като ми е без 4орап ме боли като стара баба! мале как зву4и само, а наборката ми ще става баба! ааааа, отивам да си вдигна малко рейтинга на млада майка, хахахахалек ден, мами!
хайде и от мене историята! ами ние сме нет бракувани.ами той си ми прати след кратка 4ат сесия една снимка, а аз леле, какъв 4и4ка на 40 -много  стар за мене , нали си жалеех по една нет гореща връзка, ама мисия невъзможна- той млад ,аз омъжена.и така след пренебрегване тотално от моя страна, един дем 4и4ката ми ска4а на одигото "защо няма подарък" хехе и поглеждам профила, олеле то кюрпе- 28г то4но и 10г разлика, а това ве4е, много за мене наистина, убеждавам го аз -не съм жената на живота му 9 м , не успях, той успя да ме убеди в обратното и така по перваза , 4е до тунис ,сама отидох да го земна или да остана, хахаха а дали е за добро не знам , времето ще покаже струвало ли си е да си авантюрист на средна възраст! аз съм твърдо- за да знаеш нещо , трябва да пробваш!  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 184
Момичета, много сладки историйки  Simple Smile.
Моята е малко банална. Ние бяхме колеги. Той беше асистент мениджър в отдел планиране, а аз работих в кастъмър сървис на фирма Жилет. Та като единствена служителка от Източна Европа /колегите ми бяха основно индийци, пакистанци и араби/, всички бяха много приятелски настроени и любопитни в същото време що за хора сме. Единствено той се държеше страшно резервирано. Дори се е случвало да пушим заедно /бяхме двамата от общо трима пушачи на етажа/ и той не проговаря и думичка даже. Мислих го за голям сухар от началото. Та след около 4 месеца решихме несемейните колеги да излезнем заедно на дискотека и там вече човека си показа другото лице /той е близнак, роден е на една дата с Бойко Борисов  Twisted Evil/, което много ми хареса /другото му лице имам предвид  Laughing/. От тогава излизахме доста често, но само в компании, докато един ден не ми предложи да се принеса при него /под предлог разбира се да спестя разходи  Joy/. Та 1 година живяхме заедно преди да се оженим.
Що се отнася до имената на дъщеря ми имах нужда от малко повтаряне докато ги запомня /шегувам се/. Тя се казва Рая Фоуад Мохамед Ел Саид Мохамед Фоуад Абдел Азиз. Можете да си представите какво е изражението на хората в БГ като го прочетат /доста българско звучи нали/. Ние искахме да го съкратим малко, но когато я записвах служителката каза, че трябвало в акта да пише всичките имена на баща й. Е, после имаше малко проблем как да го побере на един ред, но избора си беше неин  Twisted Evil.

# 69
  • Мнения: 2 804
Елип ми то много готино да имаш толкова имена и аз искам...
 Embarassed Embarassed Embarassed
Абдел Азиз дядото ли е?  newsm78

# 70
  • Мнения: 1 184
Елип ми то много готино да имаш толкова имена и аз искам...
 Embarassed Embarassed Embarassed
Абдел Азиз дядото ли е?  newsm78


Дани, Абдел Азиз е фамилията. Второто Фоуад е дядото  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 2 804
Бе ясно ми беше че някое е и на дядото ,аз харесвам много оплетени и дълги имена !
А Рая , се казва и дъщерята на един от братовчедите ми , втората щерка е Ева и сега чакам да чуя че имат и Адам много райско а...!!!
Бебка как се е разпяла  #Crazy щото слуша сестра и как имитира Тарзан  #Crazy, та се пробва да я имитира та чакам една от комшийките #Cussing out  социалното зло на квартала да викне карабинери #2gunfire #2gunfire #2gunfire и да стане шоуто пълно.
Ма кво да направя мигър мога да и запуша устата на каката я.

# 72
  • Мнения: 1 269
Аз като казвам имената на щерката тука вси4ки падат.Ама това едно име ли е?И при нас името вклю4ва и името на дядото 4е и на прадядото ДИма Мубарак Махди Насер Ал ахбаби.Аз го съкращавам на Дима Мубарак,4е ина4е трябва да го повтарям по 100 пъти.
днеска малкия падна с паяка на двора и така жално плака мили4кия,направо ми се скъса сърцето.за секунда се обънах да кажа нещо на брат ми и тои заби главата в пло4ките.Сега има цицина.Дано няма последствия,4е незнам.Не се спира с този паяк,като финикиец е.а пло4ките на двора са неравни Cry

# 73
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
slagaj olio na cicinata i wyrji moneta i stegni kato pirat ! pomaga!oh, tova padane naj-me ujasqva, naglejdaj go !  Praynig Hug

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 22:46 от marsy

# 74
  • Мнения: 590
Класирах се за добро утро.
Поне си почетох на куп много готини историики за запознанство.
Мажо беш дошъл на гости на брат си в България и висеше в неговия магазина по цял ден.Аз бях на 14 год. ученичка във ваканция.Помагах на вуйчо ми в магазина,който беше срещу въпросния магазин на брат му.Видял ме той и хлътнал,ми как няма да хлътне като движех с пола една педя и с тези големи очи Crazy.Та една седмица всеки ден молба да ходим на кафе,а аз не та не.Е накрая клекнах и се влюбих като патка.Но чак на 20год. се бракувахме,първо с религьозен брак,по късно и с гр.брак.В Главно мюфтийство никой не задължава да си сменяш религията,имам няколко познати ,християнки женени за мюсюлмани.И при нас беше много весело бракува ни един бивш мюфтия,пита ме колко парички и злато искам от мажо,и аз обявявам една скромна сума и без злато.И той като скокна изгони мажо да ходел нещо да търси уж и като тегли една лекця на тема"Жената трябва да си знае цената." и колкото по висока цената толково по добре.Знаела ли съм аз,че тези парички били лично за мене да си ги похарча с кеф и той нямал никакво право над тях и.......Накрая видя,че съм безнадежден случай и написа каквото казах и миряса.

Хайде и днес само хубави работи да пишете.Успешен ден майчета и бъдещи такива  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт