Мами в арабските страни-5

  • 34 674
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 461
Добро утро и лек ден на всички.Ние сме все още на антибиотици,малките и майка ми.Дано да се оправят по-бързо,че вече лошо ми става от болести.Тази седмица беше много лоша за нас,дано не продължи и другата.
Marsy,до къде я докарахте с климатиците?Ние от тях се разболяхме.Не може навън да е 40+,а като влезеш в мола да зъзнеш от студ.Нашите климатици са централни в къщи,и пак непрекъснато ги настройвам,ту ми е студено,ту горещо.
Креми,много се радвам,че си толкова щастлива.Какви са ви плановете,кога ще се връщате в Кувейт?
Дани,дано лошото е зад теб вече и от тук нататък само здраве и щастие в семейството. Hug

# 286
  • Мнения: 2 804
Аммин,
Да ви е добър денят и от мен  bouquet
Ноя, мила дано както казваш ти лошото вече да не ни стига пожелавам ти лека бременос т, че то остана още малко и ще си отново мама.
Мърси , ма то и при нас горе долу е така аз имам толкова кила от горе колкото мъж ми трябва да качи .Ех да можех да резна от мен и да ги лепна на него щеше да е супер.
До по късно чао. bowuu

# 287
  • Мнения: 1 269
Привет и от мене

Как сте бе девоики?Пове4ето от вас се изпокриха.Няма ви никакви,но сигурно жегата ви мори и разхлаждате някъде.

Аз съм на път да полудея ако Мубарак не доиде до края на месеца.Мал4о е решил 4е трябва да върви и ве4е за секунда немога да го оставя без надзор.Изправя се сам и се пуска глуп4ото.Не иска и да заспива сам.Спи му се 2 не вижда но оставя ли го в креват4ето по4ва да се дере изправя,хвърля си биберона и протяга ръце да го взема.В ръцете ми заспива а в леглото не.За дима нама да ви казвам то е ясно.имаме си нови сини и рани по-краката,но това е нещо съвсем нормално за нас.Времето е доста топло и аз се 4уствам като парцал.И на плаж не ми се ходи тия дни,4е немога да се наспивам.

Креми важното е 4е сте щастливи.Хората ги остави нека ви гледат.Таткото помага ли ти с Сами?Защото моя само знае как да ги прави лесната 4аст демек Whistling

Ноиа още ли сте болни?Съжалявам.Дано да се оправите скоро,4е наистина много ти се насъбра.Кога ще заминавате на по4ивка?

Даниела как си?Как са малките?

Марси вие няма ли да по4ивате някъде тази година?Топли4ко е в Тунис?Линди4ка ползва ли гърнето?

Лека ве4ер на вси4ки

# 288
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
айде за лека, оправихме климатика, сега вън е 50 гр днес беше с пустинна буря следобеда, леле, сртрашно наистина! ама ние сме на хладни4ко ! кеф дано не ни светне на 4ервено сметката за тока!!! ей не го измизлиха с пясък да работи нещо, я цяла сахара на разположение!
млн, не няма, сестра ми всеки ден вика поне за август, айде бе! ама няма , нещо проблеми има с едни нови закони тука и много проверки правят , абе някой яде хляба на бедните хора, ама да му се върне стократно! ех ,лоша съм станала!та не може да се остави без надзор, за малко да стане белята онзи ден като дошла контролата и то4но като данъ4ните подставен 4овек се прави на разсеян!та така и много са ни кредитите тази година,не е добра година за бизнеса нещо! иншаала, да се оправи!
а линда не иска ве4е никакъв памперс вси4ко на гърне сама си го носи (днес даже поизсипа) да ми го покаже !играе си с гърнетата ползва ги разделно , хахаха ! ве4ер уж е суха ,ама с зор и слагам като заспи пампата да не се опикае! снощи заради жегата вода, мляко иска , после при нас да идва, аз умирам за сън , заспа накрая, аз като умряла!лека ! Hug Peace

# 289
  • Мнения: 590
Didka_M Много хубави снимки.
mln все едно за моя син говориш и ние сме същите,само където още не ходиме,но се пробва да се изправя.Цял ден сме на ръце и пред компа издивявам с тази жега.
marsy измъчиха ви с този климатик.И ние сме с частен бизнес и ми е писнало от нови закони и глупости,но няма начин.Браво на Линдичка,на мама се е метнала печена мадама.
Ноя радвам се,че е бил малкия дявол.Оздравяваите бързо.
Kremi_m нека си гледат хората да не ти пука.
daniela по-добре ли си?
Бременните мами изчезнаха,не пишат добре ли сте момичета?

# 290
  • Мнения: 4 390
Момичета, искам да ви помоля да си отворите нова тема, че тази достигна 15 стр.

Общи условия

Активация на акаунт