Ревност ?

  • 30 905
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 157
Когато има сериозен повод

# 91
  • Мнения: 258
И аз съм ревнивка, признавам си! Но трябва да отбележа, че с годините се старая да израствам, много мисля над поводите, които ме провокират да "откачам"  от ревност. НО иска ми се да споделя, че има моменти, когато не си въобразявам и повод за ревност наистина имам. И веднага искам да ви питам за онзи тип мъже, които са особено мили и внимателни и любезни с ВСЯКА жена. Дали си въобразявам, но гаджето ми, мисля, е точно такъв. Ужасно грижовен е с мен, задоволява всичките ми капризи и затова го обичам, но когато се появи друга жена в обкръжението ни (моя приятелка, сестра ми) той започва да се чувства длъжен да обгрижва и нея и съответно вниманието му се разделя вече между двете ни. А понякога дори е изцяло в полза на другата страна!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Това е ужасно непоносимо за мен. Дори имахме случай, в който отидохме при негова колежка той да свърши някаква работа и флиртува с нея пред мен.... по принцип не е много приказлив и усещам когато се опитва да направи впечатление, и този случай беше точно такъв. Минути преди да влезем при колежката му се бяхме скарали за нещо, което той използва после като оправдание!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Честно ли е? Искам да чуя вашето мнение.... След подобен случай мисля всяка жена ще стане подозрителна и ще подхожда с недоверие към мъжа до нея... Или греша

# 92
  • София
  • Мнения: 593
Сещате ли се дето казват че дете което е само е егоист може и да има нещо такова.щото аз сьм единствено дете обсипано с много внимание та чак ми е било досадно щото в сьщото време сьм и много самостоятелна.Та с това лирично отклонение искам да кажа че имам голяма вяра в себеси а от това добро самочувствие което все ми повтаря че мойчкия по-добра от мен няма да намери Mr. Green и не ревнувам.Даже сега е на рожден ден пьк аз си гледам дребната и ви занимавам с мойте си теорий Joy

# 93
  • Мнения: 72
И аз съм ревнивка, признавам си! Но трябва да отбележа, че с годините се старая да израствам, много мисля над поводите, които ме провокират да "откачам"  от ревност. НО иска ми се да споделя, че има моменти, когато не си въобразявам и повод за ревност наистина имам. И веднага искам да ви питам за онзи тип мъже, които са особено мили и внимателни и любезни с ВСЯКА жена. Дали си въобразявам, но гаджето ми, мисля, е точно такъв. Ужасно грижовен е с мен, задоволява всичките ми капризи и затова го обичам, но когато се появи друга жена в обкръжението ни (моя приятелка, сестра ми) той започва да се чувства длъжен да обгрижва и нея и съответно вниманието му се разделя вече между двете ни. А понякога дори е изцяло в полза на другата страна!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Това е ужасно непоносимо за мен. Дори имахме случай, в който отидохме при негова колежка той да свърши някаква работа и флиртува с нея пред мен.... по принцип не е много приказлив и усещам когато се опитва да направи впечатление, и този случай беше точно такъв. Минути преди да влезем при колежката му се бяхме скарали за нещо, което той използва после като оправдание!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Честно ли е? Искам да чуя вашето мнение.... След подобен случай мисля всяка жена ще стане подозрителна и ще подхожда с недоверие към мъжа до нея... Или греша


Моят приятел е същия. Всички жени са му приятелки. Къде съм аз, аз вече не знам. Е, няма ли да ревнувате?!? Не съм го ревнувала, докато не ми даде хиляди поводи.  Колкото да не е ревнив човек, когато усеща пренебрежение така или иначе почва да ревнува. Това е за мен. И тази ревност не е болезнена, а ОПРАВДАНА, защото е с повод.

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят приятел е същия. Всички жени са му приятелки. Къде съм аз, аз вече не знам. Е, няма ли да ревнувате?!? Не съм го ревнувала, докато не ми даде хиляди поводи.  Колкото да не е ревнив човек, когато усеща пренебрежение така или иначе почва да ревнува. Това е за мен. И тази ревност не е болезнена, а ОПРАВДАНА, защото е с повод.
Ти я виждаш като оправдана. Но може и да не е. Какво значи, че всички са му приятелки? Теб наистина ли те пренебрегва (или си въобразяваш)?
За мен подобно поведение би било обидно, но не повод за ревност.

# 95
  • Мнения: 258
Обидно е, ако се касае за нещо странично! Но когато той те "обижда" по този начин заради друга жена, за мен си е чист повод за ревност...

# 96
  • Мнения: 223
познавам мъж,който ходи на психиатър заради това,но вена му неиздържа и го напусна.Аз не съм много ревнива,само мъничко Sunglasses

# 97
  • Мнения: 4 753
но вена му неиздържа и го напусна
Егаси вената Mr. Green

# 98
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обидно е, ако се касае за нещо странично! Но когато той те "обижда" по този начин заради друга жена, за мен си е чист повод за ревност...
Когато става дума за "хиляди поводи" леко се съмнявам, че причината за ревност е сериозна.
Ако става въпрос за конкретна особа- да, но да се ревнува от всяка друга...

но вена му неиздържа и го напусна
Егаси вената Mr. Green
Вени всякакви...  Crazy

# 99
  • Мнения: 258
Когато става дума за "хиляди поводи" леко се съмнявам, че причината за ревност е сериозна.
Ако става въпрос за конкретна особа- да, но да се ревнува от всяка друга...


С това съм съгласна!

# 100
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
мъжа ми е доста , ама прекалено много ревнив...не филми , не сериали , ами не знам какво е това неговото Shocked търпях доста годинки и си виках - след време , ще осъзнае , че наистина го обичам и ще престане...уви , нищо не се промени ...всеки път , когато си скубех веждите , къпех се , гладех си дрехите , или недай си боже си слагах червило, го правех, заради някой друг...обяснявах , че го правя заради себе си, че така се чувствам добре , че така правят всички...с кой ли не съм имала връзка - съседи , колеги , някакви случайни познати , клиенти дори...постоянното звънене по телефона , с дежурните въпроси , къде си , с кой си...ровенето в пощата , телефона...
единственото лечение , е да му сложа възглавницата на лицето , докато спи , и да седна отгоре...или просто да си тръгна...
вярно е , че накрая на другия му писва ... и аз стигнах до там, вече на знам дали го обичам , даже съм се пуснала по течението , той си говори , на мен ми е все едно /  преди ме  дразнеше/...питам се това ли е края на една връзка , когато спре да ти пука , какво ще бъде утре? newsm78

# 101
  • София
  • Мнения: 38 630
Непокорна, мъжа ти верно прекалява, но мисля че пак трябва да си помислиш за това дали го обичаш и за връзката ви.

Аз пък тръгнах на работа и шефа ми е 73 набор, разведен, с кабрио. Мъжа ми почна да се цупи. Ами да внимава в картинката! Не че аз бих направила каквото и да е.

# 102
моя МЪЖ ВЪОБЩЕ НЕ МЕ РЕВНУВА,за тая разлика аз пък него много и много си мразя тази моя черат.понякога се опитвам да я прекривам обаче нещо не ми се отдава това много,незнам ще се справя с тоя мой "проблем"някак си

# 103
  • Linz
  • Мнения: 11 619
моя МЪЖ ВЪОБЩЕ НЕ МЕ РЕВНУВА,за тая разлика аз пък него много и много си мразя тази моя черат.понякога се опитвам да я прекривам обаче нещо не ми се отдава това много,незнам ще се справя с тоя мой "проблем"някак си
Мисля, че ревността е по-характерна за младите и несигурни все още хора. С времето човек израства над тези неща. Аз преди години също бях много ревнива и много се тормозех. С възрастта обаче станах сигурна в себе си и уверена в неговата любов. Дори и да разбера за някоя забежка, няма да се отрази на връзката ни (тия неща рано или късно се случват, колкото и да си вярваме, че човекът до нас е по-различен)... Просто спри да се вкарваш във филми и се поучи от мъжа си Peace

# 104
Няма човек, който да не ревнува! Важното е да е в границите на поносимото. Все пак ако не ни пука дали партньорът ни хойка насам - натам, каква двойка сме тогава. Е, ако пък някой път някой се е подлъгал и е попаднал в кофти ситуация без да е вложил каквито и да е чувства /само за спорта/, в някои случаи е по-добре да не разбираме за някои неща, в името на добрите взаимоотношения. Всеки си знае чудото!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт