Ревност ?

  • 30 851
  • 133
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 25
мъжът е джентълмен не защото се държи добре с другите жени , с тях всички се държат добре, а когато се държи добре със собствената си жена.
Разбирайте го във всяко отношение.
 

 ooooh! ooooh!моят ме ревнуваше защото си чатя с други Crossing Armsно аз го правя за забавление и няма начин no да му изневеря luvbed виртуално ignore2 hit а в действителност няма да стане при наличието на две newsm04 деца до мен Whistling newsm63

# 121
  • Мнения: 302
мъжът е джентълмен не защото се държи добре с другите жени , с тях всички се държат добре, а когато се държи добре със собствената си жена.
Разбирайте го във всяко отношение.

Много ми хареса тази мисъл! Браво!  Grinning  Hug

# 122
  • Мнения: 109
Ревността само съсипва живота на двойката никаква полза от нея .Някой казват че който не ревнува той не обича за мен това са пълни глупости .Не мисля че това е начина по който ще си кажем колко се обичаме.  loveuuuКъде , къде има по приятни начини да си изразим любовта един към друг.

# 123
  • Мнения: 2 908
Не съм ревнива грам-казах му от самото начало,че му имам доверие и ако изневери да си събира багажа и да ходи при другата-избрал е нея явно.Или си имаме доверие-или не,няма 6,5...Аз съм крайна в това отношение.Не може да обичаш някой,но да му нямаш доверие-това убива всичко,постоянно ти е гадно,къде е обичта,доверието-абе пълни глупости.

# 124
Здравейте ревнивци и не до толкова ревнивци!!!
Ревността наистина ти разяжда вътрешностите, мислиш че всичко е под  контрол  Hug и ИЗВЕДНЪЖ само нещо малко, дори незначително на пръв поглед те вкарва в ужасния филм със заглавие "СЪМНЕНИЕ". Съмнение, което не ти дава мира дни наред. Това дали е ревност или просто стах, че ще бъдеш губещия, че ще загубиш всичко, което си желал да ти се случи и то най-после се е случило и на теб и вече си спокоен, имаш семейство, плануваш дете и накрая точно за 2-3 часа всичко се срива Tired  
Незнам, според мене няма човек, който да обича истински и да не ревнува поне малко, то това е по присъщо на жените май  newsm78 Иска ти се да погледнеш в телефона на другия, но се страхуваш, че можеш да видиш неща, от които ще те заболи, искаш да разбереш с кого разговаря с по-различен глас пред теб по телефона, но се страхуваш отново как да зададеш въпроса - но все пак го задаваш - С кой разговаря току-що  Rolling Eyes как ще се възприеме това питане от другата страна и хоп без да искаш си лепваш етикета "РЕВНИВЕЦ". Вече си жалък в очите й или в очите му, безпомощен си, искаш да си по-уверен в себе си, но някакви малки гадни мисли, които са се загнездили в мозъка ти те раздират  #Crazy Е да, това вече е РЕВНОСТ. Това е болка, която изпитваш само  ти, болка, за която на никой не му пука, освен на теб  Tired Казваш си - как ще преживея ако изгубя всичко това, което имам,  дали ще мога да продължа напред, да живея отново нормално, да работя, да спя, накъде ще тръгна и какво ме очаква в безкрайността  Rolling Eyes  
Може би Ви отегчих, но млади хора независимо дали всички изпитваме малко ревност или тя е в големи количества и ни яде като червей искам да Ви представя един цитат, може би вече  сте го чели някъде:
Кога ревнува човек? Когато иска да задържи нещо за себе си. Когато обичаш някого, ти го пазиш за себе си, обсебваш го. Това не е любов. Истинската любов внася разширение в човешката душа. Щом обичаш някой , остави го свободен! Божествената любов се отличава по това, че оставя човека свободен.
На всички желая от сърце да обичат и да бъдат обичани истински!!!!!!!!  Stop

# 125
  • Мнения: 1 418
Това е истината!Браво Морис!

# 126
  • Мнения: 3 727
С един пост изчерпа темата,Морис.Всичко това е истина.Но...
Оставих го свободен 15 години.Сега се боря да излекувам раните,които сам си нанесе за това време.Ревнувам го,много,от болката,която могат да му причинят жени,приятели и пр.
Аман от кучки Twisted Evil.

# 127
Vseki malko ili mnogo revnuva naistina nee mnogo hubavo da revnuva6 li4no az mnogo revnuvam isega kato se zamislq trebva da spra za6toto ne e tva na4ina da zadurji6 polovinkatasi do sebesi trqbva mu prostranstvo ako te obi4a 6te bide s teb ako ili ne tova e pisanio trebva dasi imame doverie




Розов Пухчо: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 09:57 от Розов Пухчо

# 128
  • Мнения: 75
леле,аз съм си направо болна значи Laughingв такива филми влизам понякога,че съм се чудела дали няма да се  #2gunfireмного странното е,че при мен това е на приливи и отливи-3-4 дни и после ми минава,ама пък и той-много мил с жените(той си е добричък по принцип) #Crazy,а и мен това ме дразни малко.В повечето случаи го ползват за такси(безплатно)-е как да не се нервя Rolling Eyes

# 129
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Уф,много мразя да ме ревнуват! #2gunfire

# 130
  • Мнения: 370
не го ревнувам.станала съм много либерална.не смятам,че като го ограничавам ще спечеля нещо. а и не го ревнувам 1во ,защото му имам доверие и 2ро защото той е безумно ревнив и аз гледам да несъм като него,за да има баланс.иначе сме загинали. ooooh!в началото на връзката ни досста го ревнувах.бях малка и неразбирах много неща.постепенно се научих на баланс.нито му ровя в тел или каквото и да било.не му досаждам през деня с непрекъснато званене по тел и т.н.знам,че като се прбере си е изцялоой и на детето.затова през деня като е на работа има свободата да прави каквото иска. newsm03

# 131
  • Мнения: 301
Ами аз съм си скорпион - ревнувам го - здравословна ревност hahaha, въпреки, че колко точно е това ми е трудно да обясня. Ревнувам го, когато сме дълго време разделени. Командировките ми извън страната напоследък край нямат. Докато си бях вкъщи с детето май най-вече аз го ревнувах - какво ли прави той докато аз се мотам из парковете, готвя, чистя,  Mr. Green скучна ли съм му в ролята на домакиня Joy, щото на парка с детето не играя футбол по токчета и с грим Mr. Green Laughing Сега като тръгнах на робота пак, май е обратното - все натокана съм била Joy. С и без повод напоследък ме ревнува (но без скандали и т.н. ) даже повечето пъти ми харесва - 12 години и още ме обича   bouquet толкова, че да си изтрие клавиатурата на мобилния от смси до мен, докато съм в командировка hahaha
Аз лично смятам, че съвсем без ревност не може да има любов.

# 132
  • Мнения: 370
Ами аз съм си скорпион - ревнувам го - здравословна ревност hahaha, въпреки, че колко точно е това ми е трудно да обясня. Ревнувам го, когато сме дълго време разделени. Командировките ми извън страната напоследък край нямат. Докато си бях вкъщи с детето май най-вече аз го ревнувах - какво ли прави той докато аз се мотам из парковете, готвя, чистя,  Mr. Green скучна ли съм му в ролята на домакиня Joy, щото на парка с детето не играя футбол по токчета и с грим Mr. Green Laughing Сега като тръгнах на робота пак, май е обратното - все натокана съм била Joy. С и без повод напоследък ме ревнува (но без скандали и т.н. ) даже повечето пъти ми харесва - 12 години и още ме обича   bouquet толкова, че да си изтрие клавиатурата на мобилния от смси до мен, докато съм в командировка hahaha
Аз лично смятам, че съвсем без ревност не може да има любов.
-
точно за това говориме,моичкия също е скорпион,а ревността е присъща за тази зодия.нищо лошо.а аз съм рибе и затова се опитвам да намеря баланса някъде там..... smile3521

# 133
  • София
  • Мнения: 3 754
Изобщо не ревнувам,виж мъжът ми постоянно го гони параноята.Сега се е поуспокоил,защото съм по майчинство и не ходя на работа.

Общи условия

Активация на акаунт